Kuvaus
Hotel sijaitsee Teneriffan pohjoispuolella, Puerto de la Cruzin lomakeskuksen sydämessä. Hotellilla on uima-allas ja puutarha-alue.
Ravintolapalvelut: Hyv ruokaa ja vieraanvaraisuutta on asiakkaille tarjolla ilmastoinnilla varustetussa ravintolassa. Ateriapalveluksi on varattavissa puolihoito. Lisksi valittavana on aamiainen. Kasvisruokia ja vegaaniruokaa valmistetaan pyynnst.
- Muut
- Ilmastointi
- Vastaanotto
- Vastaanotto
- Viihde
- Elävää musiikkia
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Wifi
- Palvelut
- Kuivausrumpu
- Laatta- / marmorilattia
- Myyntiautomaatit
- Retkien myyntipiste
- Tallelokero
- Terassi
- Baarit
- Allasbaari
- Baari
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Puerto De La Cruz
Katso kaikki majoitukset kohteessa Puerto De La Cruz
Erittäin hyvä
Perustuu 1049 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Puerto De La Cruz
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1049
6
617pekkas
Lappeenranta, Suomi
09/02/2020
“11 päivän loman hotelli aamiaisella”
Tässä kohteessa hinta ja laatu kohtaavat hyvin. Huoneemme meri- ja jalkapallokentän puolella oli näköalaltaan vähintään 4,5/5. Rauhallisempi puoli liikenteen kannalta. Huoneet hyvät, äänieristys hyvä, ilmastointia emme testanneet. Vuoteet hyvät tai erittäin hyvät. Hotelli siisti, *** tähden arvoin… lisää
Tässä kohteessa hinta ja laatu kohtaavat hyvin. Huoneemme meri- ja jalkapallokentän puolella oli näköalaltaan vähintään 4,5/5. Rauhallisempi puoli liikenteen kannalta. Huoneet hyvät, äänieristys hyvä, ilmastointia emme testanneet. Vuoteet hyvät tai erittäin hyvät. Hotelli siisti, *** tähden arvoinen. Henkilökunta, se vähä mitä tarvittiin, avuliasta. Hieno sijainti. Vähintään riittävä, monipuolinen aamiainen. Suosittelen hotellia.
vähemmän
M
Mobile24039618040
26/02/2019
“Hyvä hinta-laatusuhde”
Huoneet kaipaisivat ehkä hieman päivitystä kalusteiden suhteen, kaikki kuitenkin puhdasta ja ehjää. Kaikkialla on erittäin siistiä, henkilökunta hyvin ystävällistä. Hotelli on rauhallisella paikalla, keskusaukiolta kuitenkin lyhyen kävelymatkan päässä. Hyvää keskitasoa.
I
IrmeliV7
Tampere, Suomi
22/02/2020
“Lomalla”
Hotellin aula siisti ja moderni. Ystävällinen vastaanotto ja yöllä saapuvalle oli katettu leikkeleitä, vihanneksia, hedelmiä ja vettä (sis. puolihoito). Huoneet kuluneet, mutta puhtaat. Näköalasta merelle ei mitään hyötyä kun siellä ei tarjennut olla. Ilmalämpöpumpusta plussaa ja wifin toimivuudes… lisää
Hotellin aula siisti ja moderni. Ystävällinen vastaanotto ja yöllä saapuvalle oli katettu leikkeleitä, vihanneksia, hedelmiä ja vettä (sis. puolihoito). Huoneet kuluneet, mutta puhtaat. Näköalasta merelle ei mitään hyötyä kun siellä ei tarjennut olla. Ilmalämpöpumpusta plussaa ja wifin toimivuudesta koko hotellin alueella ISO plussa. Mutta millä ihmeellä ihmiset saisi oppimaan, että niitä aurinkotuoleja EI VARATA jos niissä ei olla!!!😡 Henkilökunta ystävällistä🙂.
vähemmän
L
Lare53
Tornio, Suomi
15/01/2020
“Hyvä ja keskeinen sijainti”
Valitsimme tämän hotellin hyvän sijainnin vuoksi, ja se oli aamiaisbuffetin lisäksi tämän hotellin parasta antia. Saimme huoneen kolmannesta kerroksesta sen verran ylhäältä ettei liikenteen äänet niin häiritse, parveke sijaitsi etelän puolella eli sinne paistoi aurinko ja oli näkymä teide vuorelle.… lisää
Valitsimme tämän hotellin hyvän sijainnin vuoksi, ja se oli aamiaisbuffetin lisäksi tämän hotellin parasta antia. Saimme huoneen kolmannesta kerroksesta sen verran ylhäältä ettei liikenteen äänet niin häiritse, parveke sijaitsi etelän puolella eli sinne paistoi aurinko ja oli näkymä teide vuorelle. Parvekkeen ikkuna kehykset ja ovi olisivat kaivanneet jo ainakin uutta maalia kun nykyinen maali niin hilseili? Wifi toimi myös huoneessa hyvin joka oli myönteinen yllätys, sillä emme tienneet sen toimivan myös huoneessa. Hotellin vastaanottotilat ja ala aula oli remontoitu, ja siellä oli myös ohjelmaa joinakin iltoina. Huoneiden remontit on kai oloitettu ylhäältä käsin siksi meilläkin oli toive saada huone mahdollisimman ylhäältä hotellissahan on seitsemän kerrosta, meidän huonetta ei kuitenkaan oltu vielä remontoitu.
vähemmän
M
MaSa1981
28/10/2019
“Kesäloma”
Hotelli upealla paikalla rannassa, meren äänet tuovat tunnelmaa. Merinäköala 7 kerroksessa laskeva aurinko paistaa parvekkeelle noin 3-4 tuntia. Huoneisto on uusittu 100% lähiaikoina. Värimaailma on hillittyyn vaalea. Koko hotelli oli miinus. Aamiainen tosi runsas ja uutta ja tuoretta. Tullaan va… lisää
Hotelli upealla paikalla rannassa, meren äänet tuovat tunnelmaa. Merinäköala 7 kerroksessa laskeva aurinko paistaa parvekkeelle noin 3-4 tuntia. Huoneisto on uusittu 100% lähiaikoina. Värimaailma on hillittyyn vaalea. Koko hotelli oli miinus. Aamiainen tosi runsas ja uutta ja tuoretta. Tullaan varmaan uudestaan ja suositellaan tutuille ja tuntemattomille
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa