Hotelli eroittuu muista…
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Palvelut
- Uima-allas
- Sisäuima-allas
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Retkien myyntipiste
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Hääpalvelu
- Vaatekaappi
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Tupakoitsijat
- Hotellissa on tupakointialueita
- Hotellissa palovaroittimet
- Huoneita tupakoimattomille
- Baarit
- Baari
- Esteettömyys
- Mukautetut huoneet
Huomioitavaa
Erittäin hyvä
Perustuu 3467 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Cardiff
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 3467
K
Kri515
Newport, Yhdistynyt kuningaskunta
02/02/2020
“Iltapäivä tee!”
Kävimme täällä iltapäiväteetä seuraamalla joululahjaa. Valitettavasti matkalla olimme mukana auto-onnettomuudessa, ja henkilökunta oli erittäin vieraanvaraista ja ymmärtävää, kun pyysin viivästyttää, kun olin puhelimessa selvittämässä asioita. Erityisesti Brendan oli erittäin ystävällinen ja niin o… lisää
Kävimme täällä iltapäiväteetä seuraamalla joululahjaa. Valitettavasti matkalla olimme mukana auto-onnettomuudessa, ja henkilökunta oli erittäin vieraanvaraista ja ymmärtävää, kun pyysin viivästyttää, kun olin puhelimessa selvittämässä asioita. Erityisesti Brendan oli erittäin ystävällinen ja niin olivat myös hänen kollegansa. Iltapäivätee oli herkullinen, suosittelen! Kiitos.
vähemmän
G
Graham H
Halifax, Yhdistynyt kuningaskunta
05/02/2020
“Mukava hotelli”
Pysähdyin Mercure-hotelliin Cardiffissa valittuaan hotellin ajoamme keskiviikon konserttiin. Hotelli sijaitsee hyvällä paikalla ja oli ihanteellinen konserttiin Motorpoint-areenalla, joka oli 10 minuutin kävelymatkan päässä hotellista. Huone oli erittäin mukava tilava suurella sängyllä. Olimme yhde… lisää
Pysähdyin Mercure-hotelliin Cardiffissa valittuaan hotellin ajoamme keskiviikon konserttiin. Hotelli sijaitsee hyvällä paikalla ja oli ihanteellinen konserttiin Motorpoint-areenalla, joka oli 10 minuutin kävelymatkan päässä hotellista. Huone oli erittäin mukava tilava suurella sängyllä. Olimme yhdeksännessä kerroksessa, josta on kunnollinen näkymä kaupunkiin, mutta luulen, että mitä korkeampi kerros, sitä parempi näkymä. Yksi syy siihen, että varasimme hotellin, oli se, että se mainosti pysäköintia, jonka kokemuksen perusteella tiedän, että pysäköinnin löytäminen vieraassa kaupungissa voi olla vaikeaa, joten se säästää vaivaa. Saavuttaessani pysäköintialueelle huomasin sen olevan täynnä, joten piti odottaa jonkun siirtävän autoaan, jotta pystyisimme pysäköimään, joten mielestäni pysäköintialue on tietenkin vähän pieni. Myös yhden yön pysäköintimaksu oli 14, jota pidän hiukan liian suurena, koska olet maksanut myös hotellista. menimme alas aamiaista seuraavana aamuna, jolle minulle kerrottiin, että en ollut varannut aamiaista, joten minun olisi maksettava siitä. Kaadin melkein lattian läpi, kun tiskin takana oleva kaveri sanoi olevansa 16. 50 kpl. Aamiainen oli hyvä, mutta en sanoisi, että se olisi parempi kuin se. Itse asiassa standardin alapuolella, jota odottaisin rajoitetulla valinnalla. Mikä oli osoittautunut kohtuuhintaiseksi hotelliksi, varmisti nyt, että he pakenivat asiakasta. Baari oli mukava ja rento kun menimme juoda. Tavalliset hotellihinnat, mutta miellyttävä ympäristö ja miellyttävä henkilökunta. meidän ei tarvinnut aikaa käyttää vapaa-ajanviettomahdollisuuksia, joten et ole varma, millaiset ne olivat. Alkuperäinen suunnitelma oli mennä uimaan, kun pääsimme sinne, mutta koska olimme istuneet pysäköintialueella odottamassa tilaa, tämä idea sulkeutui pois. Ajattelin saavani kaupan, mutta kun varkauden hinnat heitettiin sisään, luulen, että maksamani hinta oli hiukan ylihintainen siitä, mitä saimme.
vähemmän
A
alisontwallace
Newport, Yhdistynyt kuningaskunta
02/02/2020
“Korkea teetä”
Ihana korkea tee Mercure-hotellissa, hyvä valikoima rullia, leivonnaisia ja processecoa. Hyvä valikoima kuumia juomia, nauttinut tuoreesta Earl harmaa teestä. Jo tarjoilija oli ihastuttava ja erittäin tarkkaavainen. Emme tunteneet kiirettä ollenkaan. Ravintola oli erittäin tilava ja kevyt.
L
Lesley B
Bridgwater, Yhdistynyt kuningaskunta
09/02/2020
“joululahja”
Varasimme tänne yhteiseen joululahjaamme. Iltapäiväteetä Proseccon kanssa. Oli ok, ei mitään erityistä. Olemme tähän mennessä tehneet 9 ja luokittelemme tämän # 8: ksi. Varausimme tänne, koska merkityksellisyys, johon kävimme Bridgwaterissä, on numero 1. Meillä oli myös ilta-ateria. Se ei ollut hyv… lisää
Varasimme tänne yhteiseen joululahjaamme. Iltapäiväteetä Proseccon kanssa. Oli ok, ei mitään erityistä. Olemme tähän mennessä tehneet 9 ja luokittelemme tämän # 8: ksi. Varausimme tänne, koska merkityksellisyys, johon kävimme Bridgwaterissä, on numero 1. Meillä oli myös ilta-ateria. Se ei ollut hyvä. Niin paha, että meidän piti tilata pizza Aamiainen oli ok. Normaalia kamaa. Huoneemme oli kuitenkin upea.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa