Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntosali.
Dallas World Aquarium lähellä
Dallas World Aquarium sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä ja American Airlines Center 14 minuutin kävelymatkan päässä majoitusliikkeestä. Kay Bailey Hutchison Convention Center sijaitsee 1,1 kilometrin ja Sixth Floor Museum 0,6 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Victory Park - 0,2 km / 0,1 mi Dallas World Aquarium - 0,2 km / 0,1 mi Bank of America Plaza - 0,5 km / 0,3 mi John F. Kennedy Memorial - 0,5 km / 0,3 mi Sixth Floor Museum - 0,6 km / 0,3 mi Renaissance Tower - 0,6 km / 0,4 mi Dealey Plaza - 0,7 km / 0,4 mi Perot Museum of Nature and Science - 0,7 km / 0,4 mi Dallasin taidemuseo - 0,9 km / 0,6 mi Pioneer Plaza - 0,9 km / 0,6 mi Klyde Warren Park - 0,9 km / 0,6 mi American Airlines Center - 1,1 km / 0,7 mi Kay Bailey Hutchison Convention Center - 1,1 km / 0,7 mi Nasher Sculpture Center - 1,1 km / 0,7 mi Majestic Theater - 1,2 km / 0,8 mi Lähimmät lentokentät ovat: Dallas, Texas (DAL-Love Fieldin lentokenttä) - 10,7 km / 6,7 mi Dallas, TX (ADS-Addison) - 23 km / 14,3 mi Dallas, Texas (DFW-Dallas-Fort Worthin kansainvälinen lentokenttä) - 30,8 km / 19,1 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Dallas, Texas (DFW-Dallas-Fort Worthin kansainvälinen lentokenttä).
Hotelli eroittuu muista…
Hotelli järjestää maksuttomat kutsut, joilla voit tavata muita hotellivieraita. Kutsut järjestetään tiettyinä päivinä. Täysi aamiainen kuuluu hintaan.
- Pysäköinti
- Sisäpysäköinti
- Pysäköinti
- Ulkopysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköintipalvelu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Ilmainen wifi
- Ilmainen nopea internetyhteys
- Palvelut
- Päiväkoti
- Sisäuima-allas
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Autonvuokraus
- Pankkiautomaatti
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Kuivapesupalvelu
- Myymälät
- Kahvinkeitin
- Mikroaaltouuni
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Myyntiautomaatit
- Vaatekaappi
- Kausiluonteinen ulkouima-allas
- Kampaamopalvelut
- Ympäri vuorokauden toimiva kuntosali
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Allasbaari
- Kahvila
- Välipalabaari
- Myyntiautomaatit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- poreallas
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- Disco
- TV-huone
- Myymälöitä hotellissa
- Kuljetus
- Kuljetuspalvelu
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Hotellissa palovaroittimet
- Ravintolat
- Ravintola, jossa lasten buffet
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa grilli
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Polkopyorien vuokraus
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautettu sisäänkäynti
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Pistekirjoitus hississä
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 15.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 21
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Dallas - Tx
Katso kaikki majoitukset kohteessa Dallas - Tx
Erittäin hyvä
Perustuu 585 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Dallas - Tx
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 585
E
Edith V
San Jose, Kalifornia
28/01/2020
“PARAS front desk staff!”
Moi! Tulin käymään Kaliforniasta, front desk-naiset olivat kohokohtani vierailustani. He varmistivat, että minusta huolehdittiin epäröimättä! Halusin kiittää erityisesti Jaylaa yövuorossa! ! Minulla oli ongelma pysäköinnin kanssa, ja se aiheutti minulle stressiä siitä. Kun selitin hänelle tilanteen… lisää
Moi! Tulin käymään Kaliforniasta, front desk-naiset olivat kohokohtani vierailustani. He varmistivat, että minusta huolehdittiin epäröimättä! Halusin kiittää erityisesti Jaylaa yövuorossa! ! Minulla oli ongelma pysäköinnin kanssa, ja se aiheutti minulle stressiä siitä. Kun selitin hänelle tilanteeni, hän ratkaisi sen nopeasti minulle! Parasta oli, että hän oli ystävällinen, mukava ja erittäin avulias. Arvostan hänen ystävällisyyttään ja toivon, että johtoryhmä antaa hänelle ansaitsemansa tunnustuksen. Kaikille vastaanottohenkilöstölle, teet tästä hotellista sen, mikä se on, älä lopeta hämmästyttäviä ihmisiä! Ja erityinen kiitos myös valet-tiimille! Kiitos hyvästä ensimmäisestä kerta Dallasissa, tulen ehdottomasti takaisin. Tarkistaa huone, Se oli erittäin tilava. Minulla oli hieno näkymä kaupunkiin, kylpyhuone oli erittäin suuri. Rakastan sitä, että minulla oli minijääkaappi laittaakseni omia juomia sekä mikroaaltouuni ja pesuallas!
vähemmän
D
DonnaA2001
Madison, South Dakota
03/10/2019
“Upea viikonlopun alku”
Saavuimme perjantaina myöhään lippuilla Saturday Crossroads Guitar Festivalille. Fernanda vastaanotosta oli hyödyllinen lähistöllä sijaitsevien ruokailuvaihtoehtojen kanssa. Huoneeseemme oli liikuntarajoitteisia, mikä on saattanut tehdä siitä suuremman. Se oli erittäin puhdasta, lakanat ja liinavaa… lisää
Saavuimme perjantaina myöhään lippuilla Saturday Crossroads Guitar Festivalille. Fernanda vastaanotosta oli hyödyllinen lähistöllä sijaitsevien ruokailuvaihtoehtojen kanssa. Huoneeseemme oli liikuntarajoitteisia, mikä on saattanut tehdä siitä suuremman. Se oli erittäin puhdasta, lakanat ja liinavaatteet olivat mukavia, vedenpaine ja kuuma vesi olivat runsaat. Mannermaisella aamiaisella oli monia vaihtoehtoja, ja hoitaja piti asiat hyvin varusteltuina. Aulassa oli pieni tori, josta voi ostaa vettä, virvoitusjuomia ja välipaloja. Kävelimme ympäri aluetta, Dealy Plaza mukaan lukien. Kävelimme myös American Airlines Centeriin konserttiin ja takaisin. (Pieni) negatiivinen oli ainoa peili sviitissä, joka oli pieni kylpyhuoneen pesualtaan yläpuolella. Täyspitkä peili olisi ollut mukavaa. Ehdottomasti pysyy taas.
vähemmän
M
Mariam F
Saint Louis, Missouri
13/01/2020
“Keskiverto”
Varausin tämän hotellin jonkin verran viime hetken lahjamarkkinoille. Olin täällä kahdesti 5-6 vuotta sitten ja huomasin, että kiinteistö oli vanhentunut. Huone oli puhdas, mutta kylpyhuone oli vähän päivätty. Huoneessa oli lievä haju. Aamiainen oli hyvä. Vaihtoehdot olivat parempia viikon aikana k… lisää
Varausin tämän hotellin jonkin verran viime hetken lahjamarkkinoille. Olin täällä kahdesti 5-6 vuotta sitten ja huomasin, että kiinteistö oli vanhentunut. Huone oli puhdas, mutta kylpyhuone oli vähän päivätty. Huoneessa oli lievä haju. Aamiainen oli hyvä. Vaihtoehdot olivat parempia viikon aikana kuin huomasin lauantaina. Kadun varrella sijaitseva CVS oli hiljattain suljettu. Alue näytti hiljaisemmalta kuin muistan. Henkilökunta oli erittäin mukavaa! !
vähemmän
S
Sh K
21/09/2019
“Vanhempi, mutta silti hyvä”
Ystävämme ja minä matkusimme Dallasiin Charlottesta osallistuakseen yhden illan 2019 Crossroads -kitarifestivaalille. Matka oli erittäin nopea kiertää, ei edes 24 tuntia, joten valitsimme SHS: n, koska se on lähellä American Airlines Centeriä. Hotelli on vanhempi, mutta sitä ei ole piilotettu. Se v… lisää
Ystävämme ja minä matkusimme Dallasiin Charlottesta osallistuakseen yhden illan 2019 Crossroads -kitarifestivaalille. Matka oli erittäin nopea kiertää, ei edes 24 tuntia, joten valitsimme SHS: n, koska se on lähellä American Airlines Centeriä. Hotelli on vanhempi, mutta sitä ei ole piilotettu. Se voisi käyttää uusintaa, mutta hyväkseen huoneet ovat suuria, pyyhkeet ovat pehmeitä ja pörröisiä ja sänky oli mukava ja puhdas. Se ei ole luksushotelli, mutta se sijaitsee kätevästi kävelymatkan päässä monista tekemistä DT Dallasissa. Siellä oleva henkilökunta on ystävällistä ja avuliasta, ja mannermainen aamiainen on mukava mukavuus. Pysyisin siellä taas, jos haluaisin palata takaisin American Airlines Centeriin. Kun kävelet ulos aulasta, älä käänny oikealle. Teimme vahingossa ja haavoittelimme alueella, joka oli erittäin siemenellinen, mutta selvisimme:)
vähemmän
K
KarenM1_10
Bloomfield Hills, Michigan
16/09/2019
“Mukava hotelli keskustassa”
Hotelli sijaitsee keskustassa, ja alueella on useita ravintoloita. Aamiainen oli täynnä monia vaihtoehtoja. Sänky oli mukava ja vedenpaine suihkussa hyvä. Ainoa kysymys, miksi annoin 3 tähden, huoneet ovat vähän rajuja / kosteita. Ensimmäisessä huoneessa, jossa olimme, oli voimakas mustan haju. Nai… lisää
Hotelli sijaitsee keskustassa, ja alueella on useita ravintoloita. Aamiainen oli täynnä monia vaihtoehtoja. Sänky oli mukava ja vedenpaine suihkussa hyvä. Ainoa kysymys, miksi annoin 3 tähden, huoneet ovat vähän rajuja / kosteita. Ensimmäisessä huoneessa, jossa olimme, oli voimakas mustan haju. Nainen työpöydällä mainitsi, että joskus ihmiset hiipivät eläimiään sisään. Hän muutti meidät toiseen huoneeseen ja se haisi silti vähän tuppaa, mutta koska olimme siellä vain yhden yön ja se oli myöhässä, sietimme sen. En ole varma, ovatko kaikki huoneet tällaisia, johtuen mahdollisesti Dallasin korkeasta kosteudesta.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa