Kuvaus
Hyödynnä kuntosali ja terassi. Tämän viktoriaanisen hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys, hääpalvelut ja televisio julkisissa tiloissa.
Kaupungissa Ankara (Ankaran keskusta)
Yhdysvaltain suurlähetystö sijaitsee 2 minuutin ajomatkan päässä ja Ethnografinen museo 8 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Haci Bayram -moskeija sijaitsee 4,5 kilometrin ja Ankaran linnoitus 4,7 kilometrin päässä tästä 4 tähden hotellista.
Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Embassy of the United States - 0.5 km / 0.3 mi Kugulu Park - 0.8 km / 0.5 mi Tunali Hilmi Caddesi - 1 km / 0.6 mi Karum Shopping Mall - 1.1 km / 0.7 mi Pembe Kurbaga Show Center - 1.2 km / 0.7 mi Nazim Hikmet Cultural Center - 1.2 km / 0.8 mi Arjantin Street - 1.4 km / 0.9 mi Goethe-Institut - 1.5 km / 0.9 mi Pink Pavilion - 1.6 km / 1 mi Turkey Grand National Assembly - 1.7 km / 1 mi Turkey Grand National Assembly Museum - 1.7 km / 1 mi Segmenler Park - 1.7 km / 1 mi Kocatepe Mosque - 1.8 km / 1.1 mi Kizilay Square - 1.9 km / 1.2 mi Muhsin Ertugrul Sahnesi - 2.1 km / 1.3 mi The preferred airport for Hotel Best is Ankara (ESB-Esenboga) - 29.8 km / 18.5 mi
Hotellin ravintola, Mavi Loca, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös ympärivuorokautinen huonepalvelu. Palveluihin kuuluu baari/aulabaari, jos mielesi tekee raikasta juotavaa. Maksuton buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin kello 7.00–11.00.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköintipalvelu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Lehtiä
- Autonvuokraus
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Silityspalvelu
- Kirjasto
- Yleinen kylpylä
- Terassit
- Kampaamo/kauneushoitola
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Lääkäri
- Juhla- ja tapahtumasali
- Matkatavarapalvelu
- Hääpalvelu
- Patio
- Vaatekaappi
- Maksullinen matkatavarasäilytys
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Buffet-ravintola
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pyykkikone
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Aerobic
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Kuljetus
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Hotellissa palovaroittimet
- Baarit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Aktiviteetit
- Tennis
- Vesipuisto
- Pöytätennis
- Sukellus
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Mukautetut huoneet
- Pistekirjoitus hississä
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 60 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Ankara
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 60
5
577richardg
Charlottesville, Virginia
05/11/2019
“Mahtavaa kustannuksille”
Olen ollut ympäri maailmaa ja hotelli tarjoaa enemmän rahaa kuin mikään hotelli, jota olen koskaan käynyt. Henkilökunta on uskomatonta. Antaisin oleskelulleni 5 tähteä. Voit kuluttaa enemmän ja ehkä saada enemmän, mutta mikään ei edes sulje rahaa. Sviiteissä on 2 täysikokoista huonetta ja mukava ra… lisää
Olen ollut ympäri maailmaa ja hotelli tarjoaa enemmän rahaa kuin mikään hotelli, jota olen koskaan käynyt. Henkilökunta on uskomatonta. Antaisin oleskelulleni 5 tähteä. Voit kuluttaa enemmän ja ehkä saada enemmän, mutta mikään ei edes sulje rahaa. Sviiteissä on 2 täysikokoista huonetta ja mukava ravintola.
vähemmän
N
nastarant87
06/08/2019
“Ystävällinen, avulias, mukava”
Se oli mukava ja nostalginen, mutta siisti hotelli, vastapäätä Yhdysvaltojen suurlähetystöä (noin 3 _ 5 minuutin kävelymatka). Esikunnat olivat mukavia, ystävällisiä ja avuliaita. Erityisesti vastaanottoa hallinnoinut mies, joka auttoi meitä loman aikana suurimmassa osassa asioita. Kiitos heille si… lisää
Se oli mukava ja nostalginen, mutta siisti hotelli, vastapäätä Yhdysvaltojen suurlähetystöä (noin 3 _ 5 minuutin kävelymatka). Esikunnat olivat mukavia, ystävällisiä ja avuliaita. Erityisesti vastaanottoa hallinnoinut mies, joka auttoi meitä loman aikana suurimmassa osassa asioita. Kiitos heille siitä, että meillä oli hyvä oleskelu. Älä unohda nauttia herkullisia aamiaisia aamuisin, erityisesti heidän maukkaita turkkilaisia leipiä.
vähemmän
L
likemoon59
Tehran, Iran
22/12/2019
“Paras henkilökunta”
Vietin 2 yötä tässä hotellissa äitini kanssa. Huoneemme oli kerroksessa 1, joka mielestäni tupakoi lattialla, koska huoneessa ja jopa käytävällä oli erittäin huono savukkeen haju. Oli parempi, että varaus kysyi meiltä, haluammeko yöpyä tupakointihuoneessa vai ei, etenkin kun matkustin äitini kanssa… lisää
Vietin 2 yötä tässä hotellissa äitini kanssa. Huoneemme oli kerroksessa 1, joka mielestäni tupakoi lattialla, koska huoneessa ja jopa käytävällä oli erittäin huono savukkeen haju. Oli parempi, että varaus kysyi meiltä, haluammeko yöpyä tupakointihuoneessa vai ei, etenkin kun matkustin äitini kanssa, joka on lähellä 65-vuotias. En pyytänyt huoneen vaihtamista, koska äitini oli vaikea pakkaa matkalaukkuaan. se on yksi valituksistani tätä hotellia vastaan. Hotelli itsessään on vanha, huoneet ja huonekalut ovat myös vanhoja. Hotelli oli puhdas, mutta kylpyhuone ja wc eivät olleet kovin siistejä. lasi, joka meidän tulisi laittaa hammasharjaamme sisälle, ei ollut ollenkaan puhdas. Siellä oli myös hammasharja, hammastahna, hygieniatyyny,. . . kylpyhuoneessa, mutta kaikki veloitettavat. Minibaari oli myös maksullinen kuten kaikki muutkin hotellit, mutta he antoivat sinulle kaksi pulloa vettä vapaana joka päivä. Aamiainen oli hyvä ja sisältää kaiken tarvitsemasi. tämän hotellin suurin etu oli heidän henkilöstönsä. Bell mies on upea ja auttaa täynnä. Varaukset herrasmies oli niin kiltti ja auttaa meitä kaikessa. Aamiainen lady oli niin kohtelias. hotellin sijainti oli hyvä, ei niinkään lähellä keskustaa ja tarvitset yleensä taksin mennäksesi ostoskeskukseen (Kizilay Square), mutta tarkalleen hotellin takana oli katu, jossa oli paljon ravintoloita. Suosittelen menemään Kebab 49: hen herkullinen? Skender kebap, joka on kuuluisa ruoka Turkissa. jos palaan Ankaraan, valitsen toisen hotellin, joka on lähellä nähtävyyksiä ja myös nykyaikaisempaa ja uutta. Mutta tällä kertaa menin liikematkailuun ja tämä hotelli oli lähellä useimpia suurlähetystöjä, kuten Kanada (lähellä 10 minuuttia autolla).
vähemmän
E
Expertraveler66
Castel Bolognese, Italia
15/12/2019
“12 päivän liike”
Hotelli on vanha tyyli, mutta henkilökunta oli erittäin tehokasta ja siivous oli hyvä. Sijainti on ok, koska ensimmäisen ja toisen yhdensuuntaisen kadun takana oli paljon ravintolaa ja pubia, voit myös kävellä keskustan pääkadulle, jossa on paljon kauppoja ja muita. Aamiainen oli normaalia, mutta e… lisää
Hotelli on vanha tyyli, mutta henkilökunta oli erittäin tehokasta ja siivous oli hyvä. Sijainti on ok, koska ensimmäisen ja toisen yhdensuuntaisen kadun takana oli paljon ravintolaa ja pubia, voit myös kävellä keskustan pääkadulle, jossa on paljon kauppoja ja muita. Aamiainen oli normaalia, mutta ei hedelmävalintaa. En ollut kovinkaan onnellinen, koska wifi oli todella huono ja vaikea yhdistää kaikelle vierailulleni. Itse asiassa jokaisella tasolla oli erilainen psw.
vähemmän
C
CorinneKarisma
Trabzon Province, Turkki
02/08/2019
“Taloudellinen ja puhdas hotelli”
Jos etsit edullista hotellia suurlähetystörivin lähellä, tämä on vaihtoehto. Löydät puhtaan hotellin vanhassa rakennuksessa. Ilmastointi ei kuitenkaan ollut ollenkaan, mikä oli iso ongelma rakkulokesällä. Kun kysyimme, voitaisiinko jotain tehdä, meille kerrottiin, että se on "vakio" - ehkä tämä on … lisää
Jos etsit edullista hotellia suurlähetystörivin lähellä, tämä on vaihtoehto. Löydät puhtaan hotellin vanhassa rakennuksessa. Ilmastointi ei kuitenkaan ollut ollenkaan, mikä oli iso ongelma rakkulokesällä. Kun kysyimme, voitaisiinko jotain tehdä, meille kerrottiin, että se on "vakio" - ehkä tämä on koodi ilmaukselle "olemme liian halpoja korjaamaan sitä". Sitten on hyvin harva “ilmainen” aamiainen. Turkki tunnetaan hämmästyttävästä aamiaisestaan, se on päivän paras ateria, mutta ei, jos yövyt Hotel Bestissa. Vähintään erilaisia on. Viimeiseksi, ilmainen wi-fi ei ole asia, johon voit luottaa, toivottavasti sinulla ei ole kiireellistä asiaa, koska tämä on ainakin epäluotettava.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa