Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, höyrysauna ja kuntosali.
Kaupungissa Milano (Niguarda)
Parco Nordin puisto ja Teatro degli Arcimboldi sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Corso Como sijaitsee 6,2 kilometrin ja Duomo di Milano 11,4 kilometrin päässä tästä 4 tähden asuntokompleksista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Niguarda Ca' Grandan sairaala - 1,1 km / 0,7 mi Parco Nordin puisto - 1,5 km / 1 mi Instituto Ortopedico Galeazzi - 1,6 km / 1 mi Viale Monza - 2,4 km / 1,5 mi Teatro degli Arcimboldi - 2,5 km / 1,5 mi Milano-Bicoccan yliopisto - 2,5 km / 1,6 mi Humanitas San Pio X -sairaala - 3,3 km / 2,1 mi Politecnico di Milano - 4 km / 2,5 mi Piazza Gae Aulenti - 4,8 km / 3 mi Corso Como - 5 km / 3,1 mi Corso Buenos Aires - 5,9 km / 3,7 mi Porta Nuova - 6 km / 3,8 mi Piazzale Loreto - 6,1 km / 3,8 mi Piazza della Repubblica - 6,3 km / 3,9 mi Piazza Aspromonte - 6,7 km / 4,2 mi Lähimmät lentokentät ovat: Milano (LIN-Linate) - 21,5 km / 13,4 mi Bergamo (BGY-Orio Al Serio) - 48,4 km / 30,1 mi Milano (MXP-Malpensan kansainvälinen lentokenttä) - 53,1 km / 33 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Milano (LIN-Linate).
Ristorante La Maison palvelee majoitusliikkeen asiakkaita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Ulkopysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- Sauna
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- TV-huone
- Myymälöitä hotellissa
- Tietokonehuone
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Hotellissa palovaroittimet
- Palvelut
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Lehtiä
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Housuprässi
- Herätyspalvelu
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Kuivapesupalvelu
- Turvapalvelu
- Mikroaaltouuni
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Myyntiautomaatit
- Vaatekaappi
- TV-kanavia lapsille
- Lasten sänky
- Ympäri vuoden avoinna oleva sisäuima-allas
- Ilmastoitu uima-allas
- Solarium
- Solarium
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Kahvila
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Uima-altaat
- Kahluuallas
- Ulkouima-allas vain aikuisille
- Aktiviteetit
- Tennis
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 10.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Hyvä
Perustuu 56 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Milano
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 56
S
Samuel B
Swansea, Yhdistynyt kuningaskunta
29/10/2018
“Matkustanut katsomaan jalkapalloa ystävien kanssa.”
Vastaavat hinnan odotukset. Hyvin puhdas. Keskustan ulkopuolella, mutta kun halutaan kävellä 15 minuutissa metrolla, se ei ole ongelma. Mannermainen aamiainen vastaa odotuksia. Käytä taas samanlaista matkaa.
M
Mhegazy30980
Kairo, Egypti
04/05/2018
“Mukava oleskelu”
Jäin 6 yötä alkaen 16. huhtikuuta 2018 Saloneen. Hotelli on noin 40 minuutin päässä julkisista liikennevälineistä. Henkilökunta oli ystävällinen ja tukeva. . He antoivat minulle kartan ja ohjeet siitä, miten päästäisiin messuille ja myyvät myös ATM-lippuja. Huone oli erikoinen ja pieni keittokomero… lisää
Jäin 6 yötä alkaen 16. huhtikuuta 2018 Saloneen. Hotelli on noin 40 minuutin päässä julkisista liikennevälineistä. Henkilökunta oli ystävällinen ja tukeva. . He antoivat minulle kartan ja ohjeet siitä, miten päästäisiin messuille ja myyvät myös ATM-lippuja. Huone oli erikoinen ja pieni keittokomero varustettu mikroaaltouuni. Liesi. Pesuallas ja minibaari. Siellä on vaatehuone ja oma kylpyhuone pienen olohuoneen ja pienen ruokapöydän lisäksi. Aamiainen oli OK ja henkilökunta oli avulias. Nautin vierailustani hotellissa ja toivon tulla takaisin ensi vuonna.
vähemmän
J
Jackie F
Lontoo, Yhdistynyt kuningaskunta
17/10/2019
“Rauhallinen sijainti”
Tämä hotelli on luokiteltu 4 *, mutta epäröin soittaa on 3 *. Huoneet ovat erittäin tilavia, koska ne ovat todella itsepalveluhuoneistoja, joissa on keittiö / oleskelutila, makuuhuone, suuri vaatehuoneen kävelymatka ja iso kylpyhuone, mutta hotellin sijainti on kaukana Milanon keskustasta ja meillä… lisää
Tämä hotelli on luokiteltu 4 *, mutta epäröin soittaa on 3 *. Huoneet ovat erittäin tilavia, koska ne ovat todella itsepalveluhuoneistoja, joissa on keittiö / oleskelutila, makuuhuone, suuri vaatehuoneen kävelymatka ja iso kylpyhuone, mutta hotellin sijainti on kaukana Milanon keskustasta ja meillä oli paljon vaikeuksia löytää se. Kun lopulta saavuimme, meille kerrottiin, että meidän olisi pitänyt päästä pois 2 metroasemalta nopeammin ja ottaa ei. 4 raitiovaunulla, mutta tämä on vain sellainen asia, jonka saat selville saapuessasi! Useimmat henkilökunnasta olivat avuliaita, mutta kun soitin alas toisena päivänä pyytää lisää suihkugeeliä, koska sitä ei ollut korvattu, minulle kerrottiin, että he eivät voineet tuoda sitä esiin, mutta minun piti mennä alas vastaanotolle . Kun tein niin, melko kurja nuori mies kertoi minulle, että meille annettiin vain eilen, eikä meillä ollut seuraavan päivän erääntymistä! Onko se järkevää vai eivätkö he suihkukaa päivittäin? Aamiainen oli erittäin pettymys, koska milloin tahansa menimme alas, olipa sitten palvelun alussa tai myöhemmin, munia ei koskaan ollut ja tarjoilija kertoi olevansa yksin, joten meillä ei voi olla mitään. Mitä hän teki kaikki ruoanlaittoon ja odottamiseen? Joten kaiken kaikkiaan, mitä etäisellä paikalla (vaikka yölläkin oli hiljaista) ja melko onnellisuuspalvelua, en luokittele tätä 4 * -hotelliksi, ja ehdotan sen järjestäneelle matkayhtiölle, että se tarkistaa standardit, jos he haluavat tarjota 4 * majoitusta.
vähemmän
M
MeBins_2022a
Manchester, Yhdistynyt kuningaskunta
14/10/2018
“Älä jätä muita arvosteluja pois.”
Varasimme tämän Groupon-sopimuksella kolmen pysäkin vierailulle Italiassa. Kauppa oli äärimmäisen halpa, mutta rahoista oli todella helppo päästä ja ulos Milanosta. Raitiovaunupysäkki on tien pohjalla ja numero 4 raitiovaunu vie sinut suoraan Castilloon noin 30 minuutissa. Voit myös muuttaa Maristö… lisää
Varasimme tämän Groupon-sopimuksella kolmen pysäkin vierailulle Italiassa. Kauppa oli äärimmäisen halpa, mutta rahoista oli todella helppo päästä ja ulos Milanosta. Raitiovaunupysäkki on tien pohjalla ja numero 4 raitiovaunu vie sinut suoraan Castilloon noin 30 minuutissa. Voit myös muuttaa Maristön 3-pysäkillä, josta pääset metrolla Milanon keskusasemalle. Se on perus, mutta se on turvallinen ja puhdas ja henkilökunta me ihailemme. He myös ohjasivat meidät hämmästyttävä paikallisen pizza paikka täynnä italialaisia ja ehdoton bargain ruokaa ja viiniä.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa