Kuvaus
Hyödynnä kuntosali ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut.
Kaupungissa Turin (Sassi)
Basilica di Superga ja Mole Antonelliana sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Kansallinen elokuvamuseo sijaitsee 4,2 kilometrin ja Galleria Sabauda 5 kilometrin päässä tästä hotellista.
Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Nature Reserve and Meisino dell'Isolone of Bertolla - 0.3 km / 0.2 mi Piazza Castello - 2.3 km / 1.4 mi Gran Madre Church - 3.4 km / 2.1 mi Villa della Regina - 3.4 km / 2.1 mi Università degli Studi di Torino - Palazzo Nuovo - 3.4 km / 2.1 mi Mole Antonelliana - 3.5 km / 2.2 mi National Cinema Museum - 3.5 km / 2.2 mi Piazza Vittorio Veneto - 3.5 km / 2.2 mi Piazza Vittorio Veneto - 3.5 km / 2.2 mi Royal Gardens - 3.7 km / 2.3 mi Turin Royal Theatre - 4 km / 2.5 mi University of Turin - 4 km / 2.5 mi Royal Library - 4.1 km / 2.6 mi Church of San Lorenzo - 4.2 km / 2.6 mi Via Roma - 4.2 km / 2.6 mi The preferred airport for Parco Sassi Hotel is Turin (TRN-Turin Intl.) - 17.8 km / 11 mi
Hotelli eroittuu muista…
Hotelli tarjoaa asiakkailleen kahvila ja ympärivuorokautisen huonepalvelun. Palveluihin kuuluu baari/aulabaari, jos mielesi tekee raikasta juotavaa. Buffetaamiainen kuuluu hintaan.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Pysäköinti
- Maksuton pysäköinti lähialueella
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Pysäköintipalvelu
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Faksi/kopiokone
- Huonepalvelu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Kahvi
- Kehto
- Kokoushuone
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Lääkäripalvelu
- Matkatavarasäilytys
- Pesula
- Puutarha
- Retkien myyntipiste
- Silityspalvelu
- Turvallisuus
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Kahvila
- Sisäbaari
- Ravintolat
- Aamiainen huoneessa
- Buffetaamiainen
- Tapahtuma- / juhlatilat
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Aktiviteetit
- Polkupyörien vuokraus
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 15.00–00:00
- Uloskirjautuminen: 12.00–12:00
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erinomainen
Perustuu 408 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 408
C
cipm2016
Madeira, Portugali
14/01/2020
“Oikein hyvä”
Vierailin juuri tässä hotellissa 4. kertaa. Erittäin mukava, puhdas, mukava ja hiljainen. Hyvää vastinetta rahalle, vihreä ympäristö. Ehkä vähän vaikea tavoittaa ilman autoa tai taksia, mutta melko lähellä hyviä ravintoloita.
P
pablocF3055SR
15/10/2018
“Täydellinen liikehotelli Torinossa”
Mitä odotat liikematkailusta? Kauniit huoneet, joissa on runsaasti tilaa ja hyvä työpöytä. Suuri suihku. Mukava sänky. Hyvä kuntosali. Hyvää ja yksinkertaista ruokalajia. Upea aamiainen. Nopea palvelu check in / check out. Parco Sassissa on kaikki.
M
mbrails
london
24/03/2014
“Hieno hotelli, harmillinen ravintola”
Ihana paikka varsinkin lemmikin kanssa matkustaville. Kävimme useilla kävelyillä joen varrella ja puistossa. Henkilökunta on todella ystävällistä ja avuliasta. Huoneet ovat ihanat, siistit ja tilavat. Aamiainen on herkullinen. WiFi on ilmainen. Ainoa ongelma on illallinen. Se on aivan järkyttävän h… lisää
Ihana paikka varsinkin lemmikin kanssa matkustaville. Kävimme useilla kävelyillä joen varrella ja puistossa. Henkilökunta on todella ystävällistä ja avuliasta. Huoneet ovat ihanat, siistit ja tilavat. Aamiainen on herkullinen. WiFi on ilmainen. Ainoa ongelma on illallinen. Se on aivan järkyttävän hintainen laatuun verrattuna. Paikallinen viini maksaa 20 euroa, salaatti 10 euroa ja snacks-perunat 7 euroa. Ruoka on korkeintaan keskinkertaista.
vähemmän
M
mugen
Istanbul, Turkki
05/11/2019
“Hyvällä paikalla”
Hotellissa on mukava puutarha ja kaunis suihkulähdepala. Huone oli erittäin suuri ja yksinkertainen. Mukavuudet olivat perustiedot. Sänky oli mukava. Aamiainen oli ok ole hyvä. Ongelmana oli etäisyys huoneeseen. Olin toomissa 95 ja se oli liian kaukana ja piti kiivetä portaita päästäkseen huoneesee… lisää
Hotellissa on mukava puutarha ja kaunis suihkulähdepala. Huone oli erittäin suuri ja yksinkertainen. Mukavuudet olivat perustiedot. Sänky oli mukava. Aamiainen oli ok ole hyvä. Ongelmana oli etäisyys huoneeseen. Olin toomissa 95 ja se oli liian kaukana ja piti kiivetä portaita päästäkseen huoneeseen.
vähemmän
T
TCARBONNEL
Lyon, Ranska
16/12/2018
“Mukava”
Mukava ja puhdas huone Erittäin hyvä aamiainen Erittäin ammattitaitoinen henkilökunta Nice design Hyvä kuntosali Hyvä eristys liikenteestä Ei ravintolaa viikonloppuna Hiljainen alue Mutta hieman kallis mielestäni
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa