Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja juhlasali.. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja express-sisäänkirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 344 neliömetriä kokoustiloja, joihin… lisää
SpringHill Suites by Marriott New Orleans Warehouse Arts District sijaitsee keskustassa, joten Ernest N. Morial Convention Center löytyy kivenheiton päästä ja Canal Street puolestaan vain 11 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Harrah's New Orleans Casino ja 0,7 km:n päässä kohteesta National World War II Museum.. Ernest N. Morial Convention Center lähellä.
Hotelli eroittuu muista…
SpringHill Suites by Marriott New Orleans Warehouse Arts District tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.00..
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköintipalvelu
- Palvelut
- Päiväkoti
- Lasten kerho
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Valintamyymälä hotellissa
- Autonvuokraus
- Pankkiautomaatti
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Yleinen kylpylä
- Terassit
- Kuivapesupalvelu
- Myymälät
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Mikroaaltouuni
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Tietokonehuone
- Myyntiautomaatit
- Vaatekaappi
- Lastenhoitopalvelu
- Lasten sänky
- Solarium
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Aurinkotuolit
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Tietokonehuone
- Videopelit
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Hotellissa palovaroittimet
- Huoneita tupakoimattomille
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Ilmainen nopea internetyhteys
- Ravintolat
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Tennis
- Polkopyorien vuokraus
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Pääsy pyörätuolilla
- Esteetön pääsy
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 16.00 h — Lähtö saakka: 11.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 21
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa New Orleans
Katso kaikki majoitukset kohteessa New Orleans
Erittäin hyvä
Perustuu 156 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa New Orleans
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 156
C
Corpfab
Cancún, Meksiko
06/08/2018
“Erinomainen hotellivaihtoehto perhejuhliin”
5 tähteä aina. Huoneet ovat isoja ja moderneja. Aamiainen oli kunnollinen, ja palvelu oli ylhäältä. Hotelli tarkasti kaikki laatikot. Sijainti on hyvä saada ostoskeskukseen, Harrahsin ja kongressikeskukseen. Hieman kävele Bourbon Streetille, mutta ei liian huono. Henkilökunta oli mukautuva ja joust… lisää
5 tähteä aina. Huoneet ovat isoja ja moderneja. Aamiainen oli kunnollinen, ja palvelu oli ylhäältä. Hotelli tarkasti kaikki laatikot. Sijainti on hyvä saada ostoskeskukseen, Harrahsin ja kongressikeskukseen. Hieman kävele Bourbon Streetille, mutta ei liian huono. Henkilökunta oli mukautuva ja joustava meidän perheen yhdistämiseen. Juhlapalvelun käyttö oli mukavaa ja kohtuuhintaista. Pysäköintipalvelu oli tyyris, mutta se tulee vain pysymään New Orleansin osassa. Uber ja Lyft olivat hyviä halpoja vaihtoehtoja päästäksesi mihin olet menossa. Kaiken kaikkiaan hotelli oli mukava ja puhdas, ja pysyt varmasti uudelleen!
vähemmän
J
Jerry S
Galveston Island, Teksas
01/08/2018
“Jotkut hyvät, jotkut eivät ole niin hyviä”
Tavara: erittäin ystävällinen henkilökunta, hyvä sijainti, huoneet siistiä. Ei niin tavaroita: 35 dollaria per yö pysäköinti, vuodepaikat kova, allas on pieni koko hotellin, aamiainen on hullu pakattu (tilaa pienille ihmisille), aamiainen on aina sama (muut SpringHills ovat erilaisia munaa / lihaa … lisää
Tavara: erittäin ystävällinen henkilökunta, hyvä sijainti, huoneet siistiä. Ei niin tavaroita: 35 dollaria per yö pysäköinti, vuodepaikat kova, allas on pieni koko hotellin, aamiainen on hullu pakattu (tilaa pienille ihmisille), aamiainen on aina sama (muut SpringHills ovat erilaisia munaa / lihaa päivittäin, tämä vain palanut palanut kalkkunan makkara).
vähemmän
A
Alisha B
Houston, Teksas
27/07/2018
“Hyvä sijainti, kauniisti päivitetty”
Käviimme koripallossa Bayoun kongressikeskuksessa. Täydellinen sijainti, vain kahden korttelin päässä tapahtumista. Olin kykenevä tarkistamaan aikaisin kello 10, mutta ainoa käytettävissä oleva huone oli ensimmäisessä kerroksessa, jossa oli ikkuna kadulle. Olin huolissani melusta, mutta se oli hyvi… lisää
Käviimme koripallossa Bayoun kongressikeskuksessa. Täydellinen sijainti, vain kahden korttelin päässä tapahtumista. Olin kykenevä tarkistamaan aikaisin kello 10, mutta ainoa käytettävissä oleva huone oli ensimmäisessä kerroksessa, jossa oli ikkuna kadulle. Olin huolissani melusta, mutta se oli hyvin vähäistä. Ehdottomasti ei voi pitää verhot auki valoa, koska kulkevat voivat nähdä sisään. Ilmainen mannermainen aamiainen oli kunnollinen ja palvelu oli hyvä. Ainoastaan negatiivinen oli, että menetimme tehon noin tunnin ajan. Se ei ollut hotellin vika, mutta haittaa varmasti ilman korvausta. Rauta oli kaareva ja pyysin korvaamista, mutta he eivät koskaan tuoneet sitä. He eivät myöskään tarjoa kuljetuspalvelua lentokentälle. Muuten mukava hotelli.
vähemmän
P
Pamandfamily
Eureka, Missouri
05/08/2018
“Nopea oleskelu New Orleansissa, puhdas mutta ei hyvä asettelu”
Jäimme täällä vain 1 yöksi. Se oli mukava paikka päästä kaikkiin sivustoihin. Sängyt olivat mukavat. Keräsimme tämän ryhmälle 5. En pysy täällä uudelleen yli 4 henkilön kanssa. Vuodesohva oli kauhea. Ei ole mukavaa ollenkaan, ellei sinulla ole hyvin pieni lapsi sitä käyttäessäsi. Istuimen ja makuuh… lisää
Jäimme täällä vain 1 yöksi. Se oli mukava paikka päästä kaikkiin sivustoihin. Sängyt olivat mukavat. Keräsimme tämän ryhmälle 5. En pysy täällä uudelleen yli 4 henkilön kanssa. Vuodesohva oli kauhea. Ei ole mukavaa ollenkaan, ellei sinulla ole hyvin pieni lapsi sitä käyttäessäsi. Istuimen ja makuuhuoneen välissä ei ole jakoa, vielä 2 televisiota. Erittäin huono asettelu. Olisiko ehdottomasti valittava asuinpaikka Inn tai Embassy Suites, jos etsit tilaa 5 hengelle tämän asettelun yli 1 päivän oleskelua varten. Pysäköinti oli 35 dollaria, joka oli korkeammalla kuin muut hotellit. Aamiainen oli mukava valinta. Tämä hotelli ei näyttänyt käyttää tai olla yhteydessä Marriott-sovellukseen kuten useimmat, koska ei ole koskaan saanut ilmoitusta lähtöselvityksessä ja check out, ja ei ole pyydetty pyyhkeet, tyynyt huoneessa kuten pyydetään app. Pieni haitta, mutta on osa sovelluksen sovelluksen pistettä.
vähemmän
S
stacieg949
Newark, New Jersey
31/07/2018
“Lähellä Kongressikeskus”
Olimme New Orleansissa koripallokilpailuun. Nautin nopean kävelymatkan päässä Kongressikeskuksesta ja ei tarvitse huolehtia pysäköintialueista, koska hotelli tarjosi pysäköintipaikan. Pysäköintikustannus on 39 dollaria päivässä. Valet henkilökunta on poikkeuksellisen mukava ja nopea palvelu. Specia… lisää
Olimme New Orleansissa koripallokilpailuun. Nautin nopean kävelymatkan päässä Kongressikeskuksesta ja ei tarvitse huolehtia pysäköintialueista, koska hotelli tarjosi pysäköintipaikan. Pysäköintikustannus on 39 dollaria päivässä. Valet henkilökunta on poikkeuksellisen mukava ja nopea palvelu. Special huusi Dericille (valet-palvelu), koska hän avasi ovet tuodessaan minut autooni ja olin matkustaja. Muutamia mukavuuksia hotellissa ei toiminut, mikä oli huolestuttavaa. Useita ovien ovia allasalueelle ei avaudu ja aulakylpyhuoneet tarvitsivat huomiota. Aamiainen oli hyvä ja mukava joukkueellamme. Kaiken kaikkiaan hotelli oli miellyttävä ja pysyisin siellä uudelleen.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa