- Viihde
- Aktiviteetteja
- Myymälöitä hotellissa
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Pysäköintipalvelu
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Ilmainen nopea internetyhteys
- Palvelut
- Päiväkoti
- Lasten animaatio
- Lasten kerho
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysrauta
- Autonvuokraus
- Pankkiautomaatti
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Lääkäripalvelu
- Hääpalvelu
- Lapsiturvalliset ovet
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Lastenhoitopalvelu
- Solarium
- Kampaamopalvelut
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Buffet-ravintola
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Uima-altaat
- Ulkouima-allas
- Täyden palvelun kylpylä
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- poreallas
- Sauna
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Hotellissa palovaroittimet
- Huoneita tupakoimattomille
- Baarit
- Kahvila
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Baari
- Aktiviteetit
- Tennis
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Erinomainen
Perustuu 2272 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Merida
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 2272
L
laBostoniana
Boston, Massachusetts
02/02/2020
“Mikä helpotus!”
Viiden yön jälkeen pienessä maalaismaisessa nuhjuisessa - tyylikkäässä majoituksen historiallisella alueella, muutimme mailin pohjoiseen Fiesta Americanaan, joka oli silloin TA: n ykkönen. Ihana kontrastia muutaman ensimmäisen päivän maalaisuudesta ja 1800-luvun putkistosta. En yleensä käy suurissa… lisää
Viiden yön jälkeen pienessä maalaismaisessa nuhjuisessa - tyylikkäässä majoituksen historiallisella alueella, muutimme mailin pohjoiseen Fiesta Americanaan, joka oli silloin TA: n ykkönen. Ihana kontrastia muutaman ensimmäisen päivän maalaisuudesta ja 1800-luvun putkistosta. En yleensä käy suurissa "liikehotelleissa", mutta tämä oli hienoa. Se näyttää ja tuntuu 5 tähden hotellilta. Huoneet ja yleiset tilat ovat loistoja ja moitteettomia. Palvelu oli ihanaa. Suorittamamme Fiesta Club -päivitys antoi meille mahdollisuuden siirtyä viihtyisästä 5. kerroksen huoneesta ylellisempään vieraanvaraisuusalueeseen aamiaista varten. Illalla tämä alue tarjosi olutta ja viiniä pienillä tapaksilla ja jälkiruoilla - - kaikki ilmaiseksi. Suuri antelias vieraanvaraisuus. Rakastimme saada tämä intiimi tila vetäytyä päivän päätteeksi, jolloin isohotellin tuntematon tunne lievennettiin. Erittäin hyvä arvo, erittäin antelias vieraanvaraisuus paitsi yksi räikeä omituisuus. Sinulle annettiin 2 kahvikapselia huoneessa sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos haluat sen jälkeen lisää kahvikapseleita. . . . jouduit täyttämään "tositteen" vastaanotossa ja sinulta veloitetaan yli 3 dollaria dollaria jokaisesta kapselista. Hullu! Luulen, että heidän täytyy haluta sinun menevän hotellin ravintolaan, jossa tarjoillaan mukana oleva aamiainen. Kahvilla ei ollut siellä rajoitusta, joten en saa sitä. Nautin myös hopeakorujen ja matkamuistojen ostamisesta kätevässä ostoskeskuksessa rakennuksen ensimmäisessä kerroksessa.
vähemmän
A
anthsaun
Cancun, Mexico
22/09/2019
“Paras yritykselle M rida”
Tämä hotelli on erinomainen kaikissa tapauksissa. Upea sijainti; Voimme sanoa, että hotelli on kaiken kaupungin ydin. Rakennus on vain hieno ja kaunis. Koko henkilökunta on erittäin ystävällistä ja minua kohdellaan ikään kuin olisin kotona. Pysäköintipalvelu ja kellopojat ovat ystävällisiä ja valp… lisää
Tämä hotelli on erinomainen kaikissa tapauksissa. Upea sijainti; Voimme sanoa, että hotelli on kaiken kaupungin ydin. Rakennus on vain hieno ja kaunis. Koko henkilökunta on erittäin ystävällistä ja minua kohdellaan ikään kuin olisin kotona. Pysäköintipalvelu ja kellopojat ovat ystävällisiä ja valppaita auttamaan aina. Huoneet ovat kooltaan hyviä, sviitit ovat mukavia ja puhtaus on täydellistä. Heillä on kaupungin paras aamiaisbuffet.
vähemmän
E
Elizabeth S
Minnetonka, Minnesota
02/02/2020
“Ravintoloiden ja baarien henkilökunta HAVAA PALVELUT !!”
Todella erittäin hyvin koulutettu henkilökunta. Hoito oli upea kaikissa ravintoloissa ja baareissa. Huoneessa oli erittäin mukava sänky, erittäin suuri TV. Parhaat yöunet koskaan. Halpa minibaari standardieni mukaan. Rakastin vaihtamaan huoneeni kylpyammeeseen! ! UGH kiitos. Näkymä oli uima-altaall… lisää
Todella erittäin hyvin koulutettu henkilökunta. Hoito oli upea kaikissa ravintoloissa ja baareissa. Huoneessa oli erittäin mukava sänky, erittäin suuri TV. Parhaat yöunet koskaan. Halpa minibaari standardieni mukaan. Rakastin vaihtamaan huoneeni kylpyammeeseen! ! UGH kiitos. Näkymä oli uima-altaalle. Minun on sanottava, että se oli kaikkien aikojen paras aamiaisbuffetti. Todella mahtava ruoka ja palvelu. Rakasta, rakasta sitä. Olisin ehdottomasti jälleen. Spa oli mukava ja hieno ottaa poreallas retkien jälkeen koko päivän. Hauskoja vieraita ja monia paluuta asiakkaita.
vähemmän
B
bajajulio
Baja California, Meksiko
19/01/2020
“Meridan keskusta”
Erittäin mukava hotelli. Kaikki 5 tähden mukavuudet. Onko ostoskeskus alakerrassa / katutasossa. Koko paikka on ilmastoitu. Maailmankuulu LOS ALMENDROS -ravintola on talossa ja kannattaa kokeilla. Upea baari ja muut ruokapaikat. Kaikki täällä olevat autovuokraamot.
A
adriana h
Baltimore, Maryland
14/01/2020
“Ei paras vierailuni Fiesta Americana Meridassa”
Likainen wc, likaiset vaihtovirta-tuulettimet, naarmuuntunut mukavuustaso ja paljon huoneessa tarvittavia maalauksia. FD-agentti ei tiennyt, että olen toistuva vieras, enkä tuntenut tunnustustani fiesta-palkkioiksi, ei palvelun lopettamista, ilmeisesti harvat korostetut ihmiset saavat sen, etten ol… lisää
Likainen wc, likaiset vaihtovirta-tuulettimet, naarmuuntunut mukavuustaso ja paljon huoneessa tarvittavia maalauksia. FD-agentti ei tiennyt, että olen toistuva vieras, enkä tuntenut tunnustustani fiesta-palkkioiksi, ei palvelun lopettamista, ilmeisesti harvat korostetut ihmiset saavat sen, etten ole varma, sainko sen aikaisemmin tällä kertaa. Hyvä käsittely johdolta. Laturini ei koskaan löytynyt, edes olen 100% varma, että jätin sen huoneeseen.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa