Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa, kiertoajelu-/lippupalvelu.. Tämän majoituspaikan virallisen tähtiluokituksen on myöntänyt Ranskan turismin kehitysjärjestö ATOUT.. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja tallelokero vastaanotossa..
Grand Hotel De Turin sijaitsee keskustassa, ja Opéra Garnier ja La Machine du Moulin Rougen yökerho 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 3 km:n päässä kohteesta Champs-Élysées ja 4,1 km:n päässä kohteesta Riemukaari.. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Moulin Rouge - 0,7 km / 0,5 mi La Machine du Moulin Rougen yökerho - 0,7 km / 0,5 mi Sacré-Cœurin basilika - 0,9 km / 0,5 mi Grands Boulevards - 0,9 km / 0,6 mi Boulevard Haussmann (bulevardi) - 1,1 km / 0,7 mi Grévinin museo - 1,1 km / 0,7 mi Theatre Mogador (teatteri) - 1,1 km / 0,7 mi Galeries Lafayette - 1,2 km / 0,7 mi Place de l’Opéra - 1,4 km / 0,9 mi Opéra Garnier - 1,5 km / 0,9 mi Printemps-tavaratalo - 1,5 km / 0,9 mi Grand Rex Cinema - 1,7 km / 1 mi Olympia-teatteri - 1,7 km / 1,1 mi Place Vendôme - 1,9 km / 1,2 mi Rue de Rivoli - 2 km / 1,2 mi Lähimmät lentokentät ovat: Orlyn lentokenttä (ORY) - 22,6 km / 14 mi Roissy - Charles de Gaullen lentokenttä (CDG) - 29,2 km / 18,2 mi Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Roissy - Charles de Gaullen lentokenttä (CDG). . La Machine du Moulin Rougen yökerho lähellä.
Hotelli eroittuu muista…
Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00..
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Maksullinen pysäköinti
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysrauta
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Yleinen kylpylä
- Retkien myyntipiste
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Myyntiautomaatit
- Vaatekaappi
- Lastenhoitopalvelu
- Kampaamopalvelut
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Tupakoitsijat
- Hotellissa palovaroittimet
- Baarit
- Kahvila
- Baari
- Ravintolat
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Aktiviteetit
- Polkopyorien vuokraus
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 14.00–00:00
- Uloskirjautuminen: 11.00–11:00
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 16
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 712 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Pariisi
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 712
M
marniepira
San Francisco, Kalifornia
26/10/2019
“Hyvä hotelli pysyä Pariisissa”
Tämä hotelli sijaitsee mukavalla osalla 9. ARR: sta. lähellä riviä ravintoloita ja mielenkiintoisia kauppoja. . turvallisuus on erittäin hyvä, huone on hyvä ja puhdas, vastaanotto ovat kaikki mukautuvia. Aamiaisen ylimääräinen 10 euron hinta on sen arvoinen. . he tarjoavat melko hyvän valikoiman aa… lisää
Tämä hotelli sijaitsee mukavalla osalla 9. ARR: sta. lähellä riviä ravintoloita ja mielenkiintoisia kauppoja. . turvallisuus on erittäin hyvä, huone on hyvä ja puhdas, vastaanotto ovat kaikki mukautuvia. Aamiaisen ylimääräinen 10 euron hinta on sen arvoinen. . he tarjoavat melko hyvän valikoiman aamiaistavararuokia. . Luin joitain arvosteluja, ja minusta se ei ole totta. Puhdas ja hyvä tila, ja oma kylpyhuone tekee siitä houkuttelevamman. Erittäin suositeltavaa. Jos pidät ilmastointilaitteesta, voit pyytää heiltä yhden, viihtyisässä huoneessa, jossa minulla on, ei ole ilmastointia, mutta kun ikkuna on auki, se tekee siitä hommie. . ???
vähemmän
B
Brilliana
Gillingham, Yhdistynyt kuningaskunta
02/01/2020
“Täydellinen sijainti, hyvä tutkimiseen.”
Upea hotelli, henkilökunta erittäin avulias ja huoneet siistejä. Aamiainen on hyvä ja täydellinen hotelli ihmisille, jotka haluavat suoraviivaisen ja edullisen, laadukkaan hotellin. Paljon ruokailu- ja juomapaikkoja lähellä ja kävelyetäisyydellä Sacre coeurista, Montmartresta, Clichystä ja Moulin R… lisää
Upea hotelli, henkilökunta erittäin avulias ja huoneet siistejä. Aamiainen on hyvä ja täydellinen hotelli ihmisille, jotka haluavat suoraviivaisen ja edullisen, laadukkaan hotellin. Paljon ruokailu- ja juomapaikkoja lähellä ja kävelyetäisyydellä Sacre coeurista, Montmartresta, Clichystä ja Moulin Rougesta.
vähemmän
C
Crystal W
Edmonton, Kanada
11/09/2019
“Ihana oleskelu”
Luettuani joitakin arvosteluja Tripadvisorista, olin huolissani täällä pysymisestä. Saapuessaan vastaanottoasiamies, joka eniten sanoi olevan töykeä, oli minulle erittäin avulias ja mukava. Tervehdittiin hymyillä ja lämpimästi. Hän toivotti minut tervetulleeksi Pariisiin ja hotelliin. Huoneeni ei o… lisää
Luettuani joitakin arvosteluja Tripadvisorista, olin huolissani täällä pysymisestä. Saapuessaan vastaanottoasiamies, joka eniten sanoi olevan töykeä, oli minulle erittäin avulias ja mukava. Tervehdittiin hymyillä ja lämpimästi. Hän toivotti minut tervetulleeksi Pariisiin ja hotelliin. Huoneeni ei ollut valmis, joten jätin matkalaukkuni ja menin matkalle Pariisiin. Saavuttuaani huoneeseesi voisin haistaa jotain erittäin karkeaa. Luulen, että lattiani pestiin likaisella mopilla tai jollain muulla. Ensimmäinen yöni hotellissa oli loistava, lukuun ottamatta vierekkäin olevaa huonetta. Kuulin vieraan aivastavan tai yskimisen, kun hän oli samassa huoneessa kanssani. Käänitin puhelimesi musiikin estääkseni hänet pois ja menin takaisin nukkumaan. Seinät ovat ohuita hotellissa. Heräsin varhain, jotta aamiainen ei olisi mitään hienoa, mutta tarpeeksi täyttääkseni minut. Hyvä valikoima leivonnaisia ja juustoa. Tulin myöhään illalla huoneeseeni löytääkseni he vaihtavan patjani upouuden patjan kanssa. Se oli niin mukavaa, koska seuraavana aamuna nukkuiin ja jätin aamiaisen, Hotelli on hyvin lähellä metroa, Moulin Rouge ja Sacre Coeur. Lyhyt kävelymatka heille kaikille. Hotellin ympärillä on pieniä kauppoja. Luulen, että joku muu siivoi huoneeni, koska se ei haistunut huonosti kuin ensimmäisenä päivänä. Henkilökunta oli ystävällistä. Kun tarvitsin ohjeita, frontdeskin herrat olivat avuksi. Olen pahoillani, että unohdan kahden herran nimet. Suosittelen tätä hotellia perheelle, ystäville ja muille matkustajille. Hotellin hissi on hyvin pieni, se sopii vain itselleni ja matkalaukkuuni siellä ja meni vain 5. kerrokseen, niin minun piti käyttää portaita päästäkseni huoneeseeni 6. kerroksessa. Monet ihmiset mainitsivat ilman vaihtovirtaa, joten taas olin huolissani, mutta huoneessani oli vaihtovirta. Luojan kiitos! ! ! Oli kuuma koko ajan, kun olin Pariisissa. Oli pieni parveke, jolla pystyin seisomaan tai istumaan nauttimaan drinkin illalla. Hotelli on myös rauhallisella paikalla. Wifi toimi hyvin. Ei valituksia minulta. Huone on pieni. Olin 654. Suihku oli hyvin pieni. Kun yritin pestä hiukseni suihkussa, sammutin veden pois joka kerta. Hotelli on turvallinen. He lukitsevat pääoven tietyn ajan kuluttua ja joutuvat soittamaan kellon tullakseen tai menemään. Ainoa huono kommentti minulla on, kun olin aamiaisen siellä oli nuori tyttö työskentelee siellä aamiaisalueella. Hän meni savukkeeseen ja pystyin haistamaan sen kokonaan. Hän seisoi vain ulkona, missä istuin. Työntekijöille heidän tulisi nimetä tupakoitsijoille. Ei avoimien ovien edessä, missä tupakoimattomat aamiaiset. Sammutin ruokahaluni. En halunnut enää syödä, joten jätin takaisin huoneeseeni. Pluss en nähnyt hänen pesevän käsiään ja hän työskentelee aamiaisalueella ja koskettaa ruokaa. NASTY! ! Kaiken kaikkiaan nautin vierailustani ja palasin takaisin. Kiitos! ! ! !
vähemmän
G
GoodVibes9
New York, New York
01/07/2019
“hyvä sijainti, mukava hotelli, ei a / c”
Henkilökunta oli ystävällinen, sijainti oli erittäin hyvä: lähellä Sacre Coeuria, Moulin Rougea ja monia mukavia kahviloita ja ruokapaikkoja. Le Metro ei ole kaukana. Minun ainoa valitukseni olisi, että monissa huoneissa ei ole ilmastointia, ja queen-size-vuode oli kaksi kaksoset, jotka työnnettiin… lisää
Henkilökunta oli ystävällinen, sijainti oli erittäin hyvä: lähellä Sacre Coeuria, Moulin Rougea ja monia mukavia kahviloita ja ruokapaikkoja. Le Metro ei ole kaukana. Minun ainoa valitukseni olisi, että monissa huoneissa ei ole ilmastointia, ja queen-size-vuode oli kaksi kaksoset, jotka työnnettiin yhteen. Sänky oli vielä mukava näin, joten voin; t valittaa siitä. Lisäksi on outoa, että ne kääntävät avaimesi joka kerta, kun jätät hotellin. Henkilökunta oli kuitenkin aina ahkera siitä, että annoimme sinut takaisin, oliko se keskipäivä vai 2 AM. Emme ole koskaan kohdanneet sitä ennen missään hotellissa. He myös katselivat pussejamme viimeisenä päivänä, jotta voisimme nauttia viimeisistä tunteistamme Pariisissa eikä lentoasemalla. Hyvä paikka yöpyä, jos et tarvitse ilmastointi nukkumaan ja haluat hyvän sijainnin. En löytänyt sitä hieman kallisa, ettei minulla ollut ilmastointi, mutta minun olisi pitänyt lukea siitä, onko sellaista.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa