Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja polkupyörien vuokraus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja maksullinen lastenhoitopalvelu.
Bonnefanten Museum on lähistöllä.
Bonnefanten Museum sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Basilica of Our Lady 5 minuutin ajomatkan päässä. St. Servaasin kirkko sijaitsee 3,2 kilometrin ja Luonontieteellinen museo 3,3 kilometrin päässä tästä 4 tähden hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. De Geusselt - 1,5 km / 0,9 mi Centre Ceramique - 1,5 km / 1 mi Bonnefanten Museum - 1,5 km / 1 mi Maastrichtin messu- ja kongressikeskus - 1,6 km / 1 mi Hoge Brug - 1,8 km / 1,1 mi Helpoort - 2 km / 1,2 mi Basilica of Our Lady - 2,1 km / 1,3 mi Dominicanenkerk - 2,5 km / 1,6 mi Market - 2,5 km / 1,6 mi Stadhuis - 2,5 km / 1,6 mi Luonontieteellinen museo - 2,5 km / 1,6 mi St. Janskerk - 2,6 km / 1,6 mi Vrijthof - 2,6 km / 1,6 mi St. Servaasin kirkko - 2,6 km / 1,6 mi Maastrichtin yliopisto - 2,6 km / 1,6 mi Lähimmät lentokentät ovat: Maastricht (MST-Maastricht - Aachen) - 13,4 km / 8,3 mi Liège (LGG) - 37,3 km / 23,2 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Maastricht (MST-Maastricht - Aachen).
Majoitusliikkeen ravintola, Restaurant at Novotel, tarjoaa näköalan puutarhaan. Muihin palveluihin kuuluu baari ja ympärivuorokautinen huonepalvelu. Maksullinen täysi aamiainen on tarjolla päivittäin kello 6.30–10.00.
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Vartioitu parkkipaikka
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Palvelut
- Päiväkoti
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Huonepalvelu
- Pesula
- Kassakaappi
- Silitysvälineet
- Silitysrauta
- Lehtiä
- Valuutanvaihto
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Housuprässi
- Herätyspalvelu
- Silityspalvelu
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Yleinen kylpylä
- Solarium
- Terassit
- Retkien myyntipiste
- Kuivapesupalvelu
- Kahvinkeitin
- Turvapalvelu
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Polkupyörien vuokrauspalvelu
- Lääkäripalvelu
- Myyntiautomaatit
- Lautapelit
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Lastenhoitopalvelu
- Kausiluonteinen ulkouima-allas
- Ilmastoitu uima-allas
- Yksityinen uima-allas
- Liiketoimintakeskus
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Pöytätennis
- Tietokonehuone
- Kuljetus
- Kuljetuspalvelu
- Tupakoitsijat
- Hotellissa palovaroittimet
- Wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Ilmainen wifi
- Uima-altaat
- Virkistysalue
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Ulkouima-allas vain aikuisille
- Baarit
- Välipalabaari
- Baari
- Ravintolat
- Ravintola terveysmenulla
- Aamiaispalvelu huoneeseen
- Ravintola, jossa lasten buffet
- Tapahtuma- ja juhlatilat
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Aktiviteetit
- Vesiurheilua
- Polkopyorien vuokraus
- Pöytätennis
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Mukautetut huoneet
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 12.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Maastricht
Katso kaikki majoitukset kohteessa Maastricht
Erittäin hyvä
Perustuu 1224 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 1224
S
Stefan L
Amsterdam, Alankomaat
05/12/2019
“Hieno paikka yöpyä”
Hotelli saattaa vaikuttaa sijaitsevan kaukana kaupungin keskustasta, mutta 20 minuutin kävelymatkan päässä vievät sinut suoraan asioiden paksuuteen. Hieno hotelli; käytännölliset huoneet; ystävällinen, kohtelias ja avulias henkilökunta; hyvin varustettu ravintola.
6
616g
Kamnik, Slovenia
13/10/2019
“Hyvä hotelli, täyttää odotukset”
Moderni ja mukava hotelli, melko lähellä kaupungin keskustaa. Pysäköinti on saatavilla hotellin edessä, huoneet ovat siistejä ja riittävän tilavia, aamiainen on hyvä. Käytän sitä varmasti uudelleen, kun matkustan seuraavan kerran Maastrichtiin.
G
Gelim
Rookhope
13/10/2019
“Mukava Novotel”
Olimme tässä hotellissa kolme yötä lokakuun alussa. Se on moderni, matala kerrostalohotelli, jossa on yli 5 kerrosta ja 85 huonetta. Se sijaitsee kaupungin ulkoreunoilla lähellä moottoritietä, mutta ei vaikuttanut siihen. Matkusimme Maastrichtiin junalla ja matkasimme 5 minuutin taksimatkan noin 10… lisää
Olimme tässä hotellissa kolme yötä lokakuun alussa. Se on moderni, matala kerrostalohotelli, jossa on yli 5 kerrosta ja 85 huonetta. Se sijaitsee kaupungin ulkoreunoilla lähellä moottoritietä, mutta ei vaikuttanut siihen. Matkusimme Maastrichtiin junalla ja matkasimme 5 minuutin taksimatkan noin 10 eurolla - mutta hotelli tarjoaa rajoitetun ilmaisen kuljetuspalvelun kaupunkiin ja asemalle. Tiellä on linja-autoliikennettä, mutta emme käyttäneet näitä. Hotellissa on maksullinen parkkipaikka. Keskusta ja rautatieasema ovat kävelykelpoisia, mutta suosittelemme, ettei matkalaukkujen kanssa käy hotellille 25 minuutin kävelymatkan päässä. Katsomme, että se on voinut olla meitä paljon nuorempia vieraita varten! Julkisia tiloja on runsaasti, mutta hotellissa järjestetään monia kokouksia ja tapahtumia, ja nämä tilat voivat olla täynnä työpäivää, mutta illalla ja varhain aamulla kaikki on erittäin mukavaa. Pohjakerroksessa on pehmeät oleskelualueet, työtilat, julkinen tietokone, baari ja ravintola. Kesällä on avoinna pieni ulkouima-allas ja kuntosali. Lapsille on tarjolla laajat tilat. Hotellissa on miellyttävä puutarha, jossa on istuimet ulkona - se oli liian kylmä, jotta voimme käyttää tätä! Huone oli tavallinen Novotel-huone, joka oli puhdas ja hyvin hoidettu. Siivous oli erittäin tehokasta. Wifi oli hyväksyttävä, siellä on teen ja kahvin valmistusvälineet sekä tallelokero. Huoneemme - parillinen - 4. kerroksessa - oli näkymät kaupunkiin. Ei ollut ulkoista melua ja vain vähän käytävämelua, joka vaikutti meihin. Koimme erittäin vähän huoneiden välistä melua. Tiedämme, että hotelli mahtuu pyörätuoliin sidottuja vieraita. Hotellin sijainti on haaste vaihtoehtoiselle ruokailulle julkisilla liikennevälineillä matkustettaessa. Söimme päivällistä hotellissa, koska mennä minnekään muualle oli hankalaa - lähellä ei ole ravintoloita. Hotellin ravintolan ruokalista on laaja, mutta hyvin rajoitetusti kasvissyöjä. Muut vieraat ovat saattaneet ottaa saman näkemyksen kuin me ja ruokailla hotellin ravintolassa, koska palvelu oli toisinaan hieman epätavallista - vaikkakin miellyttävää. Ravintolaa käytetään myös aamiaishuoneena, ja se oli runsas lämpimän ja kylmän ruoan leviäminen buffet-tyylillä tehokkaimmalla leivänpaahtimella, jonka olemme koskaan kokeneet! Aamiainen ei ole halpaa, mutta voi tarjota vastinetta rahalle. Henkilökunta oli miellyttävää ja tarkkaavaista, useimmilla oli kohtuullinen puhuminen englanniksi, mutta kohtaamme pieniä kieliongelmia - ei mitään kielteistä.
vähemmän
F
firemanfred
Ashford, Yhdistynyt kuningaskunta
23/12/2019
“Mukava”
Huoneet olivat siistejä ja valoisia, ja henkilökunta oli miellyttävää. Muille puuskille toimitetut baariruoat näyttivät hyvältä. Buffet-aamiainen oli erittäin mukavaa. Söimme erinomaisesta iltabuffetista, joka oli laitettu keskustakonsertin ajoituksen yhteydessä.
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa