Kuvaus
Hyödynnä ulkouima-allas ja puutarha. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lastenvahti (lisämaksusta).. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti… lisää
Carvoeiro Hotel sijaitsee lähellä rantaa, ja Carvoeiron tennisclub ja Algar Seco -kivimuodostelma sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä tasokas huoneistohotelli sijaitsee 32,5 km:n päässä kohteesta Albufeiran vanha kaupunginaukio ja 33,3 km:n päässä kohteesta Albufeiran venesatama.. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Carvoeiron uimaranta - 1,1 km / 0,7 mi Carvoeiron puinen jalkakäytävä - 1,5 km / 0,9 mi Paraiso (ranta) - 1,7 km / 1 mi Carvoeiron tennisclub - 1,9 km / 1,2 mi Algar Seco -kivimuodostelma - 2 km / 1,3 mi Praia do Vale Covo - 2,5 km / 1,6 mi Vale Centeanesin ranta - 3,1 km / 1,9 mi Vale de Milho Golf (golfkeskus) - 3,3 km / 2,1 mi Percurso dos Sete Vales Suspensos - 3,3 km / 2,1 mi Gramacho Pestana Golf - 3,7 km / 2,3 mi Vale da Pinta Pestana Golf - 4,2 km / 2,6 mi Portimãon markkinat - 4,4 km / 2,7 mi Alfanzina-majakka - 4,6 km / 2,8 mi Carneiros (ranta) - 5,7 km / 3,6 mi Portimãon satama - 6,3 km / 3,9 mi Lähimmät lentokentät ovat: Portimao (PRM) - 18,4 km / 11,4 mi Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä) - 64,1 km / 39,8 mi Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä). . Carvoeiron uimaranta on lähistöllä..
Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.30..
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Viihde
- Animaatio aikuisille
- Biljardi
- Pelihuone
- TV-huone
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti lähialueella
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Ulkopysäköinti
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Autonvuokraus
- Faksi/kopiokone
- Huonepalvelu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Kahvi
- Kahvinkeitin
- Kokoushuone
- Kuivausrumpu
- Käteisen käyttöönotto
- Lasten kerho
- Lasten leikkipaikka
- Lastenhoitopalvelu
- Lautapelejä lapsille
- Lehtiä
- Leikkipuisto
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Mikroaaltouuni
- Polkupyörien vuokraus
- Puutarha
- Päiväkoti
- Takka
- Tallelokero
- Terassi
- Turvallisuus
- Tuuletin
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Uima-altaat
- Lasten allas
- Leikkikenttä
- Riippumatot
- Ulkouima-allas
- Baarit
- Allasbaari
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Kahvila
- Välipalabaari
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Buffetaamiainen
- Lasten buffetti
- Syöttötuolit
- À la carte -ravintola
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Aktiviteetit
- Golfkenttä
- Polkupyörien vuokraus
- Sukellus
- Tenniskenttä
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 16.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Carvoeiro
Katso kaikki majoitukset kohteessa Carvoeiro
Erittäin hyvä
Perustuu 159 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 159
P
paulinemI1806PG
Belfast, Yhdistynyt kuningaskunta
09/03/2020
“Kaunis sijainti”
Hotel lovely -hotellissa on kaikki tarvittavat ajoissa. Henkilökunta on erittäin mukavaa ja avulias huoneet erittäin mukava ja tilava. Suuri valinta, jos haluat aterioida huoneessa, loistava keittiö. Myös ravintola, jos asiakkaat mieluummin syövät siellä. Ihania ruokailupaikkoja Carvoerion kylässä … lisää
Hotel lovely -hotellissa on kaikki tarvittavat ajoissa. Henkilökunta on erittäin mukavaa ja avulias huoneet erittäin mukava ja tilava. Suuri valinta, jos haluat aterioida huoneessa, loistava keittiö. Myös ravintola, jos asiakkaat mieluummin syövät siellä. Ihania ruokailupaikkoja Carvoerion kylässä tuoreesta kalasta pihvitiloihin. Nautin täällä lomastani perusteellisesti.
vähemmän
L
Luzanne F
Yhdistynyt kuningaskunta
31/10/2019
“Upea ja ehdottomasti erinomainen vastine rahalle!”
Maksetusta hinnasta huone oli fantastinen. Saimme huoneen alakerrassa, jossa on pieni terassi ja näkymä uima-altaalle. Se oli sesongin ulkopuolella, joten todella hiljainen ja mukava paikka rentoutua. Huone oli iso, erittäin siisti ja mukava. Se on myös vain muutaman minuutin kävelymatka alas ranno… lisää
Maksetusta hinnasta huone oli fantastinen. Saimme huoneen alakerrassa, jossa on pieni terassi ja näkymä uima-altaalle. Se oli sesongin ulkopuolella, joten todella hiljainen ja mukava paikka rentoutua. Huone oli iso, erittäin siisti ja mukava. Se on myös vain muutaman minuutin kävelymatka alas rannoille. Huomaa vain, että kävely takaisin on vakava ylämäki.
vähemmän
E
elaine d
Rutherglen, Yhdistynyt kuningaskunta
28/05/2019
“Ihana hotelli”
Pysy täällä pari viikkoa sitten, erittäin tilava huone ja tuore sisustus. Kaunis puutarha ja uima-allas. Vastaanoton henkilökunta on aina tunnustanut meidät ja koko hotelli oli tahraton ja huone puhdistettiin joka päivä, vuodevaatteet ja pyyhkeet eivät muuttuneet, mutta tämä oli kunnossa. Kävin aam… lisää
Pysy täällä pari viikkoa sitten, erittäin tilava huone ja tuore sisustus. Kaunis puutarha ja uima-allas. Vastaanoton henkilökunta on aina tunnustanut meidät ja koko hotelli oli tahraton ja huone puhdistettiin joka päivä, vuodevaatteet ja pyyhkeet eivät muuttuneet, mutta tämä oli kunnossa. Kävin aamiaisen kerran ja ei ollut 10 euron arvoinen, mutta ei ollut illallista, joten en voi kommentoida tätä. ulos hotellista ja vasemmalle), jos et halua kävellä kaupunkiin ja taksi on 6 euron inc kärki.
vähemmän
S
Sophie524
Blackburn, Yhdistynyt kuningaskunta
28/06/2019
“Puhdas, tilava ja rauhallinen hotelli, jossa on ystävällinen henkilökunta”
Pysähdyimme ylellisessä studiossa, huone puhdistettiin joka päivä korkealle tasolle, tilat olivat hyviä lukuun ottamatta keittotasoa, joka oli hyvin hidasta lämmittää niin paljon käyttöä, mutta meillä oli mikroaaltouuni ja leivänpaahdin. Pyysimme hiljaista huonetta ja olimme käytävän huoneen 224 lo… lisää
Pysähdyimme ylellisessä studiossa, huone puhdistettiin joka päivä korkealle tasolle, tilat olivat hyviä lukuun ottamatta keittotasoa, joka oli hyvin hidasta lämmittää niin paljon käyttöä, mutta meillä oli mikroaaltouuni ja leivänpaahdin. Pyysimme hiljaista huonetta ja olimme käytävän huoneen 224 lopussa, joten se oli hiljainen, mutta emme saaneet aurinkoa koko päivän puiden takia. Emme syöneet ravintolassa, mutta söimme baarin välipaloja ja ne olivat erittäin hyviä ja kohtuuhintaisia. Allas oli hyvä erittäin puhdas ja siisti, siellä on vain hyvin pieni lastenallas, joten jos siellä on paljon lapsia, he käyttävät isompaa uima-allasta. Et voi saada sisäänkirjautumista huoneeseesi vasta kuusitoista, mutta uloskirjautuminen on klo 12. Hotelli sijaitsee jyrkän mäen yläreunassa, mutta vain 10 minuutin päästä kaupunkiin ja rannalle, ja hotelli tekee siitä erittäin hiljaisen ja rauhallisen.
vähemmän
K
KellyArrowsmith
Gateshead
05/06/2019
“Loistava paikka rentoutua”
Poistuminen tänään valitettavasti, mutta mikä loistava löytää. Henkilökunta on hämmästyttävää, varsinkin Patricia vastaanotosta, joka ei olisi voinut olla avulias. Huone on valtava ja alue on rauhallinen ja rentouttava. On mukava yhdistelmä eri maista tulevia kävijöitä. Hotelli on jyrkällä rinteell… lisää
Poistuminen tänään valitettavasti, mutta mikä loistava löytää. Henkilökunta on hämmästyttävää, varsinkin Patricia vastaanotosta, joka ei olisi voinut olla avulias. Huone on valtava ja alue on rauhallinen ja rentouttava. On mukava yhdistelmä eri maista tulevia kävijöitä. Hotelli on jyrkällä rinteellä, joten se ei sovi kaikille, mutta taksilla on 5 euroa pääkaupunkiin. Myös baarin välipalat ovat ihania.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa