Kuvaus
Tämä Münchenin keskustassa sijaitseva designhotelli tarjoaa minimalisesti sisustettua majoitusta. Hotellista on erinomaiset liikenneyhteydet, ja se on vain yhden S-Bahn-pysäkin (kaupunkijuna) päässä Marienplatzin keskustasta.
Marienplatz lähellä
H'Otello B'01 sijaitsee keskustassa, ja Marienplatz ja Deutsches Museum 10 minuutin kävelymatkan päässä. Viktualienmarkt sijaitsee 0,6 kilometrin ja Hofbräuhaus 0,6 kilometrin päässä tästä hotellista.
Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. European Patent Office - 0.4 km / 0.3 mi Deutsches Museum - 0.5 km / 0.3 mi Viktualienmarkt - 0.6 km / 0.4 mi Hofbrauhaus - 0.6 km / 0.4 mi Alpines Museum - 0.7 km / 0.4 mi St Peter's Church - 0.7 km / 0.5 mi Marienplatz - 0.8 km / 0.5 mi Kaufingerstrasse - 0.8 km / 0.5 mi Rathaus-Glockenspiel - 0.8 km / 0.5 mi Rindermarkt - 0.8 km / 0.5 mi Praterinsel - 0.9 km / 0.5 mi National Theater Munich - 0.9 km / 0.6 mi Jewish Museum Munich - 0.9 km / 0.6 mi Cuvillies Theatre - 0.9 km / 0.6 mi Bavarian State Opera - 1 km / 0.6 mi The preferred airport for H'Otello B'01 is Munich (MUC-Franz Josef Strauss Intl.) - 37.4 km / 23.3 mi
Palveluihin kuuluu baari/aulabaari, jos mielesi tekee raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 6.30–10.00.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Pysäköinti
- Maksullinen pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Sisäpysäköinti
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Faksi/kopiokone
- Huonepalvelu
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Myyntiautomaatit
- Pesula
- Silitysvälineet
- Tallelokero
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Automaatit
- Baari
- Aktiviteetit
- Polkupyörien vuokraus
- Esteettömyys
- Ei pääsyä pyörätuolilla
- Pistekirjoitus hississä
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 152 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa München
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 152
K
Kaitlin S
28/05/2019
“Ihana hotelli, jossa on kätevä sijainti tärkeimpiin Münchenin kohteisiin”
Vietettiin 3 yötä h'otellossa lomalle. Erinomainen sijainti - 2 minuutin päässä Isartorin rautatieasemalta ja 5 minuutin kävelymatkan päässä Marienplatzista, hofbrau hausista jne. Hotellin henkilökunta oli kaikki erittäin ystävällisiä ja kohteliaita ja puhui englantia hyvin. Huone on minimalistinen… lisää
Vietettiin 3 yötä h'otellossa lomalle. Erinomainen sijainti - 2 minuutin päässä Isartorin rautatieasemalta ja 5 minuutin kävelymatkan päässä Marienplatzista, hofbrau hausista jne. Hotellin henkilökunta oli kaikki erittäin ystävällisiä ja kohteliaita ja puhui englantia hyvin. Huone on minimalistinen, mutta siisti ja kodikas. Olisi varmasti täällä jälleen!
vähemmän
J
Jackson82
England
20/01/2020
“Perus, mutta täydellisesti riittävä”
Ihanteellinen työmatkalle - hyvällä paikalla, perushuoneet mutta mukava ja hyvä aamiainen! Ketjua on useita kaikkialla Münchenissä, ja ollessamme pysyneet niissä kaikissa, voidaan sanoa olevansa aina hyvällä tasolla
R
richardrW4741XA
Worcester Park, Yhdistynyt kuningaskunta
08/11/2019
“Kätevä sijainti, riittävä majoitus”
Majoittui 6. kerroksen huoneessa, joka oli lämmin ja hyvin sisustettu ja jossa oli suuri suihkuhuone. Vedenpaine suihkussa oli heikko ja katolla työskentelevät rakennushenkilöt herättivät minut aamulla. Pysyisi kuitenkin taas kätevän sijainnin takia.
C
crowie54
Croydon, Yhdistynyt kuningaskunta
29/07/2019
“Pieniä huoneita, ei ilmaohjausta ja meluisia raitiovaunuja!”
Jos olet hotellin takana, saatat nukkua, mutta lämmössä täytyy pitää ikkuna auki, koska tuuletin ei ole riittävä. Jos olet edessä, raitiovaunu kulkee klo 2–3 asti ja alkaa uudelleen kello 6:00, joten lepoa ei todellakaan ole. Aamiainen on yksinkertainen, mutta en voi syyttää henkilöstöä, jotka ovat… lisää
Jos olet hotellin takana, saatat nukkua, mutta lämmössä täytyy pitää ikkuna auki, koska tuuletin ei ole riittävä. Jos olet edessä, raitiovaunu kulkee klo 2–3 asti ja alkaa uudelleen kello 6:00, joten lepoa ei todellakaan ole. Aamiainen on yksinkertainen, mutta en voi syyttää henkilöstöä, jotka ovat erittäin ystävällisiä ja avuliaita. He jopa avasivat baarin meille eräänä iltana, kun pääsimme takaisin myöhään!
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa