Kuvaus
Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu.
Riemukaari lähellä
Champs-Élysées ja Riemukaari sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä. Lido sijaitsee 1 kilometrin ja Place du Trocadero (puisto) 0,9 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Champs-Élysées - 0,8 km / 0,5 mi Riemukaari - 0,9 km / 0,5 mi Place du Trocadero (puisto) - 0,9 km / 0,6 mi Avenue Georges V - 1 km / 0,6 mi Lido - 1 km / 0,6 mi Avenue Montaigne - 1,1 km / 0,7 mi Bois de Boulogne (puisto) - 1,1 km / 0,7 mi Rue du Faubourg Saint-Honore - 1,3 km / 0,8 mi Pont de l'Alma (silta) - 1,3 km / 0,8 mi Palais des Congres de Paris (tapahtumakeskus) - 1,4 km / 0,9 mi Eiffel-torni - 1,8 km / 1,1 mi Marskenttä - 1,8 km / 1,1 mi Rue Cler - 2,1 km / 1,3 mi Parc Monceau (puisto) - 2,2 km / 1,3 mi Grand Palais - 2,3 km / 1,5 mi Lähimmät lentokentät ovat: Pariisi (ORY-Orly) - 22,9 km / 14,2 mi Pariisi (CDG-Roissy-Charles de Gaulle) - 32,4 km / 20,1 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Pariisi (CDG-Roissy-Charles de Gaulle).
Hotelli tarjoaa asiakkailleen ympärivuorokautisen huonepalvelun. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen mannermainen aamiainen on tarjolla päivittäin kello 7.00–12.00.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköintipalvelu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Virkistysalue
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Turkkilainen sauna
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Tupakoitsijat
- Huoneita tupakoimattomille
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Yksityinen sisään- ja uloskirjautuminen
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Kirjasto
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Turvapalvelu
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Baari
- Baari
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Tennis
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Kieli
- Englanti
- englanti
- Ranskan
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 110 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Pariisi
Näytetään 2 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 110
J
JG4747XY
16/08/2017
“hyödyllinen”
Meidän oli löydettävä hotelli ja ne olivat käytettävissä, ja joukkue oli mahtava ja hyödyllinen! ! Huoneet eivät olleet niin puhtaita eivätkä niin hyviä. . . . . Mutta hotelli on käytännöllinen hätätilanteessa. . . Mutta sijainti on hyvä! ! !
B
bindaasd
San Mateo, Kalifornia
03/06/2018
“Puhdas ja ystävällinen”
Tämä hotelli on puhdas ja ystävällinen. Mutta sen lisäksi et todennäköisesti ole mukava, jos olet Yhdysvalloista. Huone on 12 x 8 lukien kylpyhuone ja kasvot melko kiireinen tie ja ilman AC sinun täytyy nukkua ikkuna auki. Yksittäiselle henkilölle tämä huone on kunnossa, jos olet budjetissa, mutt… lisää
Tämä hotelli on puhdas ja ystävällinen. Mutta sen lisäksi et todennäköisesti ole mukava, jos olet Yhdysvalloista. Huone on 12 x 8 lukien kylpyhuone ja kasvot melko kiireinen tie ja ilman AC sinun täytyy nukkua ikkuna auki. Yksittäiselle henkilölle tämä huone on kunnossa, jos olet budjetissa, mutta 2 hengelle ja matkatavaroille, jotka laukaisevat toistensa päälle. Tähtien puute meluisasta kadusta, AC: n puutteesta ja tiukasta neljänneksestä. Hissi on lähes hyödytön, koska se pysähtyy lattian välillä, mikä vaatii sinua navigoimaan laukut kapeisiin portaisiin ja hankalasti ulospäin suuntautuvalle kääntyvälle ovelle, jotta heidät saadaan hissille. Tämä on hyvin yleistä Pariisin pienimmissä hotelleissa. Joten mitään tähtiä ei vähennetty tästä. Vaikka Pariisi ei koskaan pettynyt ja tulemme takaisin.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa