- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Baarit
- Allasbaari
- Baari
- Palvelut
- Uima-allas
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Autonvuokraus
- Pankkiautomaatti
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Turvapalvelu
- Kuivausrumpu
- Lastenhoitopalvelu
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Sauna
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- Myymälöitä hotellissa
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Wifi
- Internet-yhteys
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Erinomainen
Perustuu 758 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 758
A
ALangan1
Dublin, Irlanti
19/10/2019
“erinomainen hotelli”
Erinomainen sijainti hotellissa ja kaikki tilat olivat loistavat. Huone oli iso ja tilava, samoin kylpyhuone. Herkullinen aamiainen. Kaunis hotelli, lähellä metroa ja kauppoja ja ravintoloita. Suosittelemme sitä.
A
alfredo p
Surabaya, Indonesia
02/10/2019
“Pudong-hotelli, jossa tilava huone”
Vierailu Pudongissa näkemään lemmikkieläinnäyttelyn elokuussa 2018 nukkui tässä hotellissa yhden yön Tulimme aikaisemmin, joten tarvitsemme varhaisen sisäänkirjautumisen, ja se on hieno tarkista prosessi ei niin nopeasti, mutta silti okei Nostimia on paljon, joten emme odottaneet liian kauan Oma … lisää
Vierailu Pudongissa näkemään lemmikkieläinnäyttelyn elokuussa 2018 nukkui tässä hotellissa yhden yön Tulimme aikaisemmin, joten tarvitsemme varhaisen sisäänkirjautumisen, ja se on hieno tarkista prosessi ei niin nopeasti, mutta silti okei Nostimia on paljon, joten emme odottaneet liian kauan Oma huone samassa kerroksessa, kuntosali ja uima-allas uima-allas ei ole niin iso, mutta kemikaali tuoksuu kovasti Huone, erittäin siisti ja tilava iso ja mukava matrassi erittäin mukava huone Kylpyhuone myös iso, ja erittäin mukava Iam niin tyytyväinen tähän hotelliin Aamiainen samassa kerroksessa aulalla on paljon ruokaa ja jokaisella ruoalla on englanninkielinen nimi ja ne sisältävät joten jos menemme islamilaisten kanssa, he voivat tunnistaa ruoan, joka heille on turvallista
vähemmän
D
Darryl S
Sydney, Australia
29/09/2019
“Todella mukava, hyvä sijainti”
Pysyi täällä heti vaihdon jälkeen Crowne Plazasta - jäädessään vuotta aikaisemmin, ei huomannut mitään muutosta palvelun korkeassa tasossa. Ravintola on hieno, buffetaamiaisella oli kaikkea mitä halusi. Monet henkilökunnat puhuvat englantia, joten siitä on ollut paljon mukavampaa.
M
mark M
Carnegie, Pennsylvania
23/10/2019
“Ei 5 tähden”
Saavuimme keskiviikkona Parkline Century Park -hotelliin. Hotelli on erittäin siisti, mutta huone oli lämmin, 27. 5 c noita vastaa yli 81 F. Asetamme termostaatin alempana ja 1: n jälkeen. 5 tunnin ajan huoneen lämpötilassa ei tapahtunut muutosta. Soitimme vastaanotossa, ja he sanoivat, että joku t… lisää
Saavuimme keskiviikkona Parkline Century Park -hotelliin. Hotelli on erittäin siisti, mutta huone oli lämmin, 27. 5 c noita vastaa yli 81 F. Asetamme termostaatin alempana ja 1: n jälkeen. 5 tunnin ajan huoneen lämpötilassa ei tapahtunut muutosta. Soitimme vastaanotossa, ja he sanoivat, että joku tulee korjaamaan ongelman. Pian ovessa oli kolkutus, ja heillä oli tuuletin tuodakseen huoneeseen. Kävelin vastaanotosta, ja he sanoivat, että ilmastointi oli rikki koko hotellissa, ja he paransivat aamulla. Tulimme takaisin huoneeseemme iltapäivällä, emme vieläkään AC: ta. Menin takaisin vastaanotolle ja nyt toinen henkilö kertoo minulle, että se voidaan korjata ensi kuussa. Toinen yöni ja lämpötila on 82. 2 F tai 27. 9 Toinen asia on, että uima-allas on suljettu, ja kukaan ei tiedä, milloin se on auki. Kuulin, että monet Kiinan hotellit sulkivat AC: n kesän jälkeen. Tätä ei paljastanut, kun varasimme. Hotellissa ei ole pikaruokaa lähellä, mutta siellä on 24 tunnin markkinat ja mukava leipomo, josta voi saada voileivän. Plussapuolella sängyt ovat mukavat ja aamiainen on hyvin varusteltu. Mutta AC on minulle kaupan rikkoja. Varmista, että Kiina-hotelli pitää AC: n päällä, ennen varauksen tekemistä.
vähemmän
S
Storytell368
19/09/2019
“Kätevästi sijaitseva hotelli Shanghaissa”
Majoittui hiljattain Parkline-hotellissa Shanghaissa, ja henkilökunta oli erittäin avulias. Aamiainen oli yksinkertainen ja huone oli siisti ja mukava. Hotelli näytti vanhalta ja tarvitsi todennäköisesti hyvän kunnostuksen. Paikka oli kuitenkin hyvä, lähellä sijaitsevia ruokapaikkoja.
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa