- Viihde
- Aktiviteetteja
- Biljardi
- Tikat
- Myymälöitä hotellissa
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti hotellin lähellä
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Lasten animaatio
- Lasten kerho
- Kassakaappi
- Matkatavarasäilytys
- Herätyspalvelu
- Lipunmyynti
- Puutarha
- Terassit
- Kuivausrumpu
- Leikkipuisto
- Leikkialue
- Kausiluonteinen ulkouima-allas
- Ympäri vuorokauden toimiva kuntosali
- Konferenssikeskus
- Kokoushuoneet
- Baarit
- Allasbaari
- Välipalabaari
- Baari
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Kuntosali
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- Turkkilainen sauna
- Sauna
- Uima-altaat
- Täyden palvelun kylpylä
- Kahluuallas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Ravintolat
- Ravintola terveysmenulla
- Ravintola, jossa lasten buffet
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Aktiviteetit
- Vesiurheilua
- Esteettömyys
- Liikuntarajoitteisille mukautetut tilat
- Pääsy pyörätuolilla
Huomioitavaa
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Sunny Beach
Katso kaikki majoitukset kohteessa Sunny Beach
Erinomainen
Perustuu 151 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 151
P
Paul W
Driffield
13/06/2019
“Suuri perhehotelli”
Siinä on kaikki mitä tarvitset loistavaan lomaan. Hotelli on puhdas ja ystävällinen ja hyvä sijainti rannalle. Keskus on mukava 20 minuutin kävelymatka pitkin ravintoloita ja baareja. Aamiainen on hyvä Bulgarialle ja ravintola on todella mukava. Tulossa jälleen ensi vuonna!
C
Christine N
Vantaa, Suomi
05/07/2019
“Mieluisa lomahotelli”
Pieni rauhallinen perhehotelli. Rannalle 50m. Bussipysäkki lähellä, kuin myös kauppa. Rauhallisella paikalla, ei keskustassa. Henkilökunta ystävällistä. Huoneitten taso ei ihan viimeisen päälle, mutta menee, jos ei vaadi luksusta.
D
Demonuk16
Newcastle upon Tyne, Yhdistynyt kuningaskunta
07/07/2019
“Suuri pieni paikka”
Vietimme täällä 2 viikkoa toukokuun lopussa. Olimme ainoat pari hotellissa saapuessamme. Huoneet ovat yksinkertaisia, mutta siistejä. Siivous päivittäin / pyyhkeet ja vuodevaatteet vaihdetaan joka toinen päivä. Hotelli sijaitsee aurinkoisen rannan kaukana pohjoispäässä kadun viivan vieressä, joten … lisää
Vietimme täällä 2 viikkoa toukokuun lopussa. Olimme ainoat pari hotellissa saapuessamme. Huoneet ovat yksinkertaisia, mutta siistejä. Siivous päivittäin / pyyhkeet ja vuodevaatteet vaihdetaan joka toinen päivä. Hotelli sijaitsee aurinkoisen rannan kaukana pohjoispäässä kadun viivan vieressä, joten sinulla on hyvä kävelymatka koko yöelämään tai siellä on pieni juna, joka kulkee nauhan yläosasta kukkakadun 4 lv takapäähän. Henkilökunta on erittäin ystävällistä (erityisesti Ivor ja Daniel barmen). Aamiainen on mannermainen, jossa on paistettuja munia, makkaraa, papuja, kylmiä lihoja, siemeniä, hedelmiä. On resteraunt, että voit tilata ruokaa ja se oli erittäin hyvä. Kaiken kaikkiaan hyvä paikka pariskunnille yöelämän hälinästä. Ei paljon lapsille, vaikka heillä oli biljardipöytä ja pieni leikkipaikka. Haluan ehdottomasti palata takaisin.
vähemmän
D
douglasc270
21/06/2019
“Nice stay”
Juuri palannut oleskelusta 1 viikko täällä, meillä oli studio huoneisto 6. kerroksessa merinäköalalla se oli ok, mutta voisi tehdä joitakin päivityksiä, kaikki henkilökunta olivat ystävällisiä, mutta erityinen maininta on mennä evo barman, joka työskenteli kovasti ja auta tekemään miellyttävästä ol… lisää
Juuri palannut oleskelusta 1 viikko täällä, meillä oli studio huoneisto 6. kerroksessa merinäköalalla se oli ok, mutta voisi tehdä joitakin päivityksiä, kaikki henkilökunta olivat ystävällisiä, mutta erityinen maininta on mennä evo barman, joka työskenteli kovasti ja auta tekemään miellyttävästä oleskelusta parempi, aamiainen oli mannermainen, joten älä odota täyttä englantia, yleensä mukavaa oleskelua.
vähemmän
E
Elcol255
Durham, Yhdistynyt kuningaskunta
03/10/2013
“Hyvä Sijainti”
Olimme ensi kertaa Bulgariassa emmekä palaa. Olimme kuulleet hyvää ja huonoa, joten päätimme katsoa itse, valitettavasti mielestämme suurin osa ravintoloiden ja baarien henkilökunnasta oli epäystävällistä, jopa ne jotka puhuivat englantia eivät kyenneet hymyilemään. Bora Bora Hotel on ihana halusim… lisää
Olimme ensi kertaa Bulgariassa emmekä palaa. Olimme kuulleet hyvää ja huonoa, joten päätimme katsoa itse, valitettavasti mielestämme suurin osa ravintoloiden ja baarien henkilökunnasta oli epäystävällistä, jopa ne jotka puhuivat englantia eivät kyenneet hymyilemään. Bora Bora Hotel on ihana halusimme hiljaisen sijainnin ja tämä tarjosi juuri sitä,myös sopivan kokoinen koska emme pidä isoista hotelleista. Valitettavasti olimme sesonkiajan loppupuolella ja joka päivä aamiaista oli vähemmän ja vähemmän tarjolla, loman päätteeksi käytimme omia teepusseja koska vain mausteteetä oli jäljellä. Viimeisenä aamuna ei ollut lämmintä ruokaa, ei paahdinta eikä kahvinkeitintä, mieheni oli syönyt paahtoleipää ja munia aamiaiseksi koska hän ei syö juustoa ym. joten hän jäi ilman, tarjoilija joka tarjoili aamiaisen oli surkeana eikä saanut hymyä kasvoilleen vaikka kuinka yritimme. Tyyppi joka oli öisin vastaanotossa tuli ja söi oman aamiaisensa. Vaikka sesonkiaika oli ohi, olimme silti maksaneet kahden viikon B&B:n emmekä puolentoista. Muiden arvioiden mukaan henkilökunta on hyvin ystävällistä heillä on varmaan ollut eri henkilökunta, nuori nainen vastaanotossa joka ei puhunut kunnolla englantia ja siivoojat olivat hyvin ystävällisiä mutta muut!!. Viimeisenä aamuna tulimme vastaanottoon kirjautumaan ulos ja odottamaan kyytiä ja jouduimme astumaan aurinkotuolien yli koska niitä pinottiin talvea varten, ja lattia oli litimärkä koska satoi. Eivätkö he olisi voineet odottaa että lähdemme. Naapurista kuului paljon melua ensimmäisellä viikolla ja pyysimme siirtoa tämä ei ollut ongelma koska tyhjiä huoneita oli paljon.
vähemmän
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa