Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja ulkotenniskenttä. Tämän huoneiston palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, takka aulassa ja kiertoajelu-/lippupalvelu.
Kings Avenue Mall on lähistöllä.
Tämä huoneisto sijaitsee meren rannalla, ja Kuninkaiden haudat sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Kings Avenue Mall 7 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Pafoksen kunnallinen puisto sijaitsee 2,9 kilometrin ja Agia Solomonin katakombit 3,2 kilometrin päässä tästä perheille sopivasta huoneistohotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Kuninkaiden haudat - 1,5 km / 0,9 mi Pafoksen kunnallinen puisto - 2,2 km / 1,4 mi Bysanttilaismuseo - 2,2 km / 1,4 mi Agios Theodoroksen katedraali - 2,3 km / 1,4 mi Kings Avenue Mall - 2,5 km / 1,6 mi Pafoksen arkeologinen museo - 2,8 km / 1,8 mi Fabrican mäki - 2,9 km / 1,8 mi Agia Solomonin katakombit - 3 km / 1,9 mi Agioi Anargyroi -kirkko - 3,3 km / 2 mi Pafosin majakka - 3,3 km / 2,1 mi Pafoksen odeion (historiallinen teatteri) - 3,5 km / 2,1 mi Pyhän Paavalin pilari - 3,5 km / 2,2 mi Panagia Chrysopolitissan kirkko - 3,5 km / 2,2 mi Pafoksen arkeologinen puisto - 3,6 km / 2,2 mi Pafosin satama - 3,7 km / 2,3 mi Tämän huoneiston lähin lentokenttä on Pafos (PFO-Pafoksen kansainvälinen lentokenttä) - 19,8 km / 12,3 mi
Hotelli eroittuu muista…
Tässä huoneistossa asiakkaiden käytössä on ravintola, jossa on baari. Palveluihin kuuluu myös kahvila. Hotelli järjestää maksuttomat kutsut, joissa voit tavata muita hotellivieraita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki allasbaarissa. Maksullinen mannermainen aamiainen on tilattavissa.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Baarit
- Allasbaari
- Kahvila
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Baari
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Biljardi
- Myymälöitä hotellissa
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Hotellissa palovaroittimet
- Wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Lukusali
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Autonvuokraus
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Polkupyörien vuokrauspalvelu
- Takka
- Patio
- Kahluuallas
- Lasten sänky
- Ympäri vuoden avoinna oleva ulkouima-allas
- Solarium
- Solarium
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Uima-altaat
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aktiviteetit
- Tennis
- Polkopyorien vuokraus
- Esteettömyys
- Mukautetut huoneet
- Pääsy pyörätuolilla
- Helppopääsyiset tilat
- Kieli
- englanti
- Venäläinen
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 540 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 540
5
572darrenb
Leeds, Yhdistynyt kuningaskunta
13/03/2020
“Ihana paikka”
Se on vähän pois tieltä ja bussimatka kaupunkiin. Mutta huoneet ovat hyviä. Henkilökunta on erittäin avulias ja hinnat ovat hyvät. Liddle on 5 minuutin kävelymatkan päässä kaikista tarpeistasi. Minun on sanottava, että Pafos ei ollut se mitä se oli ennen kaikkea vanha kaupunki. Kuten kotona, suurin… lisää
Se on vähän pois tieltä ja bussimatka kaupunkiin. Mutta huoneet ovat hyviä. Henkilökunta on erittäin avulias ja hinnat ovat hyvät. Liddle on 5 minuutin kävelymatkan päässä kaikista tarpeistasi. Minun on sanottava, että Pafos ei ollut se mitä se oli ennen kaikkea vanha kaupunki. Kuten kotona, suurin osa kaupoista on kiinni. Hyvä lyhyt tauko kuitenkin.
vähemmän
B
BigG62
Hove, Yhdistynyt kuningaskunta
01/10/2019
“Loma”
Palaamme jälleen tähän erinomaiseen piilotettuun jalokiviin. Henkilökunta ja palvelu ovat ensiluokkaista, se on kuin tulossa kotiin, sellainen on tervetullut saapuessaan. Mikään ei ole liikaa vaivaa henkilöstölle, joka nauttii vierailustamme perusteellisesti. ?
B
Barry S
Stoke-on-Trent, Yhdistynyt kuningaskunta
27/02/2020
“Edullinen hinta 2 viikkoa rentoutumista, näkymistä ja auringosta.”
Varaa 2 viikon oleskelu Jet 2: n kanssa Hilltop Garden Apartmentsissa. Alle 700 kahden viikon ajan itsepalveluperiaatteella lennoilla, 20 kg matkalaukulla ja kuljetuksilla. Hilltop Gardens on hyvin esitelty pieni 3 tähden hotelli / huoneisto. Erittäin ystävällinen johto ja henkilökunta mikään ei ol… lisää
Varaa 2 viikon oleskelu Jet 2: n kanssa Hilltop Garden Apartmentsissa. Alle 700 kahden viikon ajan itsepalveluperiaatteella lennoilla, 20 kg matkalaukulla ja kuljetuksilla. Hilltop Gardens on hyvin esitelty pieni 3 tähden hotelli / huoneisto. Erittäin ystävällinen johto ja henkilökunta mikään ei ole liikaa vaivaa. Mukava puhdas uima-allas, jota ei lämmitetä niin kylmäksi vuodenaikaksi. Huoneisto on tilava, avoin oleskelutila / keittiö. Kaksi vuodesohvaa, 4 istuinpöytä, kaasuliesi, leivänpaahdin, vedenkeitin, jääkaappi, keittiönurkkauskaappi, jossa on runsaasti ruokailuvälineita ja ruuanlaittovälineitä. Tuoreiden pyyhkeiden ja vuodevaatteiden puhdistaminen on säännöllistä 5 päivän ajan. Parivuode sivukaappeilla, vaatekaappi ja lipasto. Yli kylpy suihku pesuallas ja wc. Kaikki puhtaat juuri maalatut ja hyvässä kunnossa. Siellä on pieni mutta kaunis, kristallinkirkkaalla vedellä oleva ranta, joka ei ole kaukana lyhyen kävelymatkan päässä tieltä vastapäätä Lidl-supermarketia. Vuokrasin auton Internetin kautta Kyproksella. Sitä tarjosi Sixt pienellä VW Up -tuotteella vain alle 23 viikon ajan. Kärki. . . ota ylimääräinen vakuutus noin 35 vuodessa, jolloin sinun ei tarvitse maksaa kaikkia ylimääräisiä vakuutuksia ja voit hyödyntää lomasi aikana erittäin halpoja autonvuokraustarjouksia. Varmista vain, että kaikki naarmut jne. Merkitään ennen autoon kirjautumista. Kypros on oikeanpuoleinen ohjaus aivan kuten Yhdistyneessä kuningaskunnassa suurilla nopeusvasteilla ja satunnaisella tutkalla, joten noudata nopeusrajoituksia. Auton avulla voimme käydä helposti kaikilla tärkeillä mielenkiintoisilla nähtävyyksillä, mukaan lukien lumen peittämä Olympus-vuori (Troodos), jossa meitä lumistettiin tunnin ajan odottamaan seuraamaan lumen aurantaa kiinnitystä. Varo joitain nähtävyyksiä, kuten Adonis Bath, saattavat sanoa sopivan kaikille autoille, mutta valmistamattomat tiet ovat vain Jeepille ja Quadlille. Näkemisen arvoinen, mutta 6 km kävelymatkan päässä päätieltä. Sininen laguuni on suosittu paikka mukavalla aurinkoisella päivällä, mutta taas erittäin pitkä kävelymatka, ellet käy veneellä. Pääsyhinnat linnoihin ja historiallisiin kohteisiin ovat erittäin kohtuulliset ja useimmat tarjoavat alennuksen eläkeläisille. Älä unohda kysyä. Jos et halua ajaa bussilla on erittäin halpaa, ja bussipysäkki on lähellä Hilltopia. Sitä paitsi Kings Mall -kaupan vaihtokurssi oli paras - 116 euroa / 100.
vähemmän
M
Marika L
Lappeenranta
18/07/2016
“Mukava loma”
Majoitumme 2 vk perheemme ja ystäväperheen kera tässä hotellissa. Huone ihan ok mutta kaipaisi jonkinlaista remonttia.Keittiöstä löytyi hyvä varustus astioita ja muuten kaikki tarvittavat paitsi leikkuulauta.Ensimmäisenä iltana meni hetkeksi sähköt poikki mutta nopeasti homma hoitui kuntoon.Seuraav… lisää
Majoitumme 2 vk perheemme ja ystäväperheen kera tässä hotellissa. Huone ihan ok mutta kaipaisi jonkinlaista remonttia.Keittiöstä löytyi hyvä varustus astioita ja muuten kaikki tarvittavat paitsi leikkuulauta.Ensimmäisenä iltana meni hetkeksi sähköt poikki mutta nopeasti homma hoitui kuntoon.Seuraavana yönä rupesi tippumaan makuuhuoneen katosta vettä.Sekin hoidettiin seuraavana päivänä. Yks ongelma tuli vielä että ilmastointilaitteemme meni rikki.Mutta saimme sitten uuden laitteen ja saimme myös yhden yön nukkua toisessa huoneessa missä ilmastointi toimi. Allasalue mukavan kokoinen mutta ehkä hiukan enemmän siistimpi saisi olla. Tosin sekin riippuu miltä se näyttää kävijöiden käyttäytymisellä.Allasvesi ei ollut puhtaimmasta päästä ja näin ollen seurueestamme neljälle tuli korvatulehdus. Tosin se kyllä voi tulla missä vedessä oleskelusta jos vettä jää korvaan.Allasveden puhtauteen kiinnittivät kuitenkin huomiota lisäämällä jotain kemikaaleja ja jotain muuta että vesi vaihtuu. Allasbaari hyvä ja siitä sai kaikkea tarpeellista.Hotellin myymälässä pieni valikoima. Ensihätään sieltä sai ostettua jos jotain tarvitsi. Sijainti ehkä hiukan sivussa ja ihan lähellä ei ollut ravintoloita.Mutta Lidl oli lähellä jossa isommat ostokset tehtiin.Ensimmäiseen ravintolaan oli noin.10 min matka .Bussilla pääsi kuitenkin läheltä satamaan ja muualle myös. Hotellin henkilökunta ystävällistä ja Christina auttoi aina kun oli mikä asia kyseessä. Asiat hoitui nopeasti. Kaiken kaikkiaan hyvä loma ja onnistunut.
vähemmän
M
MagdalenaW2497
26/10/2019
“Magdalena”
kaiken kaikkiaan se oli mukavaa. . henkilökunta voisi olla hiukan mukavampi. . . henkilöstön mukavin henkilö on rouva Melani. . erittäin avulias ja ystävällinen henkilö. . Minua häiritsivät viereisen rakennuksen äänet joka aamu. . . loppui hiustenkuivaaja huoneessa. . . mutta koska rakastuin Paphos… lisää
kaiken kaikkiaan se oli mukavaa. . henkilökunta voisi olla hiukan mukavampi. . . henkilöstön mukavin henkilö on rouva Melani. . erittäin avulias ja ystävällinen henkilö. . Minua häiritsivät viereisen rakennuksen äänet joka aamu. . . loppui hiustenkuivaaja huoneessa. . . mutta koska rakastuin Paphosiin, nämä pienet asiat eivät kyenneet pilaamaan upeaa siellä olemiseni; )
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa