Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, sauna ja kuntosali. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, kiertoajelu-/lippupalvelu ja grillausmahdollisuus.
Strožanacin satama on lähistöllä
Hotel Beach Split sijaitsee meren rannalla, ja Strožanacin satama ja Dugi Ratin ranta sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä. Pyhän Yrjön kirkko sijaitsee 6,3 kilometrin ja Žnjanin ranta 8,7 kilometrin päässä tästä 4 tähden hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Strožanacin satama - 1,8 km / 1,1 mi Pyhän Yrjön kirkko - 6,3 km / 3,9 mi Žnjanin ranta - 8,7 km / 5,4 mi Kroatian merenkulkumuseo - 10,3 km / 6,4 mi Luonnonhistoriallinen museo - 10,3 km / 6,4 mi Itäinen portti - 10,4 km / 6,5 mi Vihreät markkinat - 10,4 km / 6,5 mi Splitin etnografinen museo - 10,5 km / 6,5 mi Bačvicen ranta - 10,5 km / 6,5 mi Krešimir-katu - 10,5 km / 6,5 mi Splitin katedraali - 10,5 km / 6,5 mi Saint Dujen kellotorni - 10,5 km / 6,5 mi Peristil-aukio - 10,5 km / 6,5 mi Diokletianuksen palatsi - 10,5 km / 6,6 mi Riva - 10,5 km / 6,6 mi Lähimmät lentokentät ovat: Split (SPU) - 27,1 km / 16,8 mi Bračin saari (BWK) - 84,8 km / 52,7 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Split (SPU).
San Antonio palvelee majoitusliikkeen asiakkaita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksuton buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin kello 7.00–10.00.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Kuivapesu
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Viihde
- Biljardi
- Minigolf
- Myymälöitä hotellissa
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Turvallinen pysäköintialue
- Kuljetus
- Kuljetus
- Kuljetus lauttaterminaaliin
- Kuljetus lentokentälle
- Kuljetus rautatieasemalle
- Tupakoitsijat
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Maksuton internet
- Palvelut
- Autonvuokraus
- Faksi/kopiokone
- Grilli
- Hotellin pankkiautomaatti
- Hotellissa supermarketti
- Housuprässi
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kampaamo / kauneushoitola
- Kattoallas
- Kausiluontoinen ulkouima-allas
- Kokoushuone
- Konferenssikeskus
- Kuivapesupalvelu
- Kuivausrumpu
- Käteisen käyttöönotto
- Lastenhoitopalvelu
- Lehtiä
- Leikkipuisto
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Pesula
- Puutarha
- Päiväkoti
- Retkien myyntipiste
- Siivouspalvelu
- Silityspalvelu
- Solarium
- Tallelokero
- Terassi
- Turvallisuus
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Allasbaari
- Baari
- Sisäbaari
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Grilli
- Tapahtuma- / juhlatilat
- À la carte -ravintola
- Uima-altaat
- Altaalla aurinkotuolit
- Ulkouima-allas vain aikuisille
- Kuntosali ja SPA
- Hieronta
- Kuntosali
- Sauna
- Aktiviteetit
- Golfkenttä
- Golfkentälle alle 3 km
- Polkupyörien vuokraus
- Snorklaus
- Sukellus
- Tenniskenttä
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 14.00–21:00
- Uloskirjautuminen: 11.00–11:00
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Podstrana
Katso kaikki majoitukset kohteessa Podstrana
Erittäin hyvä
Perustuu 70 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 70
A
abowry
Lontoo, Yhdistynyt kuningaskunta
15/09/2019
“Upea Ornellan asiakaspalvelu”
Majoitimme Beach-hotellissa jaoteltuina tilojen ja sijainnin vuoksi, koska se on 15 minuutin päässä kaupungin keskustasta. Vastaanotossa meitä tervehti Ornella, joka oli todella avulias ja teki vierailustamme erittäin mukavan aina kun tarvitsimme mitään. Hotelli oli varustettu kaikilla mukavuuksill… lisää
Majoitimme Beach-hotellissa jaoteltuina tilojen ja sijainnin vuoksi, koska se on 15 minuutin päässä kaupungin keskustasta. Vastaanotossa meitä tervehti Ornella, joka oli todella avulias ja teki vierailustamme erittäin mukavan aina kun tarvitsimme mitään. Hotelli oli varustettu kaikilla mukavuuksilla, koska muissa hotelleissa ei koskaan ollut hiustenkuivaajia, silitysrautaa, mikä ei ollut hienoa Splitin sisällä. Ornella antoi minulle todella söpö persikka-avaimenperän lähtevänä lahjana - kiitos Ornella. Amrita ja Shahrouz
vähemmän
S
Sara G
Hastings, Yhdistynyt kuningaskunta
01/10/2018
“Great hotelli”
Tämä on ihana hotelli, joka sijaitsee alle minuutin kävelymatkan päässä rannalta. Suosittelemme täysin maksamaan lisämaksua rannan näkymähuoneeseen, koska kävelemällä parvekkeelle joka aamu oli ihana ja täysin sen arvoinen. Ravintola sijaitsee hotellin vieressä, vain lyhyen kävelymatkan päässä ja t… lisää
Tämä on ihana hotelli, joka sijaitsee alle minuutin kävelymatkan päässä rannalta. Suosittelemme täysin maksamaan lisämaksua rannan näkymähuoneeseen, koska kävelemällä parvekkeelle joka aamu oli ihana ja täysin sen arvoinen. Ravintola sijaitsee hotellin vieressä, vain lyhyen kävelymatkan päässä ja tarjoaa upeat näkymät rannalle, kun syöt. Aamiaiset eivät ole suuria, ja ne koostuvat pääasiassa munakokkelista, suklaakuorrutteista pannukakkuista ja leivonnaisista. Kuitenkin, jos tämä ei ole sinulle, on kauppa ja leipomo 2 minuutin kävelymatkan päässä ja keittiö huoneeseen ruoanvalmistukseen. Hotelli sijaitsee rauhallisella rannikolla, bussipysäkillä hotellin ulkopuolella. Jos etsit enemmän baareja / ravintoloita tai jopa vähän nähtävyyksiä, Split ja Omis kestää alle 20 minuuttia bussilla.
vähemmän
H
HardyHamann
East Amherst, New York
06/05/2018
“Täydellinen lomakohde ja liike”
Tämä moderni hotelli sijaitsee kauniilla rannalla. Henkilökunta oli erittäin avulias. He tarjosivat kaiken tarvitsemamme kokouksemme, Hyvä mtg-tilaa 40 hengelle, erinomainen ruoka sis. rantabaari sekä täydellinen puitteet hauskanpitoon. Kaunis paikka.
M
mykjaa
Kristiansand, Norja
03/08/2018
“Täydellinen oleskelu”
Tämä oli hieno kokemus. Jos etsit perheyritys, jonka sijainti on aivan rannalla, suosittelemme tätä. Aamiainen on naapurissa, ja tämä on ainoa kielteinen osa oleskelua. Ruoka oli hieman pettymys
C
CSholidayfun
Dalgety Bay, Yhdistynyt kuningaskunta
20/10/2018
“Pettynyt!”
Ystäväni ja minä varasimme hotellin ystävillemme 50-vuotis syntymäpäivään perustuen upeisiin arvosteluihin! Se kuvataan boutique-hotelliksi! No se olisi kuvattava kirjaa ehkä 10 huonetta, joissa ei ole laitteita! Kaikki kuvat, joita näet, ovat San Antonio -hotellin vieressä. Joten teillä on aamiain… lisää
Ystäväni ja minä varasimme hotellin ystävillemme 50-vuotis syntymäpäivään perustuen upeisiin arvosteluihin! Se kuvataan boutique-hotelliksi! No se olisi kuvattava kirjaa ehkä 10 huonetta, joissa ei ole laitteita! Kaikki kuvat, joita näet, ovat San Antonio -hotellin vieressä. Joten teillä on aamiainen, kaikki ateriat, baari, uima-allas 4. kerroksessa, joka ei tunnu käytetyksi ilman henkilökuntaa tai pyyhkeitä siellä. Vain paljon huonekaluja huoneessa. Allas ei ollut lämmintäkään. Ei porealtaita. Huoneessa on poreallas, mutta vesi ei ollut kovin kuuma ja pienellä irrotettavalla suihkupäällä oli enemmän hiusten pesu suihkussa! Varasimme kolmen hengen huoneen 3 aikuisille, mutta saimme kahden hengen huoneen, jossa on 2 pientä sänkyä ja vuodesohva. Hyvin ahtaita! Ok jos vain 2! Lasi seinät niin ei ole ihanteellinen ystävien kanssa. Kun saavuimme klo 22, vastaanotossa ei ollut ketään, vain muistilappu kiinni vastaanottokeskuksessamme avainkortillamme. Olimme siis hämmentyneitä missä ravintola tai baari oli? Ei huomautettavaa, että kaikki tilat olivat hotellin vieressä. Ruoan keskiarvo hotellissa, mutta he eivät huolehtineet minulle tuo gluteeniton vaikka olisimme tehneet merkinnän heille ennen käsiä. Ei gluteeniton leipää tai viljaa, pastaa, pizzaa saatavilla! Jos kävelet pitkin pikkukivirantaa, siellä on Meridian-hotelli, jossa on paljon ravintoloita, kahviloita, cocktailbaareja jne. Joka tekee sinusta tuntuu olon lomalta. Siirry Splitin vanhaankaupunkiin ja veneretkiä kannattaa käydä. DREAM veneretkiä. Sininen laguuni ei ole mitään erityistä. Parveke oli pieni 3: lle! G & T rantabaarista oli hyvä!
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa