Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sauna ja kuntosali. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys (lisämaksusta), lahjaliikkeitä/lehtimyymälöitä ja kiertoajelu-/lippupalvelu.
Lundin kasvitieteellinen puutarha on lähistöllä
Fossilparkenin leikkipuisto ja Sony Ericsson Headquarters sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoitusliikkeestä. Lundin kasvitieteellinen puutarha sijaitsee 1,7 kilometrin ja Kulturen (museo) 2 kilometrin päässä tästä 4 tähden hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Lundin kasvitieteellinen puutarha - 1,3 km / 0,8 mi Fossilparkenin leikkipuisto - 1,3 km / 0,8 mi Kulturen (museo) - 1,5 km / 0,9 mi Lundin katedraali - 1,6 km / 1 mi Lundin yliopisto - 1,7 km / 1,1 mi Skissernas Museum (museo) - 1,8 km / 1,1 mi Lundin kaupunginpuisto - 2,5 km / 1,5 mi Sony Ericsson Headquarters - 2,6 km / 1,6 mi Nova Lund (ostoskeskus) - 4,4 km / 2,7 mi Lunds Akademiska Golf Club (golfkerho) - 4,5 km / 2,8 mi Varpingen golfkerho - 5 km / 3,1 mi Dalby Söderskogin kansallispuisto - 8,1 km / 5 mi Kungsmarkens Nature Reserve (luonnonpuisto) - 8,3 km / 5,1 mi Dalby Heligkors Kyrka - 9,5 km / 5,9 mi Skryllen luonnonsuojelualue - 10,7 km / 6,6 mi Lähimmät lentokentät ovat: Malmö (MMX-Sturup) - 27,4 km / 17 mi Kööpenhamina (CPH-Kastrup) - 50,6 km / 31,5 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Malmö (MMX-Sturup).
Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan, kahvila ja huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksuton buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin.
- Viihde
- Kasino
- TV-huone
- Biljardi
- Myymälöitä hotellissa
- Pöytätennis
- Pysäköinti
- Sisäpysäköinti
- Pysäköinti
- Ulkopysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Täyden palvelun kylpylä
- Virkistysalue
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- poreallas
- Sauna
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pyykkikone
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Tupakoitsijat
- Huoneita tupakoimattomille
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Internetyhteydellä varustettu tietokone
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Kengänkiillottaja
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Kuivapesupalvelu
- Myymälät
- Turvapalvelu
- Mikroaaltouuni
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Takka
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Ympäri vuorokauden toimiva kuntosali
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Kahvila
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Cocktaillounge
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Golfkenttä ( väh. kuin 30km)
- Pöytätennis
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Sisäänkäynnissä ramppi
- Invapysäköinti
- Pääsy pyörätuolilla
- Kieli
- Monikielinen
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 15.00–00:00
- Uloskirjautuminen: 12.00–12:00
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erinomainen
Perustuu 723 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 723
M
matkallapohjoisesta
Rovaniemi, Suomi
09/08/2018
“Yksi yö.”
Hotelli oli art`hotelli jossa oli kaikki kalusteet muoti suunnittelioiden huippua. Hieman jo kuluneet mutta tyylikäs. Hotelli valittu 4x ruotsin parhaiden hotelien joukkoon. Tulimme vasta alku yöstä . Halusimme moottoripyörät hotellin eteen eikä hieman katveessa olevaan P- paikalle jossa ehkä pitkä… lisää
Hotelli oli art`hotelli jossa oli kaikki kalusteet muoti suunnittelioiden huippua. Hieman jo kuluneet mutta tyylikäs. Hotelli valittu 4x ruotsin parhaiden hotelien joukkoon. Tulimme vasta alku yöstä . Halusimme moottoripyörät hotellin eteen eikä hieman katveessa olevaan P- paikalle jossa ehkä pitkäkyntisillä olisi rauhallisempaa puuhailla. Ja koska etelä-ruotsissa oli varoitus varkaista jotka ovat tänä kesänä erikoistuneet varastamaan pyöriä jotka meilläkin oli. Nuori neiti oli hieman ymmällään eikä oikein ymmärtänyt pyyntöämme. Mutta suostui kun sanoimme että poistumme aikaisin aamulla. Monessa hotellissa suhtaudutaan tosi hyvin siihen että moottoripyörää ei mielellään jätä pimeälle tai katveessa olevaan parkkipaikkaan.
vähemmän
2
273dannyb
Lund, Ruotsi
25/01/2020
“Oli mukava oleskelu”
Hyvä hotelli liiketapaamisiin / oleskeluihin. Kätevästi lähellä moottoritietä, mutta kaukana Lundin keskustasta. Siistit huoneet kaikella mitä tarvitset. Mukava aamiais- ja illallisbuffet sisältyvät hintaan. Pysyisi täällä jälleen liiketoimintaa varten.
L
Leanback2001
Farnborough, Yhdistynyt kuningaskunta
15/01/2020
“Hyvä ruoka, mutta sattumanvarainen huone”
Pysyi liiketoiminnassa ja teki erittäin vaikuttuneita aulasta ja julkisista tiloista. Ne ovat moderneja, monipuolisia ja mukavia. Palvelu oli ystävällistä ja tehokasta. Huoneet ovat vähemmän vaikuttavia. Minulla oli minikeittiö, jossa oli meluisa jääkaappi, joka piti minut hereillä yöllä ja vain pi… lisää
Pysyi liiketoiminnassa ja teki erittäin vaikuttuneita aulasta ja julkisista tiloista. Ne ovat moderneja, monipuolisia ja mukavia. Palvelu oli ystävällistä ja tehokasta. Huoneet ovat vähemmän vaikuttavia. Minulla oli minikeittiö, jossa oli meluisa jääkaappi, joka piti minut hereillä yöllä ja vain pieni vaatekaappi. Minulle sanotaan, että tämä sopii, koska jotkut asiakkaat yöpyvät monta yötä, mutta keittiötiloja ei varmasti tarvita kaikissa huoneissa. Se teki kaiken hiukan ahneksi ja löysin itseni kävelemään tarpeettomalla sohvapöydällä öisin käymälöissä käyntiin. Huoneet kuitenkin pidetään puhtaina ja sänky on kohtuullisen mukava. Kylpyhuone on pieni ja hyvin varusteltu, vaikka taas kamppailen paikkojen asettamiseksi. Hotellin käytävät muistuttivat minua korjauskeskuksesta (se on toinen tarina) ja niissä ei ollut mitään merkkiä. Iltabuffet sisältyy hintaan, ja ruoan vaihtelut näyttivät riippuvan hotellilla majoittuvien lukumäärästä. Valinta oli rajoitettua ensimmäisenä yönä, mutta parani, kun asiakasmäärä kasvoi viikon aikana. Aamiainen oli erittäin mukava ja paljon valinnanvaraa. Jos et halua syödä täällä, Lundin keskustaan on helppo kävellä ja valitsimme tämän vaihtoehdon pari kertaa. Kaupungissa on paljon hyviä ruoka- ja juomapaikkoja.
vähemmän
S
SophieS3356
Cardiff, Yhdistynyt kuningaskunta
15/10/2019
“Perushuone, ihanteellinen liikematkalle”
Olin Clarion Collection Hotel Planetstadenissa yhden yön työmatkalle. Hotellin "jaettujen" alueiden, kuten aulan ja ravintolan, sisustus on todella moderni ja ajan tasalla. Tämä antaa mukavan tunteen saapuessasi. Buffetityylinen ravintola tuotti myös kohtuullisen maukkaita ja terveellisiä ruokavaih… lisää
Olin Clarion Collection Hotel Planetstadenissa yhden yön työmatkalle. Hotellin "jaettujen" alueiden, kuten aulan ja ravintolan, sisustus on todella moderni ja ajan tasalla. Tämä antaa mukavan tunteen saapuessasi. Buffetityylinen ravintola tuotti myös kohtuullisen maukkaita ja terveellisiä ruokavaihtoehtoja sekä illalliseksi että aamiaiseksi. Löysin kuitenkin huoneeni itsessään melko pieni ja yksinkertainen, vain yhden hengen sänky eikä paljon mukavuuksia. Kuitenkin puhdas ja kohtuullisen mukava, joten toiminut hyvin yhden yön! Itse hotelli on noin 30 minuutin kävelymatkan päässä kaupungin keskustasta ja asemalta, mutta tämä on helposti hallittavissa.
vähemmän
2
279iank
Isla Mujeres, Meksiko
15/10/2019
“Kuumat, mökkis huoneet”
Tarpeeksi mukava hotelli, mutta kohtalokas virhe on keskitetysti hallittava ilmastointi ja kuumahuoneet. Millainen hotelli päättää keskitetysti, minkä lämpötilan haluat huoneesi? ! ? ! Olin täällä liikematkalla, mutta hotellihuone oli yksinkertaisesti liian kuuma. Ensimmäisenä päivänä puhuin vasta… lisää
Tarpeeksi mukava hotelli, mutta kohtalokas virhe on keskitetysti hallittava ilmastointi ja kuumahuoneet. Millainen hotelli päättää keskitetysti, minkä lämpötilan haluat huoneesi? ! ? ! Olin täällä liikematkalla, mutta hotellihuone oli yksinkertaisesti liian kuuma. Ensimmäisenä päivänä puhuin vastaanoton kanssa, joka ei tarjonnut ratkaisua. Toisena päivänä minulle tarjottiin tuuletin, jonka hyväksyin. En kuitenkaan ehdottomasti suosittelisi tätä hotellia liikematkoille, koska niiden asettamisen vuoksi et voi säätää lämpötilaa ja he pitävät huoneistaan kuumia! ! Uudemmissa huoneissa saat hyvin rajalliset säädöt + / - 3 astetta, mutta silti siitä, mitä useimmat hotellit tarjoavat. Huoneet ovat hyvin yksinkertaisia ja tarvitsevat kunnostuksen. Käytävä näyttää varastotilan sisäpuolelta!
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa