Kuvaus
Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Tämän hotellin palveluihin kuuluu lastenvahti (lisämaksusta) ja televisio yleisissä tiloissa.. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti..
Imperial Hotel sijaitsee keskustassa, ja Yhdysvaltain suurlähetystö Israelissa ja Ben Yehudan katu (ostospaikka) sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 0,9 km:n päässä kohteesta Gordon-ranta ja 1,9 km:n päässä kohteesta Rothschild Boulevard.. Kaupungissa Tel Aviv (Tel Aviv Promenade).
Hotelli eroittuu muista…
Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa..
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Silityspalvelu
- Lipunmyynti
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Kuivapesupalvelu
- Turvapalvelu
- Kuivausrumpu
- Lastenhoitopalvelu
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pyykkikone
- Pesula
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Viihde
- TV-huone
- Aerobic
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Baarit
- Baari
- Aktiviteetit
- Sukellus
- Esteettömyys
- Ei pääsyä pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Alhainen
Perustuu 112 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Tel Aviv
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 112
R
robertssiv
Berliini, Saksa
22/06/2018
“Pidetään ylpeänä”
Hotelli sijaitsee entisen Yhdysvaltain suurlähetystön ja 1 korttelin päässä rannalta runsaalla ruokapaikalla ja ruokakaupoissa. Se on hyvä keskipiste Hilton Beachin ja Jaffan välissä. Minua tervehti lämpimästi tervetulleeksi. Kaveri tarkkaili minua oli ylimääräinen ystävällinen, avulias ja innoiss… lisää
Hotelli sijaitsee entisen Yhdysvaltain suurlähetystön ja 1 korttelin päässä rannalta runsaalla ruokapaikalla ja ruokakaupoissa. Se on hyvä keskipiste Hilton Beachin ja Jaffan välissä. Minua tervehti lämpimästi tervetulleeksi. Kaveri tarkkaili minua oli ylimääräinen ystävällinen, avulias ja innoissaan, että olin vierailulla. Hän kertoi minulle saavan parhaan huoneen parvekkeella. Huone oli ok, ei valituksia ja todella piti ottaa parvekkeella. Housekeeping oli vähän ryntäsi tulla kolkuttamaan kerran. Hotellissa on suosittu baari, jonka oletetaan olevan parhaiten Lähi-idässä maanpinnan tasolla. Minulla oli salissa huoneessani, joten en koskaan tehnyt sitä. Kaiken kaikkiaan hyvä paikka, oli helppo kävellä kaikkialla.
vähemmän
I
Ian W
Rehovot
30/10/2017
“Hyvä arvo, kun saat sen, mitä maksat”
Sijainti on erittäin hyvä. Lähellä monia ravintoloita ja 2 minuutin päässä Tel Avivin upeista rannoista Hotelli on hyvin kulunut, mutta jos sinulla on yö tai yö, ja olet rajoitetulla budjetilla, niin tämä on erittäin hyvä valinta sinulle. Aamiainen oli hyvä ja antoi hyvän aloituksen päivälle. Erity… lisää
Sijainti on erittäin hyvä. Lähellä monia ravintoloita ja 2 minuutin päässä Tel Avivin upeista rannoista Hotelli on hyvin kulunut, mutta jos sinulla on yö tai yö, ja olet rajoitetulla budjetilla, niin tämä on erittäin hyvä valinta sinulle. Aamiainen oli hyvä ja antoi hyvän aloituksen päivälle. Erityisesti mausteiset munat. . .
vähemmän
K
KymBergmann
Canberra, Australia
31/07/2017
“Kohtuullisesti hinnoiteltu hotelli hyvällä paikalla.”
Imperialissa on melko suuret huoneet, hyvin ilmastoitu (keskeinen Tel Avivissa) ja on alle 5 minuutin kävelymatkan päässä rannalta. Lähistöllä on runsaasti baareja ja ravintoloita. Huomasin aiemmin kriittisiä arvosteluita tästä paikasta, mutta se ei ollut kokemukseni. Oma huone oli perusasetus ja o… lisää
Imperialissa on melko suuret huoneet, hyvin ilmastoitu (keskeinen Tel Avivissa) ja on alle 5 minuutin kävelymatkan päässä rannalta. Lähistöllä on runsaasti baareja ja ravintoloita. Huomasin aiemmin kriittisiä arvosteluita tästä paikasta, mutta se ei ollut kokemukseni. Oma huone oli perusasetus ja omaisuus on vähän päivätty, mutta kaikki on puhdasta ja toimii - joten hinta on kohtuullinen arvo. Vaimonsa vanhat miehet näyttävät olevan hallitsevia - mutta se on vain Israelin tapa ja ne ovat varsin hyödyllisiä huolimatta päinvastaisista alkulähteistä. Hotellin hieno ominaisuus on se, että se sijaitsee 2 Tel Avivin ylimmässä cocktailbaarissa pohjakerroksessa: Imperial; ja La Otra. Molemmat ovat ehdottomasti ensiluokkaisia ja ovat loistavia paikkoja rentoutua, varsinkin Happy Hourin aikana, kun hinnat laskevat 50%. Siinä epätodennäköisessä tapauksessa, että johtajat lukevat tätä, on yksinkertainen asia, joka voisi tehdä hotellista paljon paremman: parantaa aamiaista. Se on hyvin yksinkertaista - vain salaatteja; paahtoleipä; keitettyjä munia - ja paistettua, tunnistamatonta kasveja kasvisruokaa jotain. On niin paljon halpoja tuoreita hedelmiä saatavilla varmasti joistakin, että voitaisiin helposti toimittaa joitakin lajikkeita. Ja myös aitoa kahvia - jopa tavaraa halpaa tippuvesisuodatinpannu. Israelin pikakahvi on ehdottomasti pahin maailmassa ja maistuu kuten Drano. Olisi erittäin helppoa parantaa aamiaista minimaalisella kustannuksella hotellille.
vähemmän
D
Dean325
Saggart, Irlanti
21/05/2018
“hyvä sijainti, aivan merenrannan promenade”
edullinen hotelli sijaitsee kadulla takaisin Tel Avivin merenrantapromenadilta, huoneessamme oli parveke merinäköalalla! Hinta sisälsi kunnollinen aamiainen, saavuimme 3 AM lentokentältä ja omistaja sai meidät tuntemaan olosi erittäin tervetulleeksi. ei valituksia, puhdas, aito, aivan kuten vanhan … lisää
edullinen hotelli sijaitsee kadulla takaisin Tel Avivin merenrantapromenadilta, huoneessamme oli parveke merinäköalalla! Hinta sisälsi kunnollinen aamiainen, saavuimme 3 AM lentokentältä ja omistaja sai meidät tuntemaan olosi erittäin tervetulleeksi. ei valituksia, puhdas, aito, aivan kuten vanhan ystävän vierailu
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa