- Viihde
- Aktiviteetteja aikuisille
- Disco
- Biljardi
- Tikat
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Aerobic
- Keilarata
- Elokuvateatteri
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Vartioitu parkkipaikka
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Sisäuima-allas
- Lasten animaatio
- Lasten kerho
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Solarium
- Terassit
- Kampaamo/kauneushoitola
- Turvapalvelu
- Grilli
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Disco
- Juhla- ja tapahtumasali
- Lääkäripalvelu
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Lastenhoitopalvelu
- Allasmökit
- Kausiluonteinen ulkouima-allas
- Allas vesiliukumäillä
- Kampaamopalvelut
- Ilmainen kuntosali lähistöllä
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Buffet-ravintola
- Ravintola terveysmenulla
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- poreallas
- Sauna
- Baarit
- Rantabaari
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Uima-altaat
- Täyden palvelun kylpylä
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Hotellissa palovaroittimet
- Aktiviteetit
- Tennis
- Vesipuisto
- Vesiurheilua
- Pöytätennis
- rantalentopallo
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Erinomainen
Perustuu 1453 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Side
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1453
R
rania1234mh
Amsterdam, Alankomaat
26/06/2019
“Animaatio kumkoy”
Animaatio on erittäin hyvä, ja he todella yrittävät luoda hyvää tunnelmaa heidän toimintaansa. Varsinkin Dilara vatsatanssitoiminnasta ja tietysti Bar s vesipalloaktiviteetista. Ja tietenkin kaikki muutkin?
6
611sabina
Maailma
26/06/2019
“Kiitos animaatiosta”
Kiitos animaatioista. Hotelli on erittäin mukava. Animaatiotiimi erittäin hauska. Kiitos dilara vatsatanssista. Vatsatanssi on hyvin nautittavaa. Kaikki aktiviteetit ovat erittäin mukavia. Kiitos kaikista animatuon-tiimistä. Huone on erittäin puhdas. Ruoka on erittäin herkullista
B
BARTENKELLY
23/06/2019
“Kiitos animaatioryhmästä”
Animaatio oli erittäin hyvä. Aina hymyilevä ja hyvin kaunis. Erityisesti dilara ja ceren. Huoneet ovat erittäin puhtaita ja elintarvikkeiden laatu oli erinomainen. Cocktaileja ja palvelu oli hienoa. Suosittelen tätä hotellia kaikille.
A
AsimOrhan
Ankara, Turkki
12/02/2020
“En näe mitään syytä olla menemättä sinne”
Vietimme 5 päivää siellä, iso hiekkaranta, kohtuullinen ruoka, mutta ei hienoa, vain yksi ravintola illalliselle, joka tekee siitä erittäin tungosta, animaatiojoukkue on erittäin ystävällinen, mutta pieni syvyys yönäyttelyistä, juomat olivat heikkolaatuisia, huoneet olivat ok, tähän hintaan se on k… lisää
Vietimme 5 päivää siellä, iso hiekkaranta, kohtuullinen ruoka, mutta ei hienoa, vain yksi ravintola illalliselle, joka tekee siitä erittäin tungosta, animaatiojoukkue on erittäin ystävällinen, mutta pieni syvyys yönäyttelyistä, juomat olivat heikkolaatuisia, huoneet olivat ok, tähän hintaan se on kohtuullinen paikka.
vähemmän
C
christinalet2000
23/07/2019
“Perheloma heinäkuussa / allas huvila”
Pysyi 12 päivää heinäkuussa uima-altaassa, joka oli täydellinen sekä sijainnin että koon viisasta (kaksi makuuhuonetta, kaksi kylpyhuonetta, suora pääsy uima-altaalle terassiltamme). Kaikki oli hienoa: palvelu, ruoka, ranta, yönäyttelyt. Muutaman pisteen mahdollinen harkinta / parannus hotellin j… lisää
Pysyi 12 päivää heinäkuussa uima-altaassa, joka oli täydellinen sekä sijainnin että koon viisasta (kaksi makuuhuonetta, kaksi kylpyhuonetta, suora pääsy uima-altaalle terassiltamme). Kaikki oli hienoa: palvelu, ruoka, ranta, yönäyttelyt. Muutaman pisteen mahdollinen harkinta / parannus hotellin johdolla: olisi mukavaa ja loogista, että jokaiselle huvilalle on varattu vähintään 2 lepotuolia, varsinkin niille, joilla on suora pääsy uima-altaalle, ottaen huomioon ylimääräisen hinnan, joka maksetaan huviloissa oleskelusta. Vuoteen 8 mennessä lähes kaikki huvila-alueen lepotuolit varattiin päärakennusten vuokralaiset, mikä on melko epäoikeudenmukaista. Meidän tapauksessamme oli herätys herätä kello 7: 30, jotta voisimme varata lepotuoleja huvilan vieressä, koska emme koskaan käyttäneet uima-altaita tärkeimpien rakennusten vieressä. Olisi myös mukavaa saada selkeät merkit aukioloajoista kaikille baareille ja välipalakulmille tiloissa, koska niillä kaikilla on erilaiset työaikataulut. Tällaiselle valtavalle hotellille kuntosali voi olla isompi ja varustettu ilmastoinnilla. Huoneiden hygieniatuotteita tulisi vaihtaa useammin (saimme ne kerran alussa 12 päivän koko oleskelun ajan).
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa