- Viihde
- Aktiviteetteja aikuisille
- Aktiviteetteja
- Biljardi
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Aerobic
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Sisäuima-allas
- Lasten kerho
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Autonvuokraus
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Puutarha
- Terassit
- Turvapalvelu
- Mikroaaltouuni
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Polkupyörien vuokrauspalvelu
- Lääkäripalvelu
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Lastenhoitopalvelu
- Kahluuallas
- Lasten sänky
- Ilmastoitu uima-allas
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Buffet-ravintola
- Ravintola terveysmenulla
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- poreallas
- Sauna
- poreallas
- Baarit
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Uima-altaat
- Täyden palvelun kylpylä
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Riippumatot
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Aktiviteetit
- Tennis
- Vesiurheilua
- Pöytätennis
- Sukellus
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Armacao De Pera
Katso kaikki majoitukset kohteessa Armacao De Pera
Erittäin hyvä
Perustuu 2058 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Armacao De Pera
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 2058
Y
yvesd910
Montreal, Kanada
16/10/2019
“Erinomainen hotelli kaikille ikäryhmille, perheille, liike- ja lomamatkailijoille”
Kaiken kaikkiaan hieno kokemus. Kauniit rannat lähellä. Ravintolat ja markkinat kävelyetäisyydellä. Ystävällinen henkilökunta ja vieraat. Puhuimme kaikkien kanssa, ja se lisäsi vierailumme. Vastaanoton henkilökunta teki kaiken muutoksen.
G
Guinsilver
Peterborough, Yhdistynyt kuningaskunta
18/10/2019
“Erinomainen!”
Henkilökunta erittäin avulias ja ystävällinen! Ruoka oli uskomatonta, etenkin aamiainen, niin valtava! Erittäin siistit ja mukavat huoneet, upeat näkymät parvekkeelta! Se oli täydellinen hääjuhlaviikonloppu! Kylpylä oli erittäin mukava ja ranta oli vain muutaman metrin päässä! Meillä oli myös muita… lisää
Henkilökunta erittäin avulias ja ystävällinen! Ruoka oli uskomatonta, etenkin aamiainen, niin valtava! Erittäin siistit ja mukavat huoneet, upeat näkymät parvekkeelta! Se oli täydellinen hääjuhlaviikonloppu! Kylpylä oli erittäin mukava ja ranta oli vain muutaman metrin päässä! Meillä oli myös muita kuljetusvaihtoehtoja muille rannoille ja muihin kaupunkeihin!
vähemmän
J
Jan P
Dublinin kreivikunta, Irlanti
17/10/2019
“Rauhallinen hotelli kauniilla näkymällä”
Upea hotelli vanhuksille. Mukava. Kaunis puutarha ja uima-allasalue kallion päällä merelle katsomalla. Sisäuima-allas, sauna ja höyryhuone. Allaspyyhkeet toimitetaan. Päivittäinen huonepalvelu. Erittäin lämmin ja avulias henkilökunta.
C
CarmenIrimin
Dublin, Irlanti
12/10/2019
“Erittäin mukava hotelli”
Upea hotelli, näkymä uima-altaalta ja fantastiselta alueelta, ranta oli upea. Perushuoneet, mutta mukava ja puhdas, ruoka ei ole paras, erityisesti aamiainen, muuta että erittäin hyvää, suosittelen. Belmondo-ravintola, joka on 100 metrin päässä ja kuuluu hotelliin, on erittäin hyvä ruokaa.
S
steveoT7048HM
15/10/2019
“Upeat näkymät”
Olemme juuri palanneet Vikingin ihanalta viikolta, etenkin sijainti ja näkymä on upea sviiteissä, vaikka yritimme löytää laadukkaita paikallisia ravintoloita lähistöllä tai ei varmasti muiden Algarven lomakohteiden tasolle. Aamiainen, toisin kuin muut arvostelut, on todella hyvä, sillä siinä on pal… lisää
Olemme juuri palanneet Vikingin ihanalta viikolta, etenkin sijainti ja näkymä on upea sviiteissä, vaikka yritimme löytää laadukkaita paikallisia ravintoloita lähistöllä tai ei varmasti muiden Algarven lomakohteiden tasolle. Aamiainen, toisin kuin muut arvostelut, on todella hyvä, sillä siinä on paljon valinnanvaraa, ja se sisältää samppanjaa! Tämä hotelli näyttää nyt hyvin väsyneeltä, vaikka ilmakontkimme ei toiminut huolimatta kolmesta yrittämisestä korjata se ja aiheutti viimeisenä päivänä suurta purjoa kylpyhuoneen katosta, meistä tuli vaikutelma, että hotelli ajettiin alas ja henkilökunnan näennäisesti vähentyneen päivä, pyhät pyyhkeet ja verhot, halkeillut ja löysät laatat käytävillä, mutta se on tahrattoman puhdas. Portteripalvelua ei ole, mutta todisteet siitä, että he ovat olleet jonkin aikaa menneisyydessä, ja uima-altaan baarin henkilökunnalta ovat hieman “poissa”, kun heiltä kysytään, voisiko he tuoda meille juomia, he vastasivat, että heille oli vähän kaukana. Älä usko, että 15 metriä olen niin kaukana. Aamiaisen pääravintolan henkilökunta oli kuitenkin hienoa huolimatta heidän ilmeisestä puutteestaan. Tässä hotellissa voi olla hauskaa, mutta vain jos et halua valita kaikkia vikoja, täytä vain kengät samppanjalla aamiaisen aikana, potkaise takaisin ja nauti kahden minuutin päässä olevasta näkymästä ja rannasta. Toivottavasti se kunnostetaan pian takaisin entiseen loistoonsa, mutta siihen asti palaan takaisin Pestana Alvor Praiaan.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa