- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Vastaanoton pikkolopalvelu
- Viihde
- Pelihuone
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit sallittu
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Herätyspalvelu
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kahvinkeitin
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Käteisen käyttöönotto
- Lastenhoitopalvelu
- Lautapelejä lapsille
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Postipalvelu
- Päiväkoti
- Retkien myyntipiste
- Silitysrauta
- Tallelokero
- Terassi
- Turvallisuus
- Uima-allas
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Baari
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Syöttötuolit
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille soveltuvat tilat
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Erinomainen
Perustuu 931 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Pariisi
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 931
A
AchTsrs
Nea Erithraia, Kreikka
01/02/2020
“Ihana oleskelu”
Ihana hotelli erittäin kätevällä paikalla. Huoneet ovat viihtyisiä, tilavia ja erittäin siistejä. Aamiainen oli odotettua parempi. Henkilökunta oli erittäin kohtelias ja mukava. Jos jotain on parannettava, se on ruoan laatua. Tilasimme päivällisen kerran ja ruoka oli erittäin keskimääräistä. Kaiken… lisää
Ihana hotelli erittäin kätevällä paikalla. Huoneet ovat viihtyisiä, tilavia ja erittäin siistejä. Aamiainen oli odotettua parempi. Henkilökunta oli erittäin kohtelias ja mukava. Jos jotain on parannettava, se on ruoan laatua. Tilasimme päivällisen kerran ja ruoka oli erittäin keskimääräistä. Kaiken kaikkiaan ihana oleskelu ja suositeltava.
vähemmän
F
fifi_ce
Kuala Lumpur, Malesia
29/01/2020
“Kaunis hotelli erinomaisella paikalla”
Varasin junior-sviitin, johon mahtuu 3 henkilöä. huone on kaunis ja mukava sänky. Sijainti on erinomainen. Ainoa asia, jonka toivon, hotellilla on enemmän valinnanvaraa talon ruokia erityisesti päivälliselle. kaiken kaikkiaan on kaunis kokemus kauniista syksyn kaupungista.
A
ashleymH3544ZN
26/01/2020
“Täydellinen hotelli Pariisiin”
Emme voi suositella tätä hotellia tarpeeksi! Sijainti on täydellinen, vain lyhyen kävelymatkan päässä Champs-lys esistä tai Eiffel-tornista. Huoneet ovat fantastisia. Meillä on ollut ilo yöpyä tässä hotellissa kahdesti. Ensimmäinen kauniissa huoneessa, jossa on parveke ja näkymä Eiffel-torniin. Toi… lisää
Emme voi suositella tätä hotellia tarpeeksi! Sijainti on täydellinen, vain lyhyen kävelymatkan päässä Champs-lys esistä tai Eiffel-tornista. Huoneet ovat fantastisia. Meillä on ollut ilo yöpyä tässä hotellissa kahdesti. Ensimmäinen kauniissa huoneessa, jossa on parveke ja näkymä Eiffel-torniin. Toisessa meillä oli onni kokea valtava nurkkahuone, jossa oli tyylikkäin Pariisin sisustus ja 3 lattiasta kattoon ulottuvat ikkunat. Emme voi kiittää poikkeuksellista henkilökuntaa tarpeeksi tekemästä vierailustasi niin upeita. Tämä on aina ensimmäinen valinta hotellillemme, kun vierailet Pariisissa!
vähemmän
C
Chandra M
08/08/2019
“Erinomainen sijainti ja henkilökunta”
Tämä on söpö pieni boutique-hotelli rauhallisella sivukadulla. Se on muutaman askeleen päässä Champ Elys esistä, Eieffel-tornista, Riemukaaresta, Louvresta ja muista. Et olisi voinut pyytää parempaa sijaintia. Jos haluat kävellä ja käyttää julkista liikennettä, tämä on loistava paikka olla. Metro o… lisää
Tämä on söpö pieni boutique-hotelli rauhallisella sivukadulla. Se on muutaman askeleen päässä Champ Elys esistä, Eieffel-tornista, Riemukaaresta, Louvresta ja muista. Et olisi voinut pyytää parempaa sijaintia. Jos haluat kävellä ja käyttää julkista liikennettä, tämä on loistava paikka olla. Metro on lähellä, mutta se näyttää olevan normi. Parasta vierailumme yhteydessä on henkilökunta. He ovat ystävällisiä, valmiita antamaan sinulle neuvoja ja menemään pois tieltä tuntemaan sinut. He-hotelli tarjoaa mukavan mannermaisen aamiaisen. Ei ole ravintola- tai treenitilaa. Sinun ei tarvitse sitä, koska se on niin lähellä niin monia kahviloita, ravintoloita jne. Rue Marbeoufilla on jopa pieni ruokakauppa nurkan takana sekä viinikauppoja. Jos haluat pysyä kunnossa, tämä alue ja suurin osa Pariisista on tehty kävelyä, juoksua ja pyöräilyä varten. Huoneemme oli erittäin siisti. Kylpyhuone on kunnon kokoinen. Ainoa valitus on, että kylpyamme ei valunut riittävän nopeasti toisen päivän jälkeen. Vedin tulpan ylös ja se oli ok. En valittanut, koska se ei aiheuttanut minulle mitään ongelmia, mutta on jotain, mitä hotelli saattaa haluta arvioida. Se on vanhempi ja päivitetty ominaisuus, joten nämä ovat todennäköisiä. Serkkuni ja minä yöpyimme Executive-huoneessa, ja se oli enemmän kuin mukavaa kahdelle naiselle, jotka jakoivat tilan. Tämä on Pariisi, ei Pohjois-Amerikka, ja sinun pitäisi olla realistinen odotuksiesi suhteen. Asiat ovat pienennetty täällä. Ilmastointi toimi todella hyvin ja oleskelumme oli erittäin mukavaa.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa