- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Pesulapalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Vastaanoton pikkolopalvelu
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Autonvuokraus
- Huonepalvelu
- Kuivausrumpu
- Lääkäripalvelu
- Matkatavarasäilytys
- Polkupyörien vuokraus
- Tallelokero
- Turvallisuus
- Baarit
- Baari
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Ruokalista diabeetikoille (pyynnöstä)
- Syöttötuolit
- À la carte -ravintola
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Erittäin hyvä
Perustuu 138 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Praha
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 138
G
Global809259
Taipei
03/08/2018
“Great location, herkullinen aamiainen, mukava ja ystävällinen henkilökunta.”
Suuri sijainti (lähellä metro- ja bussiterminaalia), herkullinen aamiainen, mukava ja ystävällinen henkilökunta. Lisäksi hotellissa oli hissi ja huoneen silitysrauta. Meillä on ollut mukava loma Hotel Florenciin.
H
HannahPtravel
Dubai, Arabiemiirikunnat
13/04/2018
“Hyvällä maulla sisustettu erittäin ystävällinen henkilökunta”
Saavuin melko varhain aamulla, hyvissä ajoin ennen sisäänkirjautumista, jonka tarkoituksena oli vain säilyttää laukut, kunnes saatoin päästä huoneeseen, mutta sain mennä aamiaiseen pientä maksua vastaan ja sitten voin mennä huoneeseeni . Huone oli erittäin mukava. Aamiainen erittäin hyvä ja henki… lisää
Saavuin melko varhain aamulla, hyvissä ajoin ennen sisäänkirjautumista, jonka tarkoituksena oli vain säilyttää laukut, kunnes saatoin päästä huoneeseen, mutta sain mennä aamiaiseen pientä maksua vastaan ja sitten voin mennä huoneeseeni . Huone oli erittäin mukava. Aamiainen erittäin hyvä ja henkilökunta erittäin ystävällinen ja avulias. Se ei ollut oikein kaupungin keskustassa, mutta lyhyt kävelymatka / raitiovaunu / bussi / juna pois. Se oli vain yhden metron pysäkki keskusasemalta ja vain tien yli Flex-asemalta. Ainoa kritiikkiäni oli, että pyyheni puhtaana, oli hyvin kuluneet niin, että sillä oli jopa muutamia reikiä.
vähemmän
S
Sean D
19/12/2017
“Fantastic viikonlopun taukoja”
Käytimme tätä hotellia 4 päivän viikonloppu kaupunkia, 4 kaverit. Sisällä se on hyvin moderni, hyvin pidetty, puhdas ja siinä on kaikki mitä tarvitset. Jos olet menossa Prahaan, et todennäköisesti ole vieraillut hotellissa, vaan sen sijaan, kuten meitä, tutustumalla kaupunkiin ja yli - hemmottelema… lisää
Käytimme tätä hotellia 4 päivän viikonloppu kaupunkia, 4 kaverit. Sisällä se on hyvin moderni, hyvin pidetty, puhdas ja siinä on kaikki mitä tarvitset. Jos olet menossa Prahaan, et todennäköisesti ole vieraillut hotellissa, vaan sen sijaan, kuten meitä, tutustumalla kaupunkiin ja yli - hemmottelemaan äärimmäisen halpa olutta! Se on aivan metroaseman vieressä, kirjaimellisesti 5 minuutin päässä mistä tahansa Prahasta, johon haluat mennä. Jos sinun täytyy kävellä noin 20 minuutin kävelymatkan päässä joen länsipuolelta. Henkilökunta oli ystävällinen ja antoi meidän pudottaa laukut sekä ennen kassalla että sen jälkeen, jotta voisimme mennä kaupunkiin. Siellä on ilmainen tallelokero huoneessa, jos tarvitset sitä ja wifi toimii hyvin. Ei ole näkemystä, mutta et maksa katsomaan pienintäkään! Erittäin halpa, mukava hotelli erinomaiset yhteydet kaupunkiin. . Suosittelisin!
vähemmän
D
dev_sLingapore
Singapore, Singapore
13/07/2018
“Florencin bussi- ja juna-asema”
Hyvin lähellä Florencin linja-autoasemaa. Aamiainen tarjoillaan kunnolla. 10 minuuttia vanhaankaupunkiin / keskustaan. Hissi ei ollut toiminnassa yli 24 tuntia (lähtöhetkellä) sähkökatkoksen vuoksi. Vastaanottaja auttoi kuljettamaan pussini alas.
I
ibmontheroad
Alphen aan den Rijn, Alankomaat
26/06/2018
“hyvä paikka yöpyä 1 yö”
erittäin ystävällinen henkilökunta, perus-aamiainen - mutta hinta on loistava vaihtoehto suurille ketjuille, jos budjetti on. hyvin lähellä metroasemaa, helppo löytää. Huone oli suuri ja siinä oli kaikki tarvittavat laitteet.
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa