- Lisäpalvelut
- Hissi
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Viihde
- Animaatio aikuisille
- Biljardi
- Pysäköinti
- Maksullinen pysäköinti
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Baarit
- Allasbaari
- Uima-altaat
- Altaalla aurinkotuolit
- Ulkouima-allas
- Palvelut
- Solarium
- Esteettömyys
- Vastaanotto pohjakerroksessa
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Santa Ponsa
Katso kaikki majoitukset kohteessa Santa Ponsa
Hyvä
Perustuu 373 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Santa Ponsa
Näytetään 2 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 373
P
parkhead57
Yhdistynyt kuningaskunta
10/05/2019
“Ei valittamista”
Pysymme täällä tällä hetkellä, ihastuttava huoneisto 7. kerroksessa, josta on upeat näkymät, tytöt tulevat joka toinen päivä siivoamaan huoneistoa, muuttavat pyyhkeitä jne., Varsinaisesti varaa tulla takaisin syyskuun aikana. Oletko koskaan tavannut.
W
wendy1955
St Austell, Yhdistynyt kuningaskunta
02/11/2019
“Hotelli, joka on hyvin lähellä kauppoja ja rantaa.”
Lukeessamme sekoitettua arviota tästä hotellista, olimme hieman huolestuneita. Vaikka hotellihuone oli yksinkertainen, se oli kuitenkin puhdas ja siisti. Tärkein olohuone oli erittäin tilava. Kylpyhuone oli melko iso ja kaunis suihkulla! ! Niin helppo käyttää! Ihana iso parveke merinäköalalla. Keit… lisää
Lukeessamme sekoitettua arviota tästä hotellista, olimme hieman huolestuneita. Vaikka hotellihuone oli yksinkertainen, se oli kuitenkin puhdas ja siisti. Tärkein olohuone oli erittäin tilava. Kylpyhuone oli melko iso ja kaunis suihkulla! ! Niin helppo käyttää! Ihana iso parveke merinäköalalla. Keittiöosasto oli riittävä, mutta siinä oli vain 2 renkaan liesi ja mikroaaltouuni. Vedenkeitin myös. Hyvän kokoinen jääkaappi. Makuuhuoneessa oli paljon kaappeja ja hyllyjä. Sänky oli vähän kova, mutta silti mukava. Allas oli hyvä koko, jossa oli paljon aurinkotuoleja, mutta tämä tapahtui lokakuussa. Kaikki paitsi yksi vastaanottohenkilökunnasta olivat erittäin ystävällisiä ja avuliaita. Muutama negatiivinen asia on se, että vastaanotossa ei ollut hotellitietoja lukuun ottamatta kirjaa, jota meille ei osoitettu. Ei tietoa huoneessa olevasta tallelokerosta. Meidän piti kysyä. Hotelli on meluisassa osassa kaupunkia, mutta makuuhuoneet ovat etäällä siitä osasta. Huoneemme oli hyvin lähellä yhtä erittäin meluisaa pubia, nimeltään Dubliners, joten olimme hereillä noin kahdelle aamulle. Muut hotellin osat olisivat olleet hiljaisempia. Hotelli on vähän rappeutunut, mutta meille kerrottiin, että se on otettu hiljattain haltuun, ja se todennäköisesti kunnostetaan pian.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa