Kuvaus
Voit rentoutua täyden palvelun kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelu. Nauti auringosta hotellin yksityisellä rannalla tai kokeile palveluihin kuuluvaa 2 ulkouima-allasta.
Marmaris Aqua Park on lähistöllä.
Marmariksen ranta sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Atlantis Su Parki -vesipuisto 5 minuutin ajomatkan päässä. Aqua Dream -vesipuisto sijaitsee 1,5 kilometrin ja Blue Port -ostoskeskus 1,6 kilometrin päässä tästä 5 tähden lomakeskuksesta.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Marmariksen ranta - 0,3 km / 0,2 mi Marmaris Dolphinarium -vesipuisto - 1,3 km / 0,8 mi Aqua Dream -vesipuisto - 1,3 km / 0,8 mi Atlantis Su Parki -vesipuisto - 1,4 km / 0,9 mi Blue Port -ostoskeskus - 1,6 km / 1 mi Mallmarine-ostoskeskus - 2 km / 1,2 mi Marmaris merkezin ostoskeskus - 2,3 km / 1,5 mi Marmariksen amfiteatteri - 2,8 km / 1,8 mi Marmariksen torstaitori - 2,9 km / 1,8 mi Ataturk Park - 3,1 km / 1,9 mi Cleopatra Island - 3,2 km / 2 mi Halici Ahmet Urkay Museum - 3,2 km / 2 mi Mustafa Kemal Atatürkin muistomerkki - 3,2 km / 2 mi Marmariksen baarikatu - 3,2 km / 2 mi Marmaris City Center - 3,4 km / 2,1 mi Lähin suuri lentokenttä on Dalaman (DLM-Dalamanin kansainvälinen lentokenttä) - 98,7 km / 61,3 mi
Hotelli eroittuu muista…
Tämä lomakeskus toimii täysihoitoperiaatteella. Huonehintoihin sisältyvät hotellin ravintoloissa nautitut ateriat ja juomat. Ruokailuista tietyissä ravintoloissa, erikoisillallisista ja -aterioista, tietyistä juomista ja muista palveluista saatetaan periä erillinen maksu. Nauti tämän lomakeskuksen monista ruokailupaikoista, joihin kuuluu 3 ravintolaa ja kahvila.
lisää
- Viihde
- Aktiviteetteja aikuisille
- Aktiviteetteja
- Disco
- TV-huone
- Biljardi
- Tikat
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Pöytätennis
- Aerobic
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Lasten kerho
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Valintamyymälä hotellissa
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Silityspalvelu
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Terassit
- Kuivapesupalvelu
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Disco
- Juhla- ja tapahtumasali
- Lääkäripalvelu
- Myyntiautomaatit
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Kahluuallas
- Lasten sänky
- Kausiluonteinen sisäuima-allas
- Kausiluonteinen ulkouima-allas
- Allas vesiliukumäillä
- Kampaamopalvelut
- Terveyskeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Allasbaari
- Kahvila
- Välipalabaari
- Myyntiautomaatit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- poreallas
- Sauna
- Uima-altaat
- Täyden palvelun kylpylä
- Kahluuallas
- Ulkouima-allas vain aikuisille
- Riippumatot
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Aktiviteetit
- Vesipuisto
- Pöytätennis
- Esteettömyys
- Mukautetut huoneet
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 4169 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Marmaris
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 4169
C
CathChels
23/01/2020
“Fantastinen hotelli - aurinkotuolit ovat todellinen asia”
Matkusimme tänne elokuussa 2019 kaksi aikuista ja 4-vuotias. Hotelli on aivan uskomaton. Upea sisustus, kauniit huoneet ja tontit. Loistavat ravintolat, välipalabaari, kakkubaari ja kauniit julkiset tilat. Tällä hotellilla on niin paljon tarjottavaa. Kuitenkin . . . . . tässä hotellissa ei ole lähe… lisää
Matkusimme tänne elokuussa 2019 kaksi aikuista ja 4-vuotias. Hotelli on aivan uskomaton. Upea sisustus, kauniit huoneet ja tontit. Loistavat ravintolat, välipalabaari, kakkubaari ja kauniit julkiset tilat. Tällä hotellilla on niin paljon tarjottavaa. Kuitenkin . . . . . tässä hotellissa ei ole läheskään tarpeeksi aurinkotuoleja selviytyäkseen yöpyvien ihmisten määrästä. Emme kerran saaneet aurinkotuoleja uima-altaan äärellä huolimatta siitä, että nousimme kello 6. 30 am - he ovat kaikki poissa päivittäin, eivätkä ihmiset tule takaisin heidän luokseen tunteja kerrallaan. Kun pula on niin todellinen, henkilöstön tulisi pitää se kunnossa, koska se ei ole oikeudenmukainen ihmisiin, jotka haluavat käyttää niitä. Voit saada paikan rannalla, mutta sinun on oltava siellä viimeistään klo 8 mennessä, tai kaikki aurinkotuolat ovat poissa ja taas paljon pyyhkeitä ja tyhjät vuoteet. Menimme niin kaukana kuin mahdollista ja voit liikuttaa sänkyäsi, jos et ole pakattu kuten sardiini, joka voi olla toisinaan melko hankala - henkilökohtainen tila aiheuttaa istuessaan muukalaiselle yrittäessäsi päästä pois aurinkotuolesta haha. Meri on kivinen, joten ota merikengät - en laskenut kalliolta ja mursi varpaani viikon puolivälissä todella tuskallinen. Saat aurinkotuolen lastenallassa klo 17 jälkeen, ennen kuin sinulla ei ole mahdollisuutta. Paljon ihmisiä liikkuu, mutta aurinkotuoleja ei vapauteta. Paljon tuolia istuakseen, jos et voi sänkyä, mutta heillä ei ole mukavaa auringonottoa. Rantapyyhkeet toimitetaan ilmaiseksi, joten niitä ei tarvitse pakata. Hotelli tarvitsee kuitenkin enemmän aurinkotuoleja, äläkä tuhlaa niitä, päivällä hukkaan menee paljon tilaa, jota voitaisiin käyttää lisävuoteiksi. Tämä on tämän hotellin ainoa vika, muuten kaikki muu on ehdottoman fantastista. Kokeile kylpylää - jokaisen pennin arvoinen ja on täydellistä rentoutumista. Otamme 4-vuotiaana mukanamme ja hän nautti joka minuutista siihen pisteeseen asti, että hän nukahti istuen tuolille hieronnan jälkeen. Rantaurheilu on hyvää ja hyvin hoidettua, mutta sinun on siirrettävä myyjiä pitkin rantaa, koska se on jatkuvasti suositeltavaa vesiurheilulajien liiketoimintaa varten tai kymmenelle erilaiselle ihmiselle päivässä, joka myy hedelmiä, jotka ovat herkullisia ja tuoreita, mutta voivat muuttua hieman ärsyttäviksi. En halua palata takaisin, koska meillä on henkilökohtainen aurinkotuo-tilanne, mutta jos se ei häiritse sinua, niin ehdottomasti mene sen ihanaksi. Jos haluat, että tuoli katselee esitystä illalla, istutaan ulkona klo 20 mennessä tai siihen ei enää jää enää tuolia, mutta monimutkaisessa hotellissa on paljon baareja ja yökerho viihdyttäväksi.
vähemmän
H
Helen F
Manchester, Yhdistynyt kuningaskunta
16/09/2019
“Ihana hotelli ja henkilökunta”
Palaa vain torstaina ihanasta ajasta tässä hotellissa, ihana henkilökunta mukava ja siisti hotelli, ihanteellinen perheille, vaikka menimme parina. kauniit näkymät meren äärellä sijaitsevista huoneista. ruokaa oli runsaasti, vaikka se palveli enemmän itäeurooppalaisia, jotka olivat töykeitä ja raju… lisää
Palaa vain torstaina ihanasta ajasta tässä hotellissa, ihana henkilökunta mukava ja siisti hotelli, ihanteellinen perheille, vaikka menimme parina. kauniit näkymät meren äärellä sijaitsevista huoneista. ruokaa oli runsaasti, vaikka se palveli enemmän itäeurooppalaisia, jotka olivat töykeitä ja rajuja! määrä yli laadun, mikä on sääli. Odotimme jotain erityistä al-cart-turkkilaisesta valikosta, mutta varoitamme sen olevan mitään erityistä. erittäin huono wifi ja juoma-automaatit sammutetaan tietyin aikoina, mikä oli ärsyttävää, koska emme juo alkoholia, ei englantilaista teetä, joten ota oma! Ajattelin kaiken kaikkiaan, että se on mukava paikka, mutta en koskaan menisi all inclusive -verkkoon!
vähemmän
D
Donna G
16/09/2019
“Pari myöhässä neljäkymmentäluvulla.”
Ehdottomasti fantastinen hotellipalvelu, ruoka, puhtaus, juomat, henkilökunta, viihde. RANNAS OLI PIENI aurinko, joka ei ollut hyvää! Hyvät kaupat Hotellin ympäristössä. Vesiurheilu hyvä. paljon päiväretkiä! Spa-alue ja hoidot ovat hyviä! Minimarkkinat ovat ylihinnoiteltuja. Kampaaja paikan päällä … lisää
Ehdottomasti fantastinen hotellipalvelu, ruoka, puhtaus, juomat, henkilökunta, viihde. RANNAS OLI PIENI aurinko, joka ei ollut hyvää! Hyvät kaupat Hotellin ympäristössä. Vesiurheilu hyvä. paljon päiväretkiä! Spa-alue ja hoidot ovat hyviä! Minimarkkinat ovat ylihinnoiteltuja. Kampaaja paikan päällä myös kultakeskus.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa