Kuvaus
Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut; terassi ja puutarha tarjoavat upeat näkymät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lastenvahti (lisämaksusta). Hyödynnä kuljetukset 100 km säteellä.. Käytössäsi on limusiini- / town car -palvelu, express-sisäänkirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalve… lisää
Galileo Boutique Hotel sijaitsee kansallispuistossa, ja Bike Park Cerro Catedral ja Catedral Alta Patagonian hiihtokeskus sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä tasokas hotelli sijaitsee 7,5 km:n päässä kohteesta Lago Gutiérrez ja 11,1 km:n päässä kohteesta Lago Nahuel Huapi.. Läheltä löytyy Catedral Alta Patagonian hiihtokeskus..
Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan, kahvila ja huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.30..
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Lemmikkieläimet
- Lemmikkieläimet on sallittu
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Päiväkoti
- Huonepalvelu
- Kassakaappi
- Autonvuokraus
- Faksi/kopiokone
- Matkatavarasäilytys
- Puutarha
- Solarium
- Terassit
- Turvapalvelu
- Mikroaaltouuni
- Grilli
- Kuivausrumpu
- Polkupyörien vuokrauspalvelu
- Takka
- Lääkäripalvelu
- Lastenhoitopalvelu
- Liiketoimintakeskus
- Kokoushuoneet
- Ravintolat
- À la carte -ravintola
- Ravintola terveysmenulla
- Ravintola, jossa grilli
- Ravintola, jossa syöttötuoleja
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Hyvinvointi- ja hierontapalvelut
- poreallas
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Pesulapalvelu
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Pesula
- Kuivausrumpu
- Kuivapesu
- Hissi
- Vastaanotto
- Ympärivuorokautinen vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Monikieliset vastaanottovirkailijat
- Pikkolopalvelu
- Viihde
- Pelihuone
- Myymälöitä hotellissa
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty koko hotellissa
- Baarit
- Baari
- Kahvia ja teetä yleisissä tiloissa
- Aktiviteetit
- Polkopyorien vuokraus
- Sukellus
- Golfkenttä
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Saapuminen lähtien: 14.00 h — Lähtö saakka: 10.00 h
- Vähimmäisikä rekisteriin ilman valvontaa
- 18
Huomioitavaa
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa San Carlos De Bariloche
Katso kaikki majoitukset kohteessa San Carlos De Bariloche
Erinomainen
Perustuu 283 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa San Carlos De Bariloche
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 283
J
Jorge M
22/02/2018
“Hyvä aika Barilocessa Galileo-hotellissa”
Olemme äskettäin vieraillut Barilocessa kiivetä Tronador-vuorelle. Jäämme Galileossa 4 päivää. Pysyminen oli fantastinen. Meitä käsiteltiin päivittäiseen aamiaiseen (joka otti hotellivierailija joka aamu valitulla ajalla). Mutta todellinen hoito tuli yöllä, kun observatorio avasi ja meidän tähtihäv… lisää
Olemme äskettäin vieraillut Barilocessa kiivetä Tronador-vuorelle. Jäämme Galileossa 4 päivää. Pysyminen oli fantastinen. Meitä käsiteltiin päivittäiseen aamiaiseen (joka otti hotellivierailija joka aamu valitulla ajalla). Mutta todellinen hoito tuli yöllä, kun observatorio avasi ja meidän tähtihävittäjämme antoi meille kiertueen eteläiseltä hiihtäjältä. Mikä iloinen toiminta! Koskaan ennen meitä oli niin kiehtoi hotellin ylimääräinen aktiviteetti. Lähin vertailu olisi Ritz Battery Park, jossa he antavat sinulle teleskoopin nähdä vapauden patsas. Tämä oli paljon parempi. Kudos koko Galileo-tiimille ja erityisesti johtajalle Sol.
vähemmän
J
JohnKevC
Los Angeles, Kalifornia
09/10/2017
“FANTASTINEN!”
Mahtava paikka! Jopa parempi suksivuokraamo! 10 askeleen päässä gondoli on aivan loistava suksivuokraamo. He auttavat sinua myös tekemään saappaat hiihtäjänä, jolla on yli 25 vuoden kokemus, jota en tarvitse, mutta pitävät heidät yön yli, he pitävät sukset, kaikki näyttää puhtaalta ja valmiina aamu… lisää
Mahtava paikka! Jopa parempi suksivuokraamo! 10 askeleen päässä gondoli on aivan loistava suksivuokraamo. He auttavat sinua myös tekemään saappaat hiihtäjänä, jolla on yli 25 vuoden kokemus, jota en tarvitse, mutta pitävät heidät yön yli, he pitävät sukset, kaikki näyttää puhtaalta ja valmiina aamulla. Ne ovat fantastisia ja ennen kaikkea ne ovat vain 10 askeleen päässä gondosta. Toivottavasti voisin muistaa jotkut kaverit, jotka ovat työskennelleet siellä. Johtaja sanoo itselleen "el chino". Galileon ihmiset ovat fantastisia. Lämmitetyt lattiat tässä paikassa ovat uskomattomia! Se tekee huoneesta lämmintä ja kodikasta.
vähemmän
S
Sol P
New York, New York
10/09/2017
“Fantastic paikka, hyvin lähellä Cerro Catedralin hiihtokeskuksen pohjaa”
Rakastin vierailun Galileossa. Etsin miellyttävää keskitason hotellia 5 päivän hiihtoretkelle ja Galileo ylitti odotukseni. Palvelu on erinomaista, varsinkin Veronica ei todellakaan ole onnistunut auttamaan meitä, auttoi meitä vuokrata auton ja käytti aikaa tutkimaan kalastusretkeä, jota aiomme teh… lisää
Rakastin vierailun Galileossa. Etsin miellyttävää keskitason hotellia 5 päivän hiihtoretkelle ja Galileo ylitti odotukseni. Palvelu on erinomaista, varsinkin Veronica ei todellakaan ole onnistunut auttamaan meitä, auttoi meitä vuokrata auton ja käytti aikaa tutkimaan kalastusretkeä, jota aiomme tehdä. Muut hotellin työntekijät olivat myös hyviä. Unohdin vyön huoneessani kun lähdin ulos, ja he lähettivät meille sähköpostia siitä, ja pystyin hakemaan sen. Jokaisessa huoneessa on poreallas, ei ole mitään parempaa kuin pitkän päivän jälkeen hiihto! Yhdessä yöstä hotelli laski astronomia ja kutsui vieraita liittymään hänelle, kun hän näytti meille erilaisia tähtiä teleskoopilla katolla. . se on todella ainutlaatuinen! Vaikka wifi ei koskaan toiminut hyvin, tämä hotelli saa 5 tähden luokitteluni suuresta palvelusta ja muista mukavista asioista. Jäin täällä jälleen sydämessä.
vähemmän
V
ViolettaM62
New York, New York, United States
21/08/2017
“Mukava, puhdas, ystävällinen, lähellä mtn”
Nautin Galileon oleskelusta. Huone oli kaunis ja mukava - - kivilattiat, erittäin puhdas, kaikki uudet näköiset ja (tärkeät hiihto jälkeen) kuumaa vettä. Olen erityisen nauttinut hyödyllisestä ja miellyttävästä henkilökunnasta, joka auttoi minua tuntemaan olonsa tyytyneen hyvin lyhyestä oleskelusta… lisää
Nautin Galileon oleskelusta. Huone oli kaunis ja mukava - - kivilattiat, erittäin puhdas, kaikki uudet näköiset ja (tärkeät hiihto jälkeen) kuumaa vettä. Olen erityisen nauttinut hyödyllisestä ja miellyttävästä henkilökunnasta, joka auttoi minua tuntemaan olonsa tyytyneen hyvin lyhyestä oleskelusta huolimatta. Heillä on myös suurempia sviittejä, joissa on keittiöt, jotka sopivat erinomaisesti ryhmiin tai pidempään oleskeluun. 5 minuutin kävelymatkan päässä vuoren pohjasta.
vähemmän
C
ckimski
07/09/2017
“erittäin mukava ja viihtyisä”
palvelu on niin ihana. ne auttavat sinua tekemään tulen takasi joka ilta! olohuoneessa on poreallas. Kaikki, mitä voi syödä aulassa aulassa, on mukava tunnelma. jos halusin välipaloja, voisin saada heidät aina kun halusin.
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa