- Viihde
- Aktiviteetteja
- Disco
- Biljardi
- Tikat
- Pelihuone
- Tietokonehuone
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Maksullinen pysäköinti
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Sisäuima-allas
- Lasten animaatio
- Lasten kerho
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Lehtiä
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Hiihtopassien myynti
- Puutarha
- Kirjasto
- Solarium
- Terassit
- Turvapalvelu
- Grilli
- Kuivausrumpu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Takka
- Myyntiautomaatit
- Leikkialue
- Lastenhoitopalvelu
- Ilmastoitu uima-allas
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- Sauna
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet kielletty
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Baarit
- Kahvila
- Välipalabaari
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Ravintolat
- Buffet-ravintola
- Ravintola, jossa grilli
- Ravintola, jossa buffetaamiainen
- Uima-altaat
- Kahluuallas
- Aktiviteetit
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Ei pääsyä pyörätuolilla
Huomioitavaa
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Baqueira Beret
Katso kaikki majoitukset kohteessa Baqueira Beret
Erinomainen
Perustuu 286 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Baqueira Beret
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 286
T
TimPilot
Jersey, Yhdistynyt kuningaskunta
26/02/2020
“Täydellinen hiihtohotelli”
Ihana hotelli erinomaisella paikalla laskettelurinteille Baqueirassa. Ystävällinen ja ammattitaitoinen henkilökunta, upea siivouspalvelu. Upea ravintola uskomaton valinta paikallisia ja kansainvälisiä ruokia. En voi odottaa palata takaisin!
L
Luis P
Estoril, Portugali
13/04/2019
“Hiihtoloma”
Excelente-hinta / laatu-tasapaino. Aivan edessä köysirata. Erittäin hyvä ravintola-illallinen ja aamiainen. Saatavilla hiihtomateriaalin kaapit. Terveysklubi, jossa on poreallas, sauna, uimahousu. Erittäin mukava hotellimiehistö.
J
JamesV1941
Bound Brook, New Jersey
21/03/2019
“Sijainti hissien yläpuolella”
Vietimme täällä hiihtoklubimme kanssa viikon puolivälissä maaliskuun puolivälissä. Hiihto oli kevätyyppinen lämpimällä säällä, sumua ja jäisiä olosuhteita aamulla. Hotelli on erittäin hyvä ja sijaitsee suoraan hissien vastapäätä. Huone oli puhdas ja hiljainen. Käytävällä on jonkin verran melua. Oli… lisää
Vietimme täällä hiihtoklubimme kanssa viikon puolivälissä maaliskuun puolivälissä. Hiihto oli kevätyyppinen lämpimällä säällä, sumua ja jäisiä olosuhteita aamulla. Hotelli on erittäin hyvä ja sijaitsee suoraan hissien vastapäätä. Huone oli puhdas ja hiljainen. Käytävällä on jonkin verran melua. Olimme hotellin takana. Henkilökunta oli suuri. Ystävällinen ja avulias. Baarin kohtaus oli poikkeuksellinen - hauska ja hyvin suosittu. Baarin henkilökunta oli keskimääräistä korkeampi. Ruoka oli monipuolinen ja hyvin valmisteltu. Ainoa kritiikki oli kahvin kahvia koneesta ja makuuni se ei ollut hyvä. Käytin kuumaa vettä ja kuiva maitoa sisältävän jauhetun kofeiinikahvin lisäämisen. Hotellin aulan vieressä on hiihtokauppa.
vähemmän
C
Carole75
Essex, Yhdistynyt kuningaskunta
04/03/2019
“Erinomainen ravintola”
Tämän hotellin pahimmat asiat ovat se, että seinät ovat hyvin ohuita, joten se voi olla meluisa ja että hiihtokotelossa ei ole käynnistyskuivaajia. Parasta on ravintola, joka tarjoaa valtavan valikoiman herkullisia espanjalaisia ruokia aamiaisella ja illallisella. Valinnat muuttuvat päivittäin, ja … lisää
Tämän hotellin pahimmat asiat ovat se, että seinät ovat hyvin ohuita, joten se voi olla meluisa ja että hiihtokotelossa ei ole käynnistyskuivaajia. Parasta on ravintola, joka tarjoaa valtavan valikoiman herkullisia espanjalaisia ruokia aamiaisella ja illallisella. Valinnat muuttuvat päivittäin, ja niin monien ruokahaluttavien vaihtoehtojen välillä oli vaikea päättää. Valitsimme ”suositeltavan” punaviinin - Celeste Crianza klo 14. 50 euroa ja he eivät olleet pettyneitä. Tarjoilijamme viikolla, Gerard, ansaitsee erityisen maininnan hänen jatkuvasta kovasta työstään ja ystävällisyydestään. Baarin juomat olivat myös erittäin hyviä, erityisesti G & Ts. Illallinen on yleensä klo 20.00, ja löysimme melko myöhään päivän hiihtämisen jälkeen. Koska olimme ryhmässä 30, hotelli muutti aukioloaikaa 7: een. 30.00 viikolla, jolloin olimme siellä; me arvostimme sitä.
vähemmän
A
AliceValente
Aveiro District, Portugali
23/02/2020
“Aiemmin parempi”
Majoitimme 4 kertaa tässä hotellissa viimeisen 10 vuoden aikana. Pidin tästä hotellista sijainnin ja ruuan vuoksi (aamiainen ja illallinen). Tänä vuonna löysimme illallisbuffetin (joka oli aiemmin a la carte herkullisin ja erilaisin ruokia joka päivä). Uskomme, että ruoka menetti jonkin verran laat… lisää
Majoitimme 4 kertaa tässä hotellissa viimeisen 10 vuoden aikana. Pidin tästä hotellista sijainnin ja ruuan vuoksi (aamiainen ja illallinen). Tänä vuonna löysimme illallisbuffetin (joka oli aiemmin a la carte herkullisin ja erilaisin ruokia joka päivä). Uskomme, että ruoka menetti jonkin verran laatua, ja ehkä, jos palaamme tähän hotelliin, se on tarkoitettu vain sijainnille.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa