Kuvaus
Hyödynnä ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu pelihuone, takka aulassa ja piknikalue.
Lundin kasvitieteellinen puutarha on lähistöllä.
Sony Ericsson Headquarters sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Lundin kasvitieteellinen puutarha 5 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Kulturen (museo) sijaitsee 2,2 kilometrin ja Skissernas Museum (museo) 2,4 kilometrin päässä tästä perheille sopivasta hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Lundin kasvitieteellinen puutarha - 1,1 km / 0,7 mi Kulturen (museo) - 1,3 km / 0,8 mi Lundin yliopisto - 1,5 km / 0,9 mi Skissernas Museum (museo) - 1,5 km / 1 mi Lundin kaupunginpuisto - 2,3 km / 1,4 mi Sony Ericsson Headquarters - 2,6 km / 1,6 mi Nova Lund (ostoskeskus) - 4,2 km / 2,6 mi Lunds Akademiska Golf Club (golfkerho) - 4,5 km / 2,8 mi Varpingen golfkerho - 4,7 km / 2,9 mi Kungsmarkens Nature Reserve (luonnonpuisto) - 8,5 km / 5,3 mi Thottska Huset - 17,4 km / 10,8 mi St Gertrud - 17,4 km / 10,8 mi Moderna museet Malmö - 17,4 km / 10,8 mi St Petri Kyrka (kirkko) - 17,8 km / 11,1 mi Malmön kaupungintalo (Rådhuset) - 18 km / 11,2 mi Lähimmät lentokentät ovat: Malmö (MMX-Sturup) - 27,6 km / 17,1 mi Kööpenhamina (CPH-Kastrup) - 50,9 km / 31,6 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Malmö (MMX-Sturup).
Hotelli eroittuu muista…
Hotel Finn tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Aamiainen kuuluu hintaan.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Maksullinen kuntosali
- Muut
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Itsepalvelupesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Vastaanotto
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Tietokonehuone
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Kuljetus
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Palvelut
- Silitysrauta
- Valintamyymälä hotellissa
- Faksi/kopiokone
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Yleinen kylpylä
- Terassit
- Kuivapesupalvelu
- Lastenhoitopalvelu huoneessa
- Mikroaaltouuni
- Grilli
- Kuivausrumpu
- Tietokonehuone
- Takka
- Myyntiautomaatit
- Lautapelit
- Audiovisuaalista aineistoa lapsille
- Leikkialue
- Ympäri vuorokauden toimiva kuntosali
- Liiketoimintakeskus
- Uima-altaat
- Virkistysalue
- Baarit
- Kahvila
- Välipalabaari
- Myyntiautomaatit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Ravintolat
- Ravintola, jossa grilli
- Aktiviteetit
- Polkopyorien vuokraus
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Pääsy pyörätuolilla
- Kieli
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 15.00–00:00
- Uloskirjautuminen: 11.00–11:00
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 131 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 131
A
AlexandraP2160
07/11/2018
“Paras hotelli Lundissa”
Huoneet ovat siistejä, iso, melko ja sänky on erittäin mukava. Minulla oli studiohuone, jossa oli keittiö, joka oli joskus kypsä sisälle. Henkilökunta on erittäin ystävällinen, avulias ja aina myönteinen. Hotellissa on myös polkupyöriä ilmaiseksi, mikä on iso bonus.
Y
Y8151RYas
Bukarest, Romania
02/03/2018
“Beest hotelli koskaan!”
Seisoin siellä 2 mounth! Se oli niin viihtyisä ja niin mukavaa. Huoneet ovat hämmästyttäviä! Itsepalvelu tyyppinen hotelli. Paras paikka koskaan! Henkilökunta oli niin mukavaa ja ystävällistä. Heillä on myös joitakin polkupyöriä, joita voit lainata. Heillä on myös aamiainen.
R
RickardMussla
Formigine, Italia
17/10/2019
“Minimaalinen”
Määrittelin tämän paikan pienimmäksi hotelliksi, jota olen ollut: vastaanotossa ei ole ihmisiä, ei päivittäistä siivousta, 1 henkilö, joka hallinnoi kaikkia buffetaamiaisia aamiaiseksi. Minun on kuitenkin sanottava, että kaikki toimii hyvin ja huoneet ovat paljon parempia, etenkin pitkäaikaista ole… lisää
Määrittelin tämän paikan pienimmäksi hotelliksi, jota olen ollut: vastaanotossa ei ole ihmisiä, ei päivittäistä siivousta, 1 henkilö, joka hallinnoi kaikkia buffetaamiaisia aamiaiseksi. Minun on kuitenkin sanottava, että kaikki toimii hyvin ja huoneet ovat paljon parempia, etenkin pitkäaikaista oleskelua varten, kuin monet muut hotellit Lundissa. Minimimääräisen asennuksen takia pidän siitä henkilökohtaisesti vähän kallista, ja asennuksen on oltava selkeä etukäteen.
vähemmän
H
Hans B
Domdidier, Sveitsi
06/10/2017
“Mielenkiintoinen itsepalvelukonsepti”
Helppokäyttöiset itse - check - in / check - out - laskurit. Erityisen suuri huone ja kylpyhuone. Erinomainen sänky. Erittäin hyvä valaistus. Meidän huoneessa oli täysi ruokakomero jääkaapilla, mikroaaltouunilla jne. Hyvä suihkukaappi, mutta kylpyhuone matto olisi tervetullut välttämään joutumasta … lisää
Helppokäyttöiset itse - check - in / check - out - laskurit. Erityisen suuri huone ja kylpyhuone. Erinomainen sänky. Erittäin hyvä valaistus. Meidän huoneessa oli täysi ruokakomero jääkaapilla, mikroaaltouunilla jne. Hyvä suihkukaappi, mutta kylpyhuone matto olisi tervetullut välttämään joutumasta kävelemään märillä jaloilla. Breakfast Ok, mutta huono puoli. Mahdollisuus napata croissant ja kahvia mennä. Monimutkainen liikennemalli pysäköinnillä, joka johtaa pitkiin kiertoteihin. Epäkohteliakin, jos on riittävästi parkkipaikkoja, kun hotelli on täynnä
vähemmän
F
Fenella C
Castletown, Yhdistynyt kuningaskunta
26/04/2019
“Pikemminkin anonyymi mutta ok.”
Kummallinen paikka! Voit kirjautua sisään ja maksaa etukäteen koneessa, joka laskee huoneen avaimen maksun jälkeen. Kuten useimmissa Ruotsin hotelleissa, kylpypyyhkeet ovat puolet siitä, mitä käytämme Yhdistyneessä kuningaskunnassa. Kukaan ei tarkistanut 4 yötä, jotka olin siellä nähdäkseni, halusi… lisää
Kummallinen paikka! Voit kirjautua sisään ja maksaa etukäteen koneessa, joka laskee huoneen avaimen maksun jälkeen. Kuten useimmissa Ruotsin hotelleissa, kylpypyyhkeet ovat puolet siitä, mitä käytämme Yhdistyneessä kuningaskunnassa. Kukaan ei tarkistanut 4 yötä, jotka olin siellä nähdäkseni, halusin huoneen siivouksen tai sängyn. Pyydin ensimmäistä päivää enemmän pyyhkeitä ja huomautin, että televisiossa oli rikki näyttö, mutta mitään ei tehty. Minulla oli tunne, että se oli katkennut jonkin aikaa. Olisin maksanut hieman ylimääräistä studio-huoneistosta, jos olisi ollut hienoa saada katsella televisiota. Huomaa, jos he asettavat sinut huoneeseen 1504! Plussalla sänky oli mukava, jopa pienillä tyynyillä tyynyinä, ja nukuin hyvin, eikä sitä koskaan häiritty missään vaiheessa. En löytänyt huoneessa mitään käsikirjaa / opasta, joten ei ymmärrä, että futuristinen kahvinkeitin (miinus pods) voitaisiin käyttää vain kuumaa vettä varten teepussilleni. En nähnyt tai puhunut mitään henkilökuntaa, lukuun ottamatta TV / pyyhkeitä, ja pyytäisin, että leipä korvataan aamiaisella. Pidän hotellin nimettömyydestä, mutta tämä oli vain hieman outoa. Minusta se on tulevaisuuden tie. Jos haluat, että perustarpeesi kokoontuvat hyvään hintaan ja et halua olla vuorovaikutuksessa kenenkään kanssa, tämä olisi ok. En henkilökohtaisesti jäisi tänne.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa