Kuvaus
Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut; kattoterassi ja puutarha tarjoavat upeat näkymät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut.. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ymp… lisää
La Pasion Hotel Boutique by Bunik sijaitsee keskustassa, ja Quinta-puistokatu sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Playa del Carmenin pääranta 10 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 9,8 km:n päässä kohteesta Xcaretin ekohuvipuisto ja 9,1 km:n päässä kohteesta Xplorin teemapuisto.. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Calle 12. - 0,1 km / 0,1 mi Riviera Gran Casino - 0,1 km / 0,1 mi Keskusaukio - 0,1 km / 0,1 mi Nuestra Señora del Carmenin kirkko - 0,2 km / 0,1 mi 3D Museum of Wonders - 0,3 km / 0,2 mi Mercado Playa del Carmen - 0,3 km / 0,2 mi Quinta-puistokatu - 0,4 km / 0,2 mi Calle Corazón - 0,5 km / 0,3 mi Quinta Alegrían ostoskeskus - 0,6 km / 0,3 mi Playa del Carmenin pääranta - 0,9 km / 0,5 mi Founders Park - 0,9 km / 0,6 mi Plaza Paraiso - 1 km / 0,6 mi Paseo del Carmenin ostoskeskus - 1 km / 0,6 mi Deportivo Mario Villanuevan stadion - 1 km / 0,6 mi Playa del Carmenin lauttaterminaali - 1,1 km / 0,7 mi Lähimmät lentokentät ovat: Cozumel (CZM-Cozumelin kansainvälinen lentoasema) - 35,4 km / 22 mi Cancún, Quintana Roo (CUN-Cancúnin kansainvälinen lentoasema) - 56 km / 34,8 mi Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Cancún, Quintana Roo (CUN-Cancúnin kansainvälinen lentoasema). . Quinta-puistokatu lähellä.
Hotelli eroittuu muista…
La Pasion Hotel Boutique by Bunik tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki allasbaarissa..
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Lääkäripalvelu
- Lastenhoitopalvelu
- Kampaamopalvelut
- Liiketoimintakeskus
- Baarit
- Allasbaari
- Kahvila
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Aurinkovarjot
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- poreallas
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- Pelihuone
- Kirjasto
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Kuljetuspalvelu
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Ravintolat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Golfkenttä ( väh. kuin 30km)
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Näköalat
- Näkymät puutarhaan
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 15.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 15
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Playa del Carmen
Katso kaikki majoitukset kohteessa Playa del Carmen
Erinomainen
Perustuu 1718 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Playa del Carmen
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1718
H
HeidiL2412
29/03/2017
“Mahtava hotelli ”
Mukava meksikolaistyylinen hotelli. Huoneet siistejä. Keskeisellä sijainnilla, lyhyt matka rantaan, baareihin ja ravintoloihin. Hotellin henkilökunta mukavaa ja ystävällistä porukkaa. Aamupala mitä maukkain, ei tarvinnut nälkäisenä päivää aloittaa. Hotellissa rauhallinen uima-allasalue. Vieressä to… lisää
Mukava meksikolaistyylinen hotelli. Huoneet siistejä. Keskeisellä sijainnilla, lyhyt matka rantaan, baareihin ja ravintoloihin. Hotellin henkilökunta mukavaa ja ystävällistä porukkaa. Aamupala mitä maukkain, ei tarvinnut nälkäisenä päivää aloittaa. Hotellissa rauhallinen uima-allasalue. Vieressä tori, missä ainakin meidän vierailun aikana oli paikallista ohjelmaa. Suosittelen hotellivalinnaksi!
vähemmän
D
DaveAndGillBrighton
Brighton
01/04/2014
“Erinomainen hotelli upealla henkilökunnalla, joka teki vierailustamme Meksikossa erityisen.”
Todella hyvä hotelli, mukavat huoneet, erinomainen sijainti lähellä kaikkea, mutta tarpeeksi kaukana melusta. Upea allas-alue rentoutumiseen, jos se on juttusi. Jos pidät seikkailuista kuten me, työntekijät olivat mahtavia järjestäessään retkiä meille. Henkilökunta on parasta tässä hotellissa, aina… lisää
Todella hyvä hotelli, mukavat huoneet, erinomainen sijainti lähellä kaikkea, mutta tarpeeksi kaukana melusta. Upea allas-alue rentoutumiseen, jos se on juttusi. Jos pidät seikkailuista kuten me, työntekijät olivat mahtavia järjestäessään retkiä meille. Henkilökunta on parasta tässä hotellissa, aina ystävällistä ja hymyilevää sekä auttamassa. He ovat aidosti kiinnostuneita siitä, mitä olet tehnyt päiväsi aikana ja miten he voivat auttaa esimerkiksi suositusten kera. Aamiainen on erinomainen - tarjoillaan lähellä ovea (mutta hotellin henkilökunnan hoitama), hedelmiä, mehua, kahvia ja hyvä valikoima muita vaihtoehtoja... Suosittelen joko munakasta tai Pasion-voileipää (pyydä paistettuja munia voileipään tavallisen munakkaan sijaan, joka tulee vakiona). Kaiken kaikkiaan fantastinen kokemus, ja odotan innolla tänne paluuta.
vähemmän
G
GUSMcGowan
06/03/2020
“Upea boutique-hotelli”
Varattu viikossa täällä mielijohteella, loistavalla paikalla lyhyen kävelymatkan päässä rannalta. . . ,. Viereinen ravintola, upea kattouima-allas ja toinen uima-allas pohjakerroksessa, kun katolla on liian kuuma. . . . . henkilökunta on loistavaa Vain con on, että huoneet ovat vähän tiukkoja. . . … lisää
Varattu viikossa täällä mielijohteella, loistavalla paikalla lyhyen kävelymatkan päässä rannalta. . . ,. Viereinen ravintola, upea kattouima-allas ja toinen uima-allas pohjakerroksessa, kun katolla on liian kuuma. . . . . henkilökunta on loistavaa Vain con on, että huoneet ovat vähän tiukkoja. . . . . ei iso juttu vaimolleni ja minä, koska olemme “pieniä”, saattaa olla ongelma “isommille” matkustajille Me varaamme tämän uudestaan! ! !
vähemmän
R
RobTraveler999
Waianae, Havaiji
31/01/2020
“Ihana hotelli, 10/10 pysyy täällä taas”
Kaunis omituinen pieni hotelli, hyvä sijainti, kohtuullinen hinta, ehdottomasti ystävällinen henkilökunta. Huoneet ovat pieniä, eteiset ovat vähän sokkelo - - koko paikka on täynnä pieniä nookoja ja alkoveja tuolilla ja kirjoilla. Kaksi uima-allasta, kolme kylpytynnyriä (hyvin, "lämpimät kylpytynny… lisää
Kaunis omituinen pieni hotelli, hyvä sijainti, kohtuullinen hinta, ehdottomasti ystävällinen henkilökunta. Huoneet ovat pieniä, eteiset ovat vähän sokkelo - - koko paikka on täynnä pieniä nookoja ja alkoveja tuolilla ja kirjoilla. Kaksi uima-allasta, kolme kylpytynnyriä (hyvin, "lämpimät kylpytynnyrit" - - pidän siitä 103 - 104 F, ja nämä ovat enemmän kuin 99 F). Ilmainen (hyvä) aamiainen viereisessä ravintolassa. Vaikuttaa siltä, että hotelli jakaa tai vuokraa laitoksen toiselle yritykselle / toisen yrityksen kanssa. Aamiainen on ohitse klo 11; koko henkilökunta ja ruokalista muuttuvat, kun he avataan espanjalaisina Tapas-ravintoloina iltapäivällä, mukana live-klassinen / flamenco -kitaristi. Löysin koko kokemuksen täysin viehättäväksi ja nautinnolliseksi. En oikeastaan näe oleskelevansa muualla ensi kerralla, kun olen Playa del Carmenissa.
vähemmän
M
Martha R
24/08/2019
“Erinomainen sijainti ja henkilökunta”
Majoitimme 5 yötä, hotelli on siisti, henkilökunta on todella mukavaa ja avulias. Sijainti on loistava! Teimme q maantiematkan Riviera Mayan läpi ja oleskelu Playa del Carmenissa oli aivan täydellistä. Aamiainen on hyvä, paljon ruokaa ja tarjoilijamme Alberto teki aina hienoa työtä asiakaspalveluss… lisää
Majoitimme 5 yötä, hotelli on siisti, henkilökunta on todella mukavaa ja avulias. Sijainti on loistava! Teimme q maantiematkan Riviera Mayan läpi ja oleskelu Playa del Carmenissa oli aivan täydellistä. Aamiainen on hyvä, paljon ruokaa ja tarjoilijamme Alberto teki aina hienoa työtä asiakaspalvelussa.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa