- Viihde
- Elävää musiikkia
- Aktiviteetteja aikuisille
- Biljardi
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Buffet-ravintola
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Täyden palvelun kylpylä
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- Sauna
- Baarit
- Rantabaari
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Terassit
- Kampaamo/kauneushoitola
- Turvapalvelu
- Grilli
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Polkupyörien vuokrauspalvelu
- Lääkäripalvelu
- Myyntiautomaatit
- Leikkipuisto
- Lastenhoitopalvelu
- Kampaamopalvelut
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Aktiviteetit
- Vesiurheilua
- Pöytätennis
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Erinomainen
Perustuu 1139 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Alanya
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1139
K
KatjaL732
14/09/2024
“Kleopatra Dreams bech”
Hotelli on uusi ja hieno. Palvelu on todella hyvää. Ruoka on monipuolinen ja maistuva. Ihana hotelli. Ahmed on todella hyvä asiakaspalvelija, niinkuin kaikki muutkin. Tämä oli seitsemäs kerta tässä hotellissa. Rantabaarissa myös hyvä ruoka ja palvelu.
V
Valtteri K
20/05/2024
“5/5”
Ruoka on todella tasokasta ja vaihtoehtoja on runsaasti. Hotellilla järjestetään ohjelmaa päivittäin ja bussilla pääsee näkemään myös yöelämää aivan hotellin kulmalta. Henkilökunta hyvin kohteliasta. Hotellin kuntosali oli myös positiivinen yllätys.
K
Kaija H
20/06/2023
“Suosittelen”
Hotelli oli siisti ja mukava. Sijainti oli aivan erinomainen. Allasslueelle paistoi aurinko lähes koko päivän. Ainoastaan aikaisin aamulla aurinko ei vielä paistanut korkean rakennuksen takaa. Rannalla oli mukava henkilökunta palvelemassa.
J
JuhaT147
06/11/2022
“Kleopatra dreams beach hotel mahtava hotelli Kleopatran länsirannalla. elli parhaalla paikalla Kleopatra rannalla”
Kleopatra dreams beach on Alanyan paras allinc hotelli. Olemme viihtyneet jo yli kymmenen vuotta aina huhti- ja lokakuussa vähintään 2 viikkoa. Vastaanotto ja palvelu on ystävällistä ja ammattitaitoista, puhumattakaan salin, baarin ja keittiön henkilökuntaa. Huoneet ovat aina siistit. Rantabaari on… lisää
Kleopatra dreams beach on Alanyan paras allinc hotelli. Olemme viihtyneet jo yli kymmenen vuotta aina huhti- ja lokakuussa vähintään 2 viikkoa. Vastaanotto ja palvelu on ystävällistä ja ammattitaitoista, puhumattakaan salin, baarin ja keittiön henkilökuntaa. Huoneet ovat aina siistit. Rantabaari on piste Iin päälle. Ystävällistä palvelua Kleopatran parhaalla rannalla nro 19. Emme ole koskaan pettyneet ja tulemme aina takaisin. Extra bonus yhdestä suomalaisesta tv3 kanavasta samoin ruotsin ja Norja kanavat! Vahva suositus hotelliin, jossa palvelee tuttu ja turvallinen henkilökunta. T. Juha Torvinen
vähemmän
M
Moparman74
Kouvola, Suomi
19/05/2023
“Todella hyvä.”
Todella kiva hotelli. Hyvällä paikalla. Kävelymatkan päässä joka paikasta. Family sviitti hyvän kokoinen. Mtv3 näkyy telkkarissa. Ultra all-inclusive 15€/päivä lisää, mutta pikku miinuksena sillä saa vain kolme erilaista drinkkiä baarista. Muut maksaa. Sex on the beach, Blue hawaji ja Cuba libre. K… lisää
Todella kiva hotelli. Hyvällä paikalla. Kävelymatkan päässä joka paikasta. Family sviitti hyvän kokoinen. Mtv3 näkyy telkkarissa. Ultra all-inclusive 15€/päivä lisää, mutta pikku miinuksena sillä saa vain kolme erilaista drinkkiä baarista. Muut maksaa. Sex on the beach, Blue hawaji ja Cuba libre. Kyllä niilläkin pärjää... Todella hyvät ruoat. Kiva henkilökunta. Hyvä parturi. Iso suositus täältä. Menisin koska vaan takaisin.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa