Kuvaus
Viehättävä hotelli on kohteessa Laganas. Majoituspaikka koostuu yhteensä 38 majoitustilasta. Majoitus tarjoaa Internet-yhteyden Wi-Fillä yleisissä tiloissa. Majoituksen vastaanotto palvelee asiakkaita ympäri vuorokauden. Majoituspaikka ei ole lemmikkiystävällinen.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Baarit
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Valuutanvaihto
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Solarium
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Kuivausrumpu
- Lääkäripalvelu
- Kahluuallas
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Uima-altaat
- Virkistysalue
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Ulkouima-allas vain aikuisille
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Pöytätennis
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erinomainen
Perustuu 100 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Laganas
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 100
N
N D
Nottingham, Yhdistynyt kuningaskunta
08/10/2018
“Melko ero Zanteen muilta paikoilta”
Yö ennen kuin muutimme tähän hotelliimme jäivät toiselle paikalle Kalamakin pääkadulle. Se näytti vahvistavan kaikki kauheat tarinat, joista olemme kuulleet Zantesta (humalalliset ihmiset, jotka huutavat röyhkeitä toisiaan klo 3, katu täynnä rumaja "kahviloita" ja "ravintoloita" jne.), Joten päätim… lisää
Yö ennen kuin muutimme tähän hotelliimme jäivät toiselle paikalle Kalamakin pääkadulle. Se näytti vahvistavan kaikki kauheat tarinat, joista olemme kuulleet Zantesta (humalalliset ihmiset, jotka huutavat röyhkeitä toisiaan klo 3, katu täynnä rumaja "kahviloita" ja "ravintoloita" jne.), Joten päätimme kokeilla jotain muuta seuraavan päivä. Kontrasti ei olisi voinut olla suurempi. Ilaria on hiljainen, tyylikäs paikka, jossa on ihana luonnollinen ympäristö, joka on samalla lähellä Laganaksia, kaupungin keskustaa ja lentokenttää. Sekä huoneet että ulkoalueet ovat suuria, joten hotelli ei tuntunut ahdasta vaikka hotelli oli ilmeisesti täynnä. Palvelu ja puhtaus olivat erinomaisia. Kaikki tämä erittäin kohtuulliseen hintaan. Tulemme taas tulossa.
vähemmän
S
StylistNoelle
Nybro, Ruotsi
03/08/2018
“Paras paikka koko saarella”
Rakastimme sitä. Rento. Keskellä, mutta silti leikattu, lähellä kaikkea tärkeää zakynthos. Laganasin ranta vain lyhyen kävelymatkan päässä ihastuttavasta pienestä tiestä metsään. Palvelu on mahtavaa. Puhdistus ladys, niin ammattimaista ja erittäin mukava. Ihana paikka. Ja ruoka oli uskomatonta. Ole… lisää
Rakastimme sitä. Rento. Keskellä, mutta silti leikattu, lähellä kaikkea tärkeää zakynthos. Laganasin ranta vain lyhyen kävelymatkan päässä ihastuttavasta pienestä tiestä metsään. Palvelu on mahtavaa. Puhdistus ladys, niin ammattimaista ja erittäin mukava. Ihana paikka. Ja ruoka oli uskomatonta. Olemme vegaaneja, ja heillä oli niin paljon mukavia vaihtoehtoja, samoin kuin he auttoivat minua ja kiinteä avacado kun kysyin. Niin mahtavaa. Allas on kaunis ja niillä on myös oma puutarha, jota näet ruoan kanssa, niin kaunis. En voi edes kuvata sanoillani. Aivan mahtavaa. Yksinkertaisesti mahtavaa. Mene sinne. Rakastua. Ja pysy kauemmin! Ja minä kerron sinulle yksityisen kerroksen parvekkeesta. Vain. . . . Vau. . .
vähemmän
F
Flism82
Bristol, Yhdistynyt kuningaskunta
29/06/2018
“Täydellinen rentoutumiseen”
Kävi Laganaksen ystävän 40-vuotiaana. Hän asui Louis Beach -hotellissa muiden ystäviemme kanssa, mutta 800 euroa viikossa (mukana lennoilla) olimme halukkaita löytämään jonnekin halvempaa. Minä, sisareni ja ystäväni päätimme jäädä tänne ja niin iloisia, että meillä oli kolme, se oli 150 puntaa viik… lisää
Kävi Laganaksen ystävän 40-vuotiaana. Hän asui Louis Beach -hotellissa muiden ystäviemme kanssa, mutta 800 euroa viikossa (mukana lennoilla) olimme halukkaita löytämään jonnekin halvempaa. Minä, sisareni ja ystäväni päätimme jäädä tänne ja niin iloisia, että meillä oli kolme, se oli 150 puntaa viikossa ja tällainen bargain (alle 350 £ jokaista kun olet mukana lennoilla)! Aamiainen sisältyy hintaan ja siellä on paljon vaihtoehtoja (munat, pekonia, makkarat, leivät, vilja, kakut, juusto, jogurtti, kuumat ja kylmä juomat). Perustuu muihin arvosteluihin jumissa vain lounaalla paikan päällä, joka oli aina herkullinen ja bargain (5 € kebab, sirut, salaatti ja tatziki). Illalla kävelimme kaupunkiin, joka oli noin 15 minuuttia ensimmäisten ravintoloiden ja noin 25 minuuttia pää Laganas vetää. Ranta oli lyhyt 10 minuutin kävelymatkan metsän läpi (on polku hotellia vastapäätä). Luulen, että se oli 4 € aurinkotuolille. Kävimme usein iltaisin ja sitten taksilla takaisin (valitettavasti ei ole valoja polulla takaisin (oli käytettävä puhelimia)) ja se maksoi 6 € joka kerta. Hotellista on bussipysäkki, jossa bussi vanhaan kaupunkiin ja Kalamaki pysähtyy ja myös jos käytät Resort Hoppaa. Sinun täytyy vuokrata kassakaappi, mutta se oli vain € 10 viikossa. Henkilökunta oli niin ystävällinen, ehdottoman ihana ihmisiä ja ei voinut auttaa sinua tarpeeksi! Baari on 24 tuntia, mikä sopii erinomaisesti yökerhoon ja cocktaileja, joita meillä oli, olivat ihania. Huoneet puhdistettiin säännöllisesti (eräänä päivänä unohdimme, mutta ajattelimme, että olin lähtenyt huoneesta myöhemmin tavallista) ja allas oli mukava ja puhdas. Kylpyhuoneet uima-altaalla puuttuivat valoista, jotka tekivät siitä hieman hankalaa, kun käytettiin wc: tä ja tyynyt eivät olleet maailman parhaita, mutta kieltäydyn alentamaan pisteet vain näiden kahden asian suhteen, koska tämä paikka oli fantastinen hinnasta. En ollut iso Laganan fani, mutta tämä hotelli teki sen paikoilleen. Poissa niin hiljainen ja rentouttava, runsaasti tilaa ja paikkoja uima-altaalla. Vain loistava oleskelu!
vähemmän
S
Soppy478
Nottingham, Yhdistynyt kuningaskunta
20/07/2019
“Ihana hotelli hintaan”
Minä ja ystäväni (noin 30-vuotiaat) asuivat tässä hotellissa viikon ajan. Se sijaitsee kauniilla tontilla ja uima-allas on kaunis. Henkilökunta on niin hyvä ja hyödyllinen. Aamiainen oli huono brittiläiselle siellä ei ollut edes paahtoleipää, joten meillä oli harvoin aamiaista hotellissa ensimmäise… lisää
Minä ja ystäväni (noin 30-vuotiaat) asuivat tässä hotellissa viikon ajan. Se sijaitsee kauniilla tontilla ja uima-allas on kaunis. Henkilökunta on niin hyvä ja hyödyllinen. Aamiainen oli huono brittiläiselle siellä ei ollut edes paahtoleipää, joten meillä oli harvoin aamiaista hotellissa ensimmäisen parin päivän jälkeen. Siellä on paljon villikissoja, joten jos et pidä kissoista sitten päätäsi, koska olen kissan rakastaja, mutta he eivät olleet kovin ystävällisiä ja hyvin alueellisia. He hissed kirjaimellisesti meitä ja jahtaa meitä, kun kävelimme ohi illalla. Hotelli sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä laganoista. Se on päätiellä, jossa ei ole valoja tai jalkakäytävää. En tuntenut erityisen turvallista kävelemistä, joten saimme bussin. Laganas on täynnä 18-vuotiaita, joten välttää siellä, ellet pidä nuoria juovia. Söimme kalamakissa, joka oli 8 euroa joka suuntaan, mutta ihanat ravintolat. Zanten kaupunki on myös mukava paikka vierailla illalla ja tämä maksaa meille 1. 80 euroa kumpaankin suuntaan. Hotellin ulkopuolella on bussipysäkki. Allas oli kaunis, mutta se oli tartunnan ampiaisia. En ole koskaan ollut missään, missä on ollut niin paljon ympäri allas. Aurinkotuoleja oli runsaasti, joten alkuaikaa ei tarvittu! Uima-altaan välipalat ja juomat olivat vähäisiä, mutta saimme halvan tarjouksen, joten emme voi valittaa siitä. Se teki viikolla tempun ja sen rauhallisella paikalla. Hotelli on 4 tähteä, joka verrattuna muihin en olisi samaa mieltä. Tämä hotelli voisi helposti tulla 5 tähden, jos omistajat halusivat, koska siellä on niin paljon maata! Se hyödyttäisi ostoksia paikan päällä. Huoneet ovat erittäin puhtaita ja vuoteet ovat mukavia. Kaiken kaikkiaan kaunis paikka yöpyä viikon ajan, jos saat edullisen tarjouksen!
vähemmän
T
TRACE1960
12/07/2019
“mukava hotelli erittäin hiljainen”
Itse ja kumppanini pysyivät hotellissa 10 päivän ajan kesäkuun lopussa. Huoneet olivat erittäin tilavia ja puhtaita, piika-arkit tulivat jokapäiväiseen tilaan ja korvattiin pyyhkeet, joten se ei voinut syyttää tätä. Kuitenkin huomasimme, että ruokailutilassa ei ollut riittävästi ruokaa aamiaiseksi,… lisää
Itse ja kumppanini pysyivät hotellissa 10 päivän ajan kesäkuun lopussa. Huoneet olivat erittäin tilavia ja puhtaita, piika-arkit tulivat jokapäiväiseen tilaan ja korvattiin pyyhkeet, joten se ei voinut syyttää tätä. Kuitenkin huomasimme, että ruokailutilassa ei ollut riittävästi ruokaa aamiaiseksi, sillä se koski enemmän kansalaisia, ei englantilaisia, ei edes leivänpaahdinta, jonka mielestäni pitäisi olla vakio. joten tämän vuoksi meidän täytyi syödä aamiaista varten loman keston ajan. Myös baari-alue oli hyvin vähäistä, eikä siinä ollut paljon vaihtoehtoja virvokkeisiin, eikä myöskään tunnelmaa. Sanottuaan, että baarimikko oli aina ystävällinen ja auttoi mielellään. Allasalue oli mukava ja voit aina löytää aurinkotuolin ja allas oli erittäin puhdas.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa