- Muut
- Aire Acondicionado
- Calefacción
- Lisäpalvelut
- Ascensor
- Lavandería
- Limpieza en seco
- Servicio de lavandería
- Servicio diario de camarera de piso
- Vastaanotto
- Botones
- Personal multiidioma
- Recepción 24 horas
- Servicio de conserjería
- Viihde
- Museo
- Sala de baile
- Sala de ordenadores
- Pysäköinti
- Cerca del hotel
- Lemmikkieläimet
- Admite mascotas
- Tupakoitsijat
- No está permitido fumar
- Wifi
- WiFi - gratis
- Palvelut
- Caja fuerte
- Cajero automático en el hotel
- Centro de conferencias
- Centro de negocios
- Desayuno en la habitación
- Equipo de planchado
- Guardaequipaje
- Guardería
- Jardín
- Limpiabotas
- Peluquería / Barbería
- Peluquería / Centro de belleza
- Plancha para ropa
- Prensa
- Resgistro de entrada / salida privado
- Salas de reuniones
- Secador
- Servicio de Bodas
- Servicio de habitaciones
- Terraza
- Venta de entradas
- Baarit
- Bar
- Snack-bar
- Ravintolat
- Desayuno Buffet
- Kuntosali ja SPA
- Gimnasio
- Masajes
- Sauna
- Esteettömyys
- Habitación accesible
- Instalaciones para discapacitados
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Pietari - St Petersbourg
Katso kaikki majoitukset kohteessa Pietari - St Petersbourg
Erinomainen
Perustuu 2152 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Pietari - St Petersbourg
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 2152
J
Johis69
Helsinki, Suomi
21/04/2017
“Ylellinen hotelli”
Erittäin viihtyisä hotelli Nevski Avenuella. Huoneet ovat tilavat ja äänieristys on hyvä. Hyvä sijainti . Aamupala oli monipuolinen, mm. Samppanjaa tarjolla. Henkilökunta oli ystävällistä ja wifi toimi huoneessa hyvin.
9
994riku
Imatra, Finland
20/09/2015
“Hyvätasoinen hotelli keskeisellä sijainnilla”
Hyvä palvelu, sisäänkirjautuminen alkoi talon tarjoamalla shamppanjalasillisella. Huone siisti ja huoneessa erinomainen äänieristys. Hyvä, monipuolinen aamupala, sisälsi mm. shamppanjaa ja kaviaaria. Erinomainen sijainti, keskellä Newskyä, metroasemalta 100 mävelymatka. Ei moitittavaa, palaan varma… lisää
Hyvä palvelu, sisäänkirjautuminen alkoi talon tarjoamalla shamppanjalasillisella. Huone siisti ja huoneessa erinomainen äänieristys. Hyvä, monipuolinen aamupala, sisälsi mm. shamppanjaa ja kaviaaria. Erinomainen sijainti, keskellä Newskyä, metroasemalta 100 mävelymatka. Ei moitittavaa, palaan varmaan uudestaankin. Hyvä hinta-laatusuhde.
vähemmän
A
anwaar-qatar
Doha, Qatar
24/02/2020
“5 tähden ympäri ???”
Hei Vietin 4 yötä tässä hotellissa ja rakastin kaikkea siitä. Erinomainen sijainti Nevski Propektilla lähellä kaikkia turistikohteita, museoita, katedraaleja, teattereita, Gallerian ostoskeskusta jne. Aivan erityisen kohteliaisuuden on oltava ovimies, Egor, joka oli kohokohta tervetulleeni tähän … lisää
Hei Vietin 4 yötä tässä hotellissa ja rakastin kaikkea siitä. Erinomainen sijainti Nevski Propektilla lähellä kaikkia turistikohteita, museoita, katedraaleja, teattereita, Gallerian ostoskeskusta jne. Aivan erityisen kohteliaisuuden on oltava ovimies, Egor, joka oli kohokohta tervetulleeni tähän hotelliin. En ole koskaan ennen kokenut mitään sellaista. Hän muistaa nimesi, osoittaa sinulle kohteliaasti, antaa neuvoja vapaasti tarvitsemastasi jne. A 10? arvosanan on mentävä Venäjän parhaimmalle ovenvartijalle. Kiitos Elenalle lähtöselvityksessäni, Tamila siitä, että olen aina tarkistanut, että olen kunnossa, ja muut vastaanottokeskuksessa, anteeksi kirjoitusvirheiden nimet tai mahdolliset virheet? Kaunis huone ja tulee aina takaisin yöpyäkseen tässä 5? hotelli kadulla Pietari. Pidä hyvää työtä te kaikki. Suositus: aseta USB-laturit huoneisiin. Tämä oli minulle ainoa tekninen vaatimus, josta puuttui kaikkien USB-laitteideni lataaminen. Ole varovainen ja nähdään pian kaikki, toivottavasti ??.
vähemmän
1
163markkuk
Lappeenranta
07/03/2016
“Yleisvaikutelma, henkilökunta”
Hotellin yleiset tilat siistit. Henkilökunta erittäin ystävällistä ja huomaavaista. Aamupala oli paras mitä Venäjällä on tullut nautittua. Sijainti hyvä. Huoneen ikkuna sisäpihalle päin , rauhallinen .
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa