- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Lukusali
- Kassakaappi
- Lehtiä
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Retkien myyntipiste
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Lastenhoitopalvelu
- Lasten sänky
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- Tietokonehuone
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Baarit
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Ravintolat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Erinomainen
Perustuu 1138 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Napoli
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1138
A
Abby C
29/08/2019
“Upea sijainti”
Olemme palanneet vasta 4 päivästä täältä, ja se oli hieno, ei voinut erehtyä siihen, hyvä sijainti, erittäin siisti, erittäin keskeinen, mukava aamiainen, ystävällinen henkilökunta, ihanteellinen kaupunkilomalle, perus ja ei hieno, baarit eivät ole halpoja mutta kaikki muut Napolin ympäristössä pit… lisää
Olemme palanneet vasta 4 päivästä täältä, ja se oli hieno, ei voinut erehtyä siihen, hyvä sijainti, erittäin siisti, erittäin keskeinen, mukava aamiainen, ystävällinen henkilökunta, ihanteellinen kaupunkilomalle, perus ja ei hieno, baarit eivät ole halpoja mutta kaikki muut Napolin ympäristössä pitävät kiinni siitä.
vähemmän
B
Bomovese94
New York, New York
21/07/2019
“Hiljainen ja ylellinen”
Nautimme Alabardierin hiljaisesta ja tyylikkäästä ilmapiiristä. Meidän huone oli sisustettu tyylikkäästi. Tarjottu aamiainen oli runsas ja herkullinen. Hotelli on rauhallinen ja erittäin mukava. Sijainti on yksi Napolin hienoimmista osista. Pysyisimme täällä jälleen tulevaisuudessa.
P
Philip H
Göteborg, Ruotsi
06/10/2019
“Mukava ja ystävällinen, mutta ...”
Hotel Palazzo Alabardieri on mukava ja ystävällinen hotelli, joka sijaitsee Napolin keskustassa. Olimme täällä kaksi yötä. Tarpeeksi suuri kahden hengen huone, mutta vähän omituisesti järjestetty pilleri huoneen keskellä. Palvelu vastaanotossa oli miellyttävä, mutta ei liian ystävällinen. Aamiainen… lisää
Hotel Palazzo Alabardieri on mukava ja ystävällinen hotelli, joka sijaitsee Napolin keskustassa. Olimme täällä kaksi yötä. Tarpeeksi suuri kahden hengen huone, mutta vähän omituisesti järjestetty pilleri huoneen keskellä. Palvelu vastaanotossa oli miellyttävä, mutta ei liian ystävällinen. Aamiainen oli erinomainen ja sisälsi kaiken, mitä haluamme saada aamulla.
vähemmän
K
KD2341245
01/09/2019
“Hyvä keskihintainen hotelli erinomaisella paikalla, mutta palvelu puuttuu”
Majoittui tässä hotellissa elokuun lopulla. Hotelli sijaitsee vain korttelin tai kahden päässä rannasta. Sisäänkäynti on käytävällä, joten sen löytäminen voi olla vaikeaa. Hotelli on melko vanha ja huoneet on päivätty minimaalisin mukavuuksin. Pyyhkeet olivat langatonta ja lakanat olivat karkeita. … lisää
Majoittui tässä hotellissa elokuun lopulla. Hotelli sijaitsee vain korttelin tai kahden päässä rannasta. Sisäänkäynti on käytävällä, joten sen löytäminen voi olla vaikeaa. Hotelli on melko vanha ja huoneet on päivätty minimaalisin mukavuuksin. Pyyhkeet olivat langatonta ja lakanat olivat karkeita. Aamiainen oli parhaimmillaan keskinkertainen, ja joskus oli vaikeaa saada palvelua, jos menit aikaisin. Minusta vaikutti vähiten pöydän henkilökuntaan; ole kovin ystävällinen ja antoi vain kaikkein perustiedot alueesta. Jos etsit keskimääräistä, keskipitkällä sijaitsevaa hotellia etkä välitä palvelusta, tämä toimii hyvin. Neljän tähden kokemuksen etsin muualta.
vähemmän
T
tab9999
30/08/2019
“Erinomainen sijainti, keskimääräinen hotelli”
Mieheni ja minä kävimme Napolissa 4 päivää ja oleskelemme Hotel Palazzo Alabardieri -hotellissa hienojen arvostelujen takia ja olimme vähän pettyneitä. Sijainti oli upea ja olimme iloisia siitä, että ilmastointi oli hyvä, paitsi hississä. Huone, jossa yöpyimme, oli päivätty ja melko rappeutunut. Hu… lisää
Mieheni ja minä kävimme Napolissa 4 päivää ja oleskelemme Hotel Palazzo Alabardieri -hotellissa hienojen arvostelujen takia ja olimme vähän pettyneitä. Sijainti oli upea ja olimme iloisia siitä, että ilmastointi oli hyvä, paitsi hississä. Huone, jossa yöpyimme, oli päivätty ja melko rappeutunut. Huonekalut olivat vanhempia eikä laadukkaita, vaikka sänky oli melko mukava. Aamiaisbuffet oli keskinkertainen.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa