- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Uima-allas
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Autonvuokraus
- Pankkiautomaatti
- Valuutanvaihto
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Solarium
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Kuivausrumpu
- Turvapalvelu
- Kuivausrumpu
- Lautapelit
- Lastenhoitopalvelu
- Konferenssikeskus
- Baarit
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Kuntosali ja SPA
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Kuivausrumpu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Ravintolat
- Ravintola terveysmenulla
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Uima-altaat
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Aktiviteetit
- Snorklaus
Huomioitavaa
Erinomainen
Perustuu 581 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 581
M
marleyitious
26/06/2019
“Ihana paikka yöpyä!”
Hotel Matina oli aivan fantastinen! Henkilökunta oli helpompaa ja erittäin ystävällistä käynnistää. He auttoivat meitä milloin tahansa, kun tarvitsimme sitä, ympäri vuorokauden! Minulla ei ole mitään muuta kuin hyvää ja sanottavaa hotellista ja työntekijöistä, ja palaan varmasti tulevaisuudessa.
E
Emma M
Christchurch, Uusi-Seelanti
21/06/2019
“Yksi täydellinen yö”
Pysyimme tässä hotellissa yhden yön jälkeen saapuessamme Santorinin lentokentälle illalla, ja lautalla, joka oli varattu Naxosille seuraavana päivänä. Se oli täydellinen valinta lyhytaikaiseen oleskeluun; Toivon, että olisimme voineet pysyä pidempään ja toivoa palata pidempään lomaan tulevaisuudess… lisää
Pysyimme tässä hotellissa yhden yön jälkeen saapuessamme Santorinin lentokentälle illalla, ja lautalla, joka oli varattu Naxosille seuraavana päivänä. Se oli täydellinen valinta lyhytaikaiseen oleskeluun; Toivon, että olisimme voineet pysyä pidempään ja toivoa palata pidempään lomaan tulevaisuudessa. Henkilökunta oli hämmästyttävän avulias ja ystävällinen, ja sillä oli erinomaisia suosituksia alueen ravintoloille ja mitä tehdä lyhytaikaista oleskelua varten. Huoneessamme oli tervetuliaispullo viiniä ja se oli mukava ja siististi puhdas erinomaisella AC: llä, minijääkaapilla ja kaikella muulla, mitä tarvitsimme. Herkullinen mannermainen aamiainen aamulla. Nautimme lounging-altaalla ja vaeltelemalla Kamarin ympärillä, joka on kaunis kylä ja huomattavasti miellyttävämpi (tuntui) kuin Fira & ympäröi. Hotellin sijainti Kamarissa on täydellinen - hyvin lähellä "tärkeintä vetoa", jossa on ravintoloita ja baareja, jotka ovat hyvin lähellä rantaa, mutta jotka ovat riittävän hiljaisia ja rauhallisia samaan aikaan. Ainoa vähemmän kuin täydellinen näkökohta oli huoneen kylpyhuone. Suihku oli meille hyvin pieni (emme ole suuria ihmisiä!). Myöskään jos emme puuttuu jotain, ei ollut helppoa siirtää suihkuverhoa pois wc: stä, joka oli vähemmän mukava. Jos pysyisimme pidempään, olisimme voineet kysyä suuremmasta kylpyhuoneesta, mutta tietysti se oli hyvä yhden yön. Siirrot lentokentältä ja lautalle olivat pieniä lisämaksuja, jotka olivat helppoja ja kivuttomia. Hotelli oli myös erittäin hyödyllinen sähköpostitse ennen saapumistamme. Toivottavasti palaa yksi päivä oikeaan, pidempään lomaan, koska tämä hotelli olisi täydellinen tukikohta tutustumaan Santorinin muinaisiin alueisiin ja Vlychadasta lähteviin veneretkiin. Kamarin uimaranta on kiviä, mutta erittäin mukava ja siinä on paljon palveluita.
vähemmän
R
romdau
San Francisco, Kalifornia
05/05/2019
“Ihana oleskelu Kalifornian ihmisille”
Nuorena avioparina meillä oli ihana oleskelu 3 yötä huhtikuun 2019 jälkeen. Loistava sijainti (10 minuutin ajomatka lentokentältä, 10 minuutin kävelymatkan päässä rannalta, jossa on kauppoja ja ravintoloita / baareja). Tämä on tasainen osa saarta, joten se on erittäin kätevä. Päätimme vuokrata auto… lisää
Nuorena avioparina meillä oli ihana oleskelu 3 yötä huhtikuun 2019 jälkeen. Loistava sijainti (10 minuutin ajomatka lentokentältä, 10 minuutin kävelymatkan päässä rannalta, jossa on kauppoja ja ravintoloita / baareja). Tämä on tasainen osa saarta, joten se on erittäin kätevä. Päätimme vuokrata auton kahdeksi päiväksi suoraan hotelliin ja Hotel Matina käsitteli meille hintaa. Palvelu oli enemmän kuin odotuksemme: Jean Pierre pystyi antamaan meille vinkkejä ja mahtavia (ruoka) suosituksia vain paikalliset tietävät. Aamiainen oli erittäin herkullinen (suuri valikoima) ja hienoja cocktaileja allasbaarissa. Ei voi odottaa vierailua uudelleen!
vähemmän
A
as69kantan
New Delhi, Intia
29/03/2014
“Kaunis perheen omistama hotelli”
Olimme tässä hotellissa kolme yötä. Se on söpö, perheen pyörittämä, puhdas ja hyvin ylläpidetty kiinteistö. Hyvin avulias henkilökunta, erittäin kivaa kotiruokaa. Vaikka huoneet ovat pieniä, ne ovat mukavasti tehtyjä. Lapset nauttivat uima-altaasta. Kaiken kaikkiaan, jos vuokraat ajoneuvon Santorin… lisää
Olimme tässä hotellissa kolme yötä. Se on söpö, perheen pyörittämä, puhdas ja hyvin ylläpidetty kiinteistö. Hyvin avulias henkilökunta, erittäin kivaa kotiruokaa. Vaikka huoneet ovat pieniä, ne ovat mukavasti tehtyjä. Lapset nauttivat uima-altaasta. Kaiken kaikkiaan, jos vuokraat ajoneuvon Santorinia tutkiaksesi, tämä on ihana paikka asustaa... vain minuuttien päässä rannasta ja hyvä vastine rahoillesi!!
vähemmän
K
kateemz
Ipswich, Yhdistynyt kuningaskunta
20/06/2019
“Ihana perhehotelli”
Ihastuttava hotelli vain häpeää huoneen koosta! Tämä hotelli sijaitsee erinomaisella paikalla. Asetus on erittäin kaunis ja kaunis perheomisteinen hotelli. Allasalue on erittäin rentouttava ja siellä oli aina runsaasti aurinkotuoleja! Mannermaisella aamiaisella oli kaikkea mitä voit pyytää viljasta… lisää
Ihastuttava hotelli vain häpeää huoneen koosta! Tämä hotelli sijaitsee erinomaisella paikalla. Asetus on erittäin kaunis ja kaunis perheomisteinen hotelli. Allasalue on erittäin rentouttava ja siellä oli aina runsaasti aurinkotuoleja! Mannermaisella aamiaisella oli kaikkea mitä voit pyytää viljasta croissanteihin ja paistettuihin muniin hedelmiin. Kaikki henkilökunta oli erittäin ystävällistä ja avulias. Vain häpeä meidän huone oli erittäin pieni! ! Air con ja minijääkaappi huoneessa olivat bonus.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa