Kuvaus
Hotel Cristallo sijaitsee 400 metrin päässä Bormion hiihtoalueen köysiradalta ja 300 metrin päässä lämpökylpylöistä. Hotellilla on ilmainen wellness-keskus, ja kaikista huoneista on kaunis näköala Italian Alpeille.
Hotelli eroittuu muista…
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Lasten kerho
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Hiihtopassien myynti
- Puutarha
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Takka
- Myyntiautomaatit
- Hääpalvelu
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Lastenhoitopalvelu
- Kahluuallas
- Ympäri vuorokauden toimiva kuntosali
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- Sauna
- poreallas
- Uima-altaat
- Täyden palvelun kylpylä
- Virkistysalue
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Baarit
- Kahvila
- Välipalabaari
- Baari
- Baari
- Ravintolat
- Ravintola terveysmenulla
- Aktiviteetit
- Tennis
- Golfkenttä ( väh. kuin 30km)
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Pääsy pyörätuolilla
- Kieli
- englanti
- Saksan
- Italian
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 15.00–23:00
- Uloskirjautuminen: 11.00–10:00
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 564 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Bormio
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 564
B
BoardingPass610825
21/01/2019
“Miten rakastan Bormio !!!”
Minulla on outo syy käydä Bormiossa: halusin laskea Passo Dello Stelvion; Giro d'Italian korkein (2756 m). Tein sen autolla, mutta hauska on se, että se tapahtui kaksi kertaa. Ensinnäkin tein paljon kuvia, ostin matkamuistoja. Kun menin kotiin, GPS osoitti minulle saman (luultavasti lyhimmän tien).… lisää
Minulla on outo syy käydä Bormiossa: halusin laskea Passo Dello Stelvion; Giro d'Italian korkein (2756 m). Tein sen autolla, mutta hauska on se, että se tapahtui kaksi kertaa. Ensinnäkin tein paljon kuvia, ostin matkamuistoja. Kun menin kotiin, GPS osoitti minulle saman (luultavasti lyhimmän tien). Joten minusta tuli kaksinkertainen mestari. Mitä muuta? Passo Gavia, korkeat vuoret (yli 3000 m), joissa käytetään köysirataa, erinomaisia italialaisia ruokia ja herkullisia viinejä. Rakastan, rakkaus, rakkaus Bormio. Hotelli ja puutarha olivat TOP! !
vähemmän
G
ginaphilly2018
Saronno, Italia
06/10/2018
“kunnossa”
Kylpyhuone ok paitsi suihku. Hyvä vuoteet. Perinteinen, mutta hyvin perustavanlaatuinen. . . ei ollenkaan mitä odotin 4 tähden hotellilta. Haventillä oli aamiainen vielä, joten näemme miten se menee. Ja jos u voi onnistua löytämään pysäköinti hotellin ulkopuolella, mutta jos u käytä autotallissa 15… lisää
Kylpyhuone ok paitsi suihku. Hyvä vuoteet. Perinteinen, mutta hyvin perustavanlaatuinen. . . ei ollenkaan mitä odotin 4 tähden hotellilta. Haventillä oli aamiainen vielä, joten näemme miten se menee. Ja jos u voi onnistua löytämään pysäköinti hotellin ulkopuolella, mutta jos u käytä autotallissa 15 euroa. . he kertoa u theres supermarket lähellä puistossa. . . vaikka u wouldnt mutta sen suljettu yöllä niin mitä pitäisi tehdä? ? ?
vähemmän
P
peayq
Madonna di Campiglio, Italia
03/03/2018
“Melko mukava”
Vietetty viikkoa hiihtämään. Huone 104 on melko tilava ja tarpeeksi vuoteita isännöidä seitsemän ihmistä! Siinä on säännöllinen avain, jolla on valtava paino, että joudut poistumaan vastaanotosta joka kerta (joissakin hotellin huoneissa on nykyaikaisempia avainkorttilukkoja). Okei aamiainen. Itse a… lisää
Vietetty viikkoa hiihtämään. Huone 104 on melko tilava ja tarpeeksi vuoteita isännöidä seitsemän ihmistä! Siinä on säännöllinen avain, jolla on valtava paino, että joudut poistumaan vastaanotosta joka kerta (joissakin hotellin huoneissa on nykyaikaisempia avainkorttilukkoja). Okei aamiainen. Itse asiassa löysimme tämän hotellin arvokkaaksi 4/5-merkin, jos ei yhden asian. Järkäsimme poikkeuksellisen kylmän ja lumisen säätilanteen (alle 26 ° C: n yöllä) ja johdon melko taloudellinen lähestymistapa lämmitykseen yhdistettynä kivilattiat ja kuluneet kaksinkertaiset ikkunat johtivat melko hilpeä kokemus ajoittain. Muuten, olimme varsin tyytyväisiä oleskeluun.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa