Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa.. Käytössäsi on business center, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti..
Mission Bay ja Hotel Circle sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 7,5 km:n päässä kohteesta Mission Beach ja 0,7 km:n päässä kohteesta La Jolla Cove.. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Children's Cove - 0,6 km / 0,3 mi Museum of Contemporary Art San Diego (taidemuseo) - 0,6 km / 0,4 mi La Jolla Cove - 0,7 km / 0,4 mi La Jolla Tide Pools - 1 km / 0,6 mi Windansea Beach (ranta) - 1,5 km / 1 mi La Jolla Beach - 2,9 km / 1,8 mi La Jolla Shores Park - 3,3 km / 2 mi Kalifornian yliopisto (San Diego) - 3,8 km / 2,3 mi Mount Soledad National Veterans Memorial - 3,8 km / 2,4 mi Bird Rock - 3,9 km / 2,4 mi Scripps Pier - 4 km / 2,5 mi Mission and Pacific Beaches - 4,8 km / 3 mi Birch Aquarium (merikeskus) - 4,8 km / 3 mi Pacific Beach - 5,5 km / 3,4 mi Tourmaline Surfing Park - 5,6 km / 3,5 mi Lähimmät lentokentät ovat: San Diego, CA (MYF-Montgomery Fieldin lentoasema) - 22,1 km / 13,7 mi San Diego, CA (SAN-San Diegon kansainvälinen lentoasema) - 21,3 km / 13,3 mi San Diego, CA (SEE-Gillespie Fieldin lentoasema) - 32 km / 19,9 mi Carlsbad, Kalifornia (CLD-McClellan-Palomarin lentokenttä) - 49,6 km / 30,8 mi Tijuana, Baja California Norte (TIJ-General Abelardo L. Rodriguezin kansainvälinen lentokenttä) - 56,2 km / 34,9 mi Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on San Diego, CA (SAN-San Diegon kansainvälinen lentoasema). . Kaupungissa La Jolla (Village of La Jolla).
Hotelli eroittuu muista…
Hotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun..
- Pysäköinti
- Sisäpysäköinti
- Pysäköinti
- Ulkopysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Internetyhteydellä varustettu tietokone
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Aurinkotuolit
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- TV-huone
- Myymälöitä hotellissa
- Aerobic
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Yleinen kylpylä
- Retkien myyntipiste
- Kuivapesupalvelu
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Jääpalakone
- Myyntiautomaatit
- Patio
- Lastenhoitopalvelu
- Ilmastoitu uima-allas
- Ilmainen kuntosali lähistöllä
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Myyntiautomaatit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Ravintolat
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Aktiviteetit
- Tennis
- Snorklaus
- Polkopyorien vuokraus
- Sukellus
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautettu sisäänkäynti
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Pääsy pyörätuolilla
- Kieli
- Englanti
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 16.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Village of La Jolla
Katso kaikki majoitukset kohteessa Village of La Jolla
Erittäin hyvä
Perustuu 972 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Village of La Jolla
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 972
T
TED E
Escondido, Kalifornia
19/02/2020
“Erinomainen sijainti, mukavat huoneet ja kohtuullinen!”
Tämä on hieno hotelli, jossa yöpyä, jos haluat kokea La Jolla. Lähellä ravintoloita, Comedy Club ja keskusta. Huoneet merinäköalalla. Kaikki työntekijät olivat ystävällisiä ja avuliaita. Pysymme siellä taas!
A
angelakings
Los Angeles, Kalifornia
02/10/2019
“Perheemme suosikki hotelli La Jolla / San Diegossa !!!”
Inn by the Sea on ehdottomasti suosikki hotellisamme yöpymiseen San Diegossa! ! Henkilökunta on upeaa, etenkin Cassandra, joka ylitti odotuksemme! Hänellä on erinomainen asiakaspalvelu ja hän auttoi meitä loman aikana, koska olimme matkalla taaperoikäisen kanssa ja majoittaneet meille tarvitsemamme… lisää
Inn by the Sea on ehdottomasti suosikki hotellisamme yöpymiseen San Diegossa! ! Henkilökunta on upeaa, etenkin Cassandra, joka ylitti odotuksemme! Hänellä on erinomainen asiakaspalvelu ja hän auttoi meitä loman aikana, koska olimme matkalla taaperoikäisen kanssa ja majoittaneet meille tarvitsemamme. Myös muu vastaanoton henkilökunta (kaveri vaaleilla hiuksilla) oli todella mukava! Sijainti LOCATION sijainti! Rakastimme kuinka voimme vain kävellä lasten uima-altaalle nähdäksemme hylkeitä uimassa ja rentoutumassa! Meidän ei tarvinnut tuoda autoamme, se oli kirjaimellisesti noin 5–10 minuuttia jalka. La Jolla Cove oli myös melko lähellä. Lähellä oli myös paljon ravintoloita, ja ne tarjoavat sinulle kuponkeja hotellin lähellä sijaitseviin ravintoloihin. (Koska heillä ei ole ravintolaa kiinteistössä, mutta se on kunnossa, koska lähellä on paljon ravintoloita) Aamiaiselle suosikki meidän oli Richard Walkerin! Tilat: Rakasta uima-allasta, heillä on paljon alueita hengailla ja rentoutua. Äitinä, joka tarvitsee kahvia vuorokauden ympäri, rakastan sitä, että heillä on kahvia koko päivän klo 22.00 asti. Ne tarjoavat myös jäätelökahviita iltapäivällä! ! ! Voit valmistaa omia jääkahvia! Kuinka mahtava se on? En ole koskaan yöpynyt hotellissa, joka tarjoaa jäisiä kahvia. Se on ehdottomasti niin iso plussi minulle! Heillä on jopa maustettuja siirappia (vanilja, hasselpähkinä, tofenut) tehdä niistä herkullisia! Tämä hotelli on ehdottomasti ylittänyt hinta-odotuksemme. Et voi mennä pieleen, kun yövyt Inn by the Sea -hotellissa! Suosittelen tätä hotellia täysin, kun olet San Diegossa! Ne sijaitsevat La Jollassa, paras alue pysyä SD: ssä matkustettaessa perheen kanssa lomalle! ! !
vähemmän
K
KW-Conch1971
St. Petersburg, Florida
01/09/2019
“Lyhyt, 1 yön oleskelu”
Löysin huone viime hetkellä. Huone oli puhdas ja mukava, paikan päällä olevat mukavuudet erinomaiset, sijainti loistava. Pysäköinti paikan päällä, mutta pysäköintialueella on runsaasti katupysäköintiä. Pysäköimme kadun toisella puolella, jolla oli 2 tunnin rajoitukset alkavat klo 8, joten muutimme … lisää
Löysin huone viime hetkellä. Huone oli puhdas ja mukava, paikan päällä olevat mukavuudet erinomaiset, sijainti loistava. Pysäköinti paikan päällä, mutta pysäköintialueella on runsaasti katupysäköintiä. Pysäköimme kadun toisella puolella, jolla oli 2 tunnin rajoitukset alkavat klo 8, joten muutimme autoamme kello 10 ilman ongelmia. Henkilökunta kaikki erittäin mukavaa. Hotelli tarjoaa kuponkeja sisäänkirjautumisen yhteydessä paikalliselle liiketoiminnalle. Käytimme sitä "LOT" -ravintolassa - se tarjosi 50%: n alennuksen aamiaisesta. Aamiainen oli erinomainen!
vähemmän
C
Carolyn S
Banning, Kalifornia
07/08/2019
“Sijainti”
Upea sijainti. Kävelymatkan päässä kaikesta. Vain 2 korttelin päässä merestä ja upeat näkymät huoneestamme. Sinun täytyi maksaa vain 15 dollarin pysäköinnistä iltaisin, eikä lomakohteesta ollut mitään maksua. Monet ravintolat kävelyetäisyydellä. Olisi pysyvästi täällä jälleen.
W
wantabecowboy
Teksas
19/08/2019
“Voi olla '5 erinomaista'”
Kuten monet arvioijat ovat sanoneet, tämä paikka sijaitsee erinomaisella paikalla La Jollassa ja joissakin päivityksillä ja kunnostuksilla se voisi olla 5. Se on erittäin mukava paikka ja vaikka hänen olosuhteet eivät ole huonot, se voisi käyttää jotain työtä. Mutta kun otetaan huomioon hintakohta … lisää
Kuten monet arvioijat ovat sanoneet, tämä paikka sijaitsee erinomaisella paikalla La Jollassa ja joissakin päivityksillä ja kunnostuksilla se voisi olla 5. Se on erittäin mukava paikka ja vaikka hänen olosuhteet eivät ole huonot, se voisi käyttää jotain työtä. Mutta kun otetaan huomioon hintakohta ja sijainti alueella sekä hienot näkymät (valtamerihuoneet), sitä ei todellakaan voida lyödä. Kysymys olisi, korjaako remontti hintapistettä liian korkealle. Heillä oli ongelma loman aikana, koska koko 5. (meidän) lattian ilmastointilaite ei ilmeisesti toiminut. Mutta minun on sanottava, että koko henkilökunta (kantaja-asiat, siivous jne.) Oli melko miellyttävää ja etutasolla työskentelevällä henkilökunnalla ja johdolla ei ollut ongelmia tarjota meille miellyttävästi erittäin hyväksyttävä ratkaisu. Oli joitain asioita, joiden mielestä niitä voitiin muuttaa. Aamukahvit tarjoillaan uima-altaan äärellä ja iltapäivällä aulassa. Jos eivät molemmat aulassa, meille se olisi järkevämpi päinvastoin; ehkä ei heidän kokemuksensa. Toinen asia on se, että oleskelutila on kuvassa, ja se näyttää olevan erittäin laaja valikoima tarjouksia. Mielestäni tämä saattaa olla vanha näkemys, koska olimme pettyneitä löytääksemme vain parin tyypillisen myyntiautomaatin. Meillä oli ihana oleskelu ja kiitos johdolle ja henkilöstölle jälleen kerran tarpeiden täyttämisestä erinomaisella asiakaspalvelulla
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa