Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu poreallas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
Century City on lähistöllä
University of California Los Angeles ja Sony Pictures Studios sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. J. Paul Getty Museum sijaitsee 10,7 kilometrin ja Kodak Theater 10,7 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Century City - 0,1 km / 0,1 mi Museum of Tolerance - 1,9 km / 1,2 mi Rodeo Drive - 2,7 km / 1,6 mi University of California Los Angeles - 4,3 km / 2,7 mi Melrose Avenue - 4,7 km / 2,9 mi Sony Pictures Studios - 5 km / 3,1 mi Whiskey a Go Go - 6,5 km / 4,1 mi La Brean tervahaudat - 6,5 km / 4,1 mi Los Angeles County Museum of Art - 6,7 km / 4,2 mi The Grove -viihde- ja ostoskeskus - 7 km / 4,4 mi Farmers Market - 7,2 km / 4,5 mi The Grove - 7,6 km / 4,7 mi Santa Monica College - 9,4 km / 5,9 mi J. Paul Getty Museum - 10,7 km / 6,6 mi Kodak Theater - 10,7 km / 6,7 mi Lähimmät lentokentät ovat: Santa Monica, CA (SMO-Santa Monica Municipal) - 5,7 km / 3,5 mi Los Angeles, Kalifornia (LAX-Los Angelesin kansainvälinen lentokenttä) - 16,5 km / 10,2 mi Hawthorne, Kalifornia (HHR-Hawthornen lentokenttä) - 22,7 km / 14,1 mi Van Nuys, Kalifornia (VNY) - 26,4 km / 16,4 mi Burbank, Kalifornia (BUR-Bob Hopen lentokenttä) - 45,7 km / 28,4 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Los Angeles, Kalifornia (LAX-Los Angelesin kansainvälinen lentokenttä).
Majoitusliikkeen ravintolassa, The Bistro, on baari. Ravintolassa voi sään salliessa nauttia illallista ulkona. Palveluihin kuuluu myös kahvila. Maksullinen täysi aamiainen on tarjolla päivittäin kello 6.30–11.00.
- Pysäköinti
- Sisäpysäköinti
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköintipalvelu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Ilmainen wifi
- Ilmainen nopea internetyhteys
- Palvelut
- Päiväkoti
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Valintamyymälä hotellissa
- Autonvuokraus
- Pankkiautomaatti
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Kuivapesupalvelu
- Myymälät
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Mikroaaltouuni
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Myyntiautomaatit
- Patio
- Postipalvelu
- Lastenhoitopalvelu
- Solarium
- Ympäri vuorokauden toimiva kuntosali
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Allasbaari
- Kahvila
- Välipalabaari
- Myyntiautomaatit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- poreallas
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Huoneita tupakoimattomille
- Ravintolat
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Tennis
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 15.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Los Angeles
Katso kaikki majoitukset kohteessa Los Angeles
Erittäin hyvä
Perustuu 541 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hotellin tarjoamien palveluiden ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 541
A
AMHXX
18/03/2020
“Asiakaspalvelun yläpuolella ja sen ulkopuolella”
Hei, En voi sanoa tarpeeksi Marriott-pihan uskomatonta henkilökuntaa Century Cityssä ja majoitusta kohtaan. Olen oleskellut useita päiviä viime viikolla miehensä odottamattoman nelinkertaisen ohitusleikkauksen takia. Henkilökunta on ollut erittäin tukevaa ja välittävä. Haluan kiittää Mayra Peraltaa… lisää
Hei, En voi sanoa tarpeeksi Marriott-pihan uskomatonta henkilökuntaa Century Cityssä ja majoitusta kohtaan. Olen oleskellut useita päiviä viime viikolla miehensä odottamattoman nelinkertaisen ohitusleikkauksen takia. Henkilökunta on ollut erittäin tukevaa ja välittävä. Haluan kiittää Mayra Peraltaa, Touger Vangia ja Laurta siitä, että he ylittivät velvollisuuskutsun.
vähemmän
L
LisaJR01
10/02/2020
“Erinomainen valinta! Ylitti odotukset!”
Olen yöpynyt tällä Marriottilla kahdesti viimeisen 8 viikon aikana, kerran yksin ja palannut sitten perheeni kanssa. Kaikki vierailustasi oli täydellistä! Huoneet ovat valtavia, sängyt ovat mukavat ja sijainti on lyömätön. Kahvila avataan varhain, mikä on meille välttämätöntä aikaisessa kahvi- ja a… lisää
Olen yöpynyt tällä Marriottilla kahdesti viimeisen 8 viikon aikana, kerran yksin ja palannut sitten perheeni kanssa. Kaikki vierailustasi oli täydellistä! Huoneet ovat valtavia, sängyt ovat mukavat ja sijainti on lyömätön. Kahvila avataan varhain, mikä on meille välttämätöntä aikaisessa kahvi- ja aamiaishuoneessa (kahvi myös huoneissa). GM teki siitä pisteen käydä kanssamme ja muiden perheiden kanssa aamiaisella varmistaen, että meillä kaikilla oli mitä tarvitsimme seuraavaa päivää varten. Kun GM sai tietää, että olimme siellä perhesairaalahoidossa, hän todella hyppäsi toimintaan tarjotakseen apua. Tämä on uusi menemähotelli.
vähemmän
L
ljon225
09/10/2019
“Upea kokemus”
Perheeni pysyi täällä lähellä UCLA: n tapahtumaa. Jokainen aloittaen kohtaamisen valet-palveluun saapuessaan vastaanottohenkilökuntaan, bistro-palvelimille, taloudenhoitajille ja johdolle sai meidät tuntemaan olonsa tervetulleiksi. Ruoka bistroissa oli kauniisti esitelty ja maistui hyvältä; söimme… lisää
Perheeni pysyi täällä lähellä UCLA: n tapahtumaa. Jokainen aloittaen kohtaamisen valet-palveluun saapuessaan vastaanottohenkilökuntaan, bistro-palvelimille, taloudenhoitajille ja johdolle sai meidät tuntemaan olonsa tervetulleiksi. Ruoka bistroissa oli kauniisti esitelty ja maistui hyvältä; söimme siellä joka päivä! Huoneemme olivat siistejä, mukavia ja mukavasti varustettuja. Kokemuksemme oli varsin nautinnollinen, ja vietimme taas tätä ominaisuutta. L Jones
vähemmän
C
CandN07
Melbourne, Australia
20/01/2020
“Kallein loman.”
Tämä oli kallein hotellivieraamme 2 viikon lomalla Kaliforniassa / Nevadassa. Erinomainen sijainti - vastapäätä Ralphin supermarketia, kävelyetäisyydellä Westfield Mall -ostoskeskuksesta ja 30 minuutin kävelymatka ihanan alueen läpi Rodeo-ajomatkaan. Henkilökunta oli vieraanvaraista ja ystävällist… lisää
Tämä oli kallein hotellivieraamme 2 viikon lomalla Kaliforniassa / Nevadassa. Erinomainen sijainti - vastapäätä Ralphin supermarketia, kävelyetäisyydellä Westfield Mall -ostoskeskuksesta ja 30 minuutin kävelymatka ihanan alueen läpi Rodeo-ajomatkaan. Henkilökunta oli vieraanvaraista ja ystävällistä, etenkin kahvilassa aamiaista tarjoavat - todella hienoa. Huonehintaan sisältyvä aamiainen oli herkullinen. Äskettäin keitetty esine a la carte -valikosta. Kahvinkeitin ja Paul Mitchell -tuotteet huoneessa. Nautimme kaikki ulkouima-altaan porealtaasta pitkän nähtävyyksien jälkeen. Mukavat vuoteet ja hiljainen, vaikkakin hankalasti muotoiltu huone hotellin takana. Suosittelemme ehdottomasti tätä kiinteistöä yrityksille, mutta kallista perhelomalle verrattuna muihin LA: n hyvin sijoitettuihin kiinteistöihin. .
vähemmän
P
pickydoug
Syosset, New York
10/10/2019
“meh”
Pysyn yleensä W: ssä, mutta koska se oli halvempaa, annoin sille kuvan. Valtava alennus hotellissa, hinta ei ollut läheskään niin alhainen, että perusteltaisiin ero. Henkilökunta oli erittäin mukavaa ja mukavaa. Hotellissa on kuitenkin kulunut tunne ympäri. Heillä on vanha lattia, josta tulisi olla… lisää
Pysyn yleensä W: ssä, mutta koska se oli halvempaa, annoin sille kuvan. Valtava alennus hotellissa, hinta ei ollut läheskään niin alhainen, että perusteltaisiin ero. Henkilökunta oli erittäin mukavaa ja mukavaa. Hotellissa on kuitenkin kulunut tunne ympäri. Heillä on vanha lattia, josta tulisi olla matot. Se on vilkkaalla tiellä, vaikea kävellä täältä. Sijainti on hyvä ja keskeinen, mutta ei ole mitään naapuruusaluetta puhua vs, Westwood, joka on hieno pieni alue. En palaa tähän hotelliin, ellei minun tarvitse raharajojen vuoksi. . .
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa