- Wifi
- Ilmainen wifi
- Baarit
- Allasbaari
- Kahvila
- Baari
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Kahluuallas
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Aktiviteetit
- Tennis
- Vesipuisto
- Snorklaus
- Padel
- Polkopyorien vuokraus
- Minigolf
- Pöytätennis
Huomioitavaa
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Can Pastilla
Katso kaikki majoitukset kohteessa Can Pastilla
Erittäin hyvä
Perustuu 393 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Can Pastilla
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 393
S
Susan L
Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta
23/10/2019
“Lähellä Palman lentokenttää”
Vietimme yön yli ollakseen lähellä lentokenttää. Se oli 10 minuutin päässä ja maksoi 17 euroa taksilla aikaisin aamulla. Vastaanotto soitti taksille meille kello 04: 15 ja se saapui 20 minuuttia myöhemmin. Yllättynyt siitä, kuinka mukava hotelli oli, mukava huone. mukava sänky ja ystävällinen henki… lisää
Vietimme yön yli ollakseen lähellä lentokenttää. Se oli 10 minuutin päässä ja maksoi 17 euroa taksilla aikaisin aamulla. Vastaanotto soitti taksille meille kello 04: 15 ja se saapui 20 minuuttia myöhemmin. Yllättynyt siitä, kuinka mukava hotelli oli, mukava huone. mukava sänky ja ystävällinen henkilökunta. Hyvin lähellä rantaa ravintoloita ja kauppoja. Pieni, miellyttävä merenrantakohde kaupungin laidalla, paljon busseja Palmaan.
vähemmän
G
Greggork
Leigh, Yhdistynyt kuningaskunta
16/05/2019
“Erittäin mukava hotelli”
Hotelli sijaitsee hyvin lähellä rantaa, baareja ja ravintoloita ja uima-allasalue on lämmönloukku. Huoneet ovat mukavia, siistejä ja moderneja, ja niissä on ilmastointi, hotelli on perusasunto, mutta hyvin hoidettu, 2 euroa Estrella-pullolle. Henkilökunta oli erinomaista ja ystävällistä eikä voinut… lisää
Hotelli sijaitsee hyvin lähellä rantaa, baareja ja ravintoloita ja uima-allasalue on lämmönloukku. Huoneet ovat mukavia, siistejä ja moderneja, ja niissä on ilmastointi, hotelli on perusasunto, mutta hyvin hoidettu, 2 euroa Estrella-pullolle. Henkilökunta oli erinomaista ja ystävällistä eikä voinut auttaa tarpeeksi! Aamiainen ja illallinen tarjoillaan buffetaamiainen, mutta jos brittiläinen ulkomailla ja kuten curry, siellä on intialainen ravintola, joka on suoraan tien toisella puolella, jossa on Spar nurkan takana, pizza / takeaway ja Burger King. Käytätkö hotellia uudelleen, se on täydellinen lyhytaikaiseen oleskeluun ja on vain 10 minuutin taksimatka lentokentälle ja lentokentältä.
vähemmän
M
minaani
11/10/2019
“Lähellä rantaa ja sopivasti sivussa”
Kesäkuussa 10 päivän lomalla tässä hotellissa. Näkymä suoraan rannalle parvekkeelta. Melko vilkkaan kadun varressa mutta hiljenee aina yöksi ja äänieristys kohtuullinen. Ystävällinen palvelu ja siistit huoneet.
R
Regina987
Nis, Serbia
02/03/2014
“Hyvä vaihtoehto nuorille pariskunnille. ”
Mieheni ja minä yövyimme Miraflores-hotellissa elokuussa 2013 häämatkallamme. Miraflores on erinomainen valinta, jos haluaa saada hyvää vastinetta rahoilleen. Henkilökunta on erittäin ystävällistä, hotelli on siisti, ja sijainti on upea, noin sadan metrin päässä rannasta. Ateriamme tarjoiltiin Gala… lisää
Mieheni ja minä yövyimme Miraflores-hotellissa elokuussa 2013 häämatkallamme. Miraflores on erinomainen valinta, jos haluaa saada hyvää vastinetta rahoilleen. Henkilökunta on erittäin ystävällistä, hotelli on siisti, ja sijainti on upea, noin sadan metrin päässä rannasta. Ateriamme tarjoiltiin Gala-hotellissa, joka on heti kadun toisella puolella (ruoka oli todella ällistyttävää). Huone oli melko tilava (etenkin kylpyhuone) ja mukava, vaikkakin hyvin kuuma, joten jouduimme käyttämään ilmastointia suurimman osan ajasta. Suosittelisin hotellia ehdottomasti niille, jotka pitävät rauhallisesta ja rentouttavasta lomasta.
vähemmän
K
kallekula10
09/05/2019
“Erittäin hyvä oleskelu”
Meillä oli huone merinäköalalla, ja se oli erittäin mukavaa. Huone oli puhdas ja banlcony oli jumala koko. Henkilökunta oli ystävällinen ja avulias ja allas oli ok. Sijainti on hyvä, lähellä rantaa.
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa