Kuvaus
Mukava hotelli on kohteessa Arr10/11:North Republic Station. Majoituspaikassa on yhteensä 67 mukavaa makuuhuonetta. Sekä isot että pienet lemmikit ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan, mikä on kätevää, kun matkustaja ei halua jättää karvaisia kavereita kotiin.
Kaupungissa Pariisi (Pariisin kaupungin keskusta)
Picasso-museo ja Place des Vosges sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Galeries Lafayette sijaitsee 3,4 kilometrin ja Eiffel-torni 8,3 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Grands Boulevards - 0,2 km / 0,1 mi Place de la République - 0,3 km / 0,2 mi Picasso-museo - 1,3 km / 0,8 mi Les Halles - 1,4 km / 0,8 mi Georges Pompidoun museo - 1,5 km / 0,9 mi Centre Pompidou - 1,5 km / 0,9 mi Folies Bergere - 1,6 km / 1 mi Place des Vosges - 1,7 km / 1,1 mi Les Halles - 1,7 km / 1,1 mi Rue de Rivoli - 1,7 km / 1,1 mi Hotel de Ville - 1,9 km / 1,2 mi Place de la Bastille - 2 km / 1,2 mi Opera Bastille - 2,1 km / 1,3 mi Opera Comique - 2,2 km / 1,4 mi Conciergerie - 2,2 km / 1,4 mi Lähimmät lentokentät ovat: Pariisi (ORY-Orly) - 19,2 km / 11,9 mi Pariisi (CDG-Roissy-Charles de Gaulle) - 28,9 km / 18 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Pariisi (ORY-Orly).
Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Aamiainen kuuluu hintaan.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Sisäuima-allas
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Turvapalvelu
- Kuivausrumpu
- Hyväksyy luottokortit
- Maksullinen matkatavarasäilytys
- Lapsiturvalliset ovet
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- Disco
- Myymälöitä hotellissa
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Hotellissa palovaroittimet
- Baarit
- Baari
- Baari
- Ravintolat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Tennis
- Esteettömyys
- Pistekirjoitus hississä
- Pääsy pyörätuolilla
- Kieli
- englanti
- Ranskan
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 12.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 1460 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Pariisi
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1460
V
Veronika K
Dublin, Irlanti
17/09/2019
“Ibys-tyylit ovat hyviä kuten aina”
Plussat: Erittäin hyvä sijainti, hyvä aamiainen vegaanimahdollisuuksilla, huone oli erittäin valoisa, puhdas ja siisti. Hyvä maksamallesi hinnalle. Aamiainen vastaanottovirkailija oli erittäin ystävällinen. Haittoja: Iltavastaava ei ollut sellainen. Koska minulla oli erityisiä ruokavaatimuksia (ja… lisää
Plussat: Erittäin hyvä sijainti, hyvä aamiainen vegaanimahdollisuuksilla, huone oli erittäin valoisa, puhdas ja siisti. Hyvä maksamallesi hinnalle. Aamiainen vastaanottovirkailija oli erittäin ystävällinen. Haittoja: Iltavastaava ei ollut sellainen. Koska minulla oli erityisiä ruokavaatimuksia (ja olin aiemmin kysynyt viestin kautta), halusin jättää joitain asioita jääkaappiin, jota tarvitsin aamiaiseksi. Hän jatkoi sanomista, että se ei ollut mahdollista, mutta ei vaivautunut selittämään miksi (ja ei myöskään puhunut niin paljon englanniksi). Kun lähetin vastaanoton päällikölle viestin, jossa selitettiin tilanne (jälleen), vastaanottovirkailija sanoi, että on hyvä jättää ruuani.
vähemmän
J
Jesmo33
Eurooppa
07/10/2015
“Lomamatka”
Huone oli matala ja pieni, huonekorkeus hieman yli kaksi metriä. Huone oli puutteista huolimatta kohtuullisen siisti ja valoisa. Hotelli sijaitsee 200m päässä metrotunnelista ja Plaza de republica aukiosta. Hotellin lähellä on kahviloita, ravintoloita ja muutama leipomo. Huoneen hintaan sisältyi bu… lisää
Huone oli matala ja pieni, huonekorkeus hieman yli kaksi metriä. Huone oli puutteista huolimatta kohtuullisen siisti ja valoisa. Hotelli sijaitsee 200m päässä metrotunnelista ja Plaza de republica aukiosta. Hotellin lähellä on kahviloita, ravintoloita ja muutama leipomo. Huoneen hintaan sisältyi buffet aamiainen. Hintalaadultaan ei paras vaihtoehto, vastaavia saa halvemmalla, jos ei ole tiukka deadline varauksen suhteen.
vähemmän
A
Arcangelo D
Taranto, Italia
09/02/2020
“Hyvä hotelli lilliputian huoneilla”
Hyvä vastine rahalle. Ystävälliset virkailijat, puhtaat tilat, hyvä aamiainen (suhteessa hintaan), erittäin hyvä sijainti Pariisissa käymiseen, muutaman askeleen päässä metroasemalta ja bussipysäkiltä, ravintoloista ja muista houkuttelevista lähiöistä kävelyetäisyydellä. Kuitenkin kaksi huonetta, j… lisää
Hyvä vastine rahalle. Ystävälliset virkailijat, puhtaat tilat, hyvä aamiainen (suhteessa hintaan), erittäin hyvä sijainti Pariisissa käymiseen, muutaman askeleen päässä metroasemalta ja bussipysäkiltä, ravintoloista ja muista houkuttelevista lähiöistä kävelyetäisyydellä. Kuitenkin kaksi huonetta, jotka sain 5. kerroksessa, olivat melko pieniä ja katot olivat erittäin alhaiset.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa